TAFELTENNIS JEUGD-COMPETITIE ZEELAND

 


Uitslagen Zeeuwse Starterscompetitie 13/4/24, Lamswaarde
POULE A
1 Alexey Milev          TTCM
2 Bram Verdurmen        Reynaert
3 Stef Heijens          RDT
4 Eva Vijlbrief         TTCM
5 Leon Phan             TTCM
6 Tobias Veldman        TTCM

POULE B
1 Lucas Lievense        TTCM
2 Kamil Wanka           TTCM
3 Jitske Cortebeek      RDT
4 Djenna Baegen         RDT
5 Pavi van Riet         TTCM

POULE C
1 Sem Luijckx           Reynaert
2 Jinte van Damme       RDT
3 Jolie van Troost      RDT
4 Dex Baegen            RDT

POULE D
1 Sofie Verdurmen       Reynaert
2 Pippa Kiepe           RDT
3 Marit Cortebeek       RDT
4 Jana Obrie            RDT

Uitslagen Zeeuwse Starterscompetitie 2/3/24, Middelburg
POULE A
1 Samuel Luiten         TTCM
2 Eva Vijlfbrief        TTCM
3 Liz Schuurman         Arnemuiden
4 Stef Heijens          RDT
5 Mitchel van het Leven Arnemuiden
6 Tobias Veldman        TTCM

POULE B
1 Alexey Milev          TTCM
2 Kamil Wanka           TTCM
3 Joël van Belzen       Arnemuiden
4 Timo Beekman          Arnemuiden
5 Mats van de Gruiter   Arnemuiden

POULE C
1 Leon Phan             TTCM
2 Lucas Lievense        TTCM
3 Lucas van Hell        TTCM
4 Djenna Baegen         RDT
5 Mara de Kok           Arnemuiden

POULE D
1 Jinte van Damme       RDT
2 Jitske Cortebeek      RDT
3 Jaira van de Ketterij Arnemuiden
4 Dex Baegen            RDT
5 Fenna Bokelaar        Arnemuiden
UITSLAGEN 7-10-2023 te Lamswaarde
1. Eva Vijlbrief (TTCM)   6
2. Stef Heijens (RDT)     5
3. Timothy (Effect)       4
4. Anouk (Effect)         2
   Livia (RDT)            2
   Dies Theunisse  (Goes) 2
7. Tobias Veldman (TTCM)  0

1. Jinte (RDT)            5
2. Jayden/Gijs (Effect)   4
3. Djenna (RDT)           3
4. Ravi van Riel (Goes)   2
5. Jolie van Troost (RDT) 1
6. Dex (RDT)              0


UITSLAGEN 23-9-2023 te Middelburg
1. Bram Verdurmen Reynaert
2. Stef Heijens RDT
3. Dies Theunisse (Goes)
4. Tobia Veldman (TTCM)
5. Ravi van Riel (Goes)
6. Jitske Cortebeek (RDT)
7. Jolie van Troost (RDT)

UITSLAGEN 10-6-2023 te Middelburg
Poule 1
1 Sander Vink RDT
2 Eddie Veldman TTCM
3 Noah Nijssen TTCM
4 Ian Wattel TTCM
5 Pascal Kors TTCM

Poule 2
1 Luuc Boogaard Scaldina
2 Jacob Flikweert Scaldina
3 Colin Phan Reynaert
4 Alexey Milev TTCM
5 Vincent van Klinken Scaldina
6 Rafe Kabboord TTCM
7 Kamil Wankah TTCM
8 Tobias Veldman TTCM

Poule 3
1 Milan van Grunsven Scaldina
2 Stef Heijens RDT
3 Myrthe de Bruijne RDT
4 Ravi van Riel TTV Goes
5 Demian de Kam TTCM

Poule 4
1 Djaevano Rampersad TTCM
2 Samuel Luiten TTCM
3 Naomi Baart RDT
4 Puck de Koning RDT
5 Jolie van Troost RDT
6 Alexander de Graaf TTCM

8 april 2023 te Goes
Poule A
1 Gideon van Beek TTGoes
2 Thomas de Witte TTGoes
3 Pascal Kors TTCM
4 Jessey de Jonge TTGoes
5 Timothy Dirks Effect
6 Rafe Kabboord TTCM

Poule B
1 Thomas Heijboer TTGoes
2 Joachim van Beek TTGoes
3 Gabriella Schram SAR
4 Jens Zuidijk TTGoes
5 Alexey Milev TTCM
6 Naomi Lensen Effect

Poule C
1 Levi Heijboer TTGoes
2 Gijs Boeije Effect
3 Igal Leon Effect
4 Ravi van Riel TTGoes
5 Lucas van Hell TTCM

18 maart 2023 te Middelburg
Poule A
1 Pascal Kors TTCM
2 Ada van der Leeden TTCM
3 Eva Vijlbrief TTCM
4 Jurre Verhage TTCM
5 Gabriella Schram SAR
6 Christian Rokven Effect

Poule B
1 Rafe Kabboord TTCM
2 Alexey Milev TTCM
3 Hailey Drake Effect
4 Joshua de Heide TTCM
5 Igal Leon Effect

Poule C
1 Tobias Veldman TTCM
2 Kamil Wankah TTCM
3 Anna Klaasen Effect
4 Ravi van Riel Goes
5 Demian de Kam TTCM

UITSLAGEN 9 APRIL 2022 TE KLOOSTERZANDE

POULE A
1 Jannes Brasser      TTCM   6
2 Brett vd Eernebeemt TTCM   5
3 Koos Jan Knoop      Effect 4
4 Gabriella Schram    SAR    3
5 Sander Mokrosz      SAR    2
6 Livia van Troost    RDT    1
7 Christian Rokven    Effect 0

POULE B
1 Kyan Nijssen        TTCM   5
2 Noah Nijssen        TTCM   4
3 Eddy Veldman        TTCM   3
4 Lars v Puijvelde    SAR    2
5 Amber Leenhouts     RDT    1
6 Puck Langendoen     RDT    0

UITSLAGEN 26 MAART 2022 TE MIDDELBURG
1. Jannes Brasser      TTCM
2. Ian Wattel          TTCM
3. Jeroen Vijlbrief    TTCM
4. Huub van Winkelhof  TTCM
5. Milan Flipse        TTCM
6. Rowin de Rijke      TTCM
7. Jessey de Jong      TT Goes
8. Messi da Silva      TTCM
9. Maan Al Zoubani     TTCM

UITSLAGEN 12-3-2022 TE GOES

POULE A 
1 Daan Deurloo       TT Goes 4
2 Vince Lambrechts   TT Goes 3
3 Mathis Majean      SAR     3
4 Jan Wattel         TTCM    3
5 Stijn Zuidweg      TT Goes 2
6 Brett v Eerenbeemt TTCM    0

POULE B
1 Sander Vink        SAR     4
2 Thomas Heijboer    TT Goes 3
3 Milan Flipse       TTCM    2
4 Job Jacobusse      TT Goes 1
5 Jessy de Jong      TT Goes 0
 
UITSLAGEN 28-11-2021 TE MIDDELBURG

POULE A
1 Hidde Knoop      Effect'71 5
2 Nikola Kabs      TT Goes   4
3 Cealan v.d. Veen TT Goes   3
4 Vince Lambregts  TT Goes   2
5 Devano Boonman   Effect'71 1
6 Brett vd Eeenenbeemt TTCM  0

POULE B
1 Ian Wattel       TTCM      5
2 Tim Werri        TT Goes   4
3 Huub van Winkelhof TTCM    3
4 Koos Jan Knoop   Effect'71 2
5 Christian Rokven Effect'71 1
6 Eddie Veldman    TTCM      0

UITSLAGEN 6-11-2021 TE TERNEUZEN

POULE A1 Cealan v.d. Veen TT Goes   4
2 Nikola Kabs      TT Goes   3
3 Hidde Knoop      Effect'71 2
4 Matis Majean     SAR       1
5 Sander Vink      RDT       0

POULE B
1 Giel Braak       Effect'71 4
2 Devano Boonman   Effect'71 3
3 Jannis Brasser   TTCM      2
4 Sander Mokros    SAR       1
5 Gabriella Schram SAR       0

POULE C
1 Vince Lambregts  TT Goes   4
2 Daan Deurloo     TT Goes   3
3 Stefan Hoogstede Effect'71 2
4 Jochem Vink      SAR       1
5 Ghufran Hallibi  SAR       0

POULE D
1 Koos Jan Knoop   Effect'71 4
2 Huub van Winkelhof TTCM    3
3 Christian Rokven Effect'71 2
4 Jessey de Jong   TT Goes   1
5 Lars van Puijvelde SAR     0

POULE E
1 Job Jacobusse    TT Goes   4
2 Milan Flipse     TTCM      3
3 Pepijn van Og    SAR       2
4 Marlou Jacobusse TT Goes   1
5 Ghazi Halibi     SAR       0

====




INDELING 14-09-2019
MERTEN BLOK              TTCM
KYLIAN MINNAAR           TTCM
JOB VAN DER HEIJDE       WESTERZICHT
JONATHAN VAN DE GRUIJTER WESTERZICHT
SAMUËL VAN DE GRUIJTER   WESTERZICHT
PETE DE KRAKER           YERSEKE




UITSLAGEN 20-4-2019

POULE A :
1. SEM PICAVET              SAR
2. MILAN MERTENS            SAR
3. MATTHIJS MARTINU         SAR
4. JONATHAN VAN DE GRUIJTER WESTERZICHT
5. ANDREY GESCHIERE         TTCM
6. LUC DE LOOFF             TTCM
7. AMIN HMAIDOUCHTE         WESTERZICHT

POULE B :
1. RENS DE RAAD             TTCM
2. MATHIS MAJEAN            RDT
3. MERTEN BLOK              TTCM
4. LUCAS VAN DE WALLE       REYNAERT
5. ISA VAN DE WALLE         REYNAERT
6. GABRIELLE SCHRAM         SAR
7. SAMUËL VD GRUIJTER       WESTERZICHT

UITSLAGEN 6-4-2019
POULE A :
1. NOUT TREURNIET        TTCM
2. JONATHAN VD GRUIJTER  WESTERZICHT
3. ANDREY GESCHIERE      TTCM
4. VITO BENJAMINSZ       EFFECT 
5. AMIN HMAIDOUCHTE      WESTERZICHT 
6. RENS DE RAAD          TTCM 

POULE B :
1. LUC DE LOOFF          TTCM 
2. KYLIAN MINNAAR        TTCM
3. KAJ BENJAMINSZ        EFFECT 
4. JIA-LE WU             EFFECT
5. MERTEN BLOK           TTCM
6. JOB VAN DER HEIJDE    WESTERZICHT
7. SAMUËL VD GRUIJTER    WESTERZICHT 

UITSLAGEN 16-3-2019
POULE A
1. MILAN MERTENS         SAR
2. MICHON VAN KERCKHOVEN SAR
3. NOUT TREURNIET        TTCM
4. VITO BENJAMINSZ       EFFECT 
5. RENS DE RAAD          TTCM
6. AMIN HMAIDOUCHTE      WESTERZICHT

POULE B
1. STIJN KLANDERMAN      SAR
2. LUC DE LOOFF          TTCM 
3. JIA-LE WU             EFFECT  
4. KAJ BENJAMINSZ        EFFECT
5. JOB VAN DER HEIJDE    WESTERZICHT

POULE C
1. MATHIS MAJEAN          RDT
2. LUCAS VAN DE WALLE     REYNAERT 
3. ISA VAN DE WALLE       REYNAERT
4. RIEN BIERSTEKER        EFFECT
5. EDDY VAN DAMME         SAR 



UITSLAG 9-3-2019
POULE A
1. JONATHAN VD GRUIJTER  WESTERZICHT 
2. AMIN HMAIDOUCHTE      WESTERZICHT
3. RENS DE RAAD          TTCM
4. MICHON VAN KERCKHOVEN SAR 
5. NOUT TREURNIET        TTCM
6. LUC DE LOOFF          TTCM 

POULE B
1. STIJN KLANDERMAN      SAR
2. MERTEN BLOK           TTCM
3. JOB VAN DER HEIJDE    WESTERZICHT
4. EDDY VAN DAMME        SAR
5. SAMUËL VD GRUIJTER    WESTERZICHT 

UITSLAG 23-2-2019

POULE A
1. ANDREY GESCHIERE        TTCM
2. MATTHIJS MARTINU        SAR
3. VITO BENJAMINSZ         EFFECT
4. NOUT TREURNIET          TTCM
5. JIA-LE WU               EFFECT

POULE B
1. MICHON VAN KERCKHOVEN SAR
2. RENS DE RAAD          TTCM
3. JONATHAN VD GRUIJTER  WESTERZICHT
4. AMIN HMAIDOUCHTE      WESTERZICHT
5. MERTEN BLOK           TTCM
6. JOB VAN DER HEIJDE    WESTERZICHT

POULE C
1. LUC DE LOOFF          TTCM
2. MATHIS MAJEAN         RDT
3. LUCAS VAN DE WALLE    REYNAERT   
4. EDDY VAN DAMME        SAR 
5. ISA VAN DE WALLE      REYNAERT
6. SAMUËL VD GRUIJTER    WESTERZICHT 

UITSLAGEN 2-2-2019

POULE A
1 Andrey Geschiere   TTCM
2 Giovanni Mocko     Effect
3 Nout Treurniet     TTCM 
4 Jia-le Wu          Effect
5 Rens de Raad       TTCM 
6 Job van der Heijde Westerzicht

POULE B
1 Vito Benjaminsz       Effect 
2 Jonathan v.d Gruijter Westerzicht
3 Kay Benjaminsz        Effect 
4 Luc de Looff          TTCM 
5 Mathis Majean         RDT
6 Samuël v.d. Gruijter  Westerzicht 

DEELNEMERS :
Nr Naam Vereniging 
1 Nout Treurniet         TTCM 
2 Rens de Raad           TTCM 
3 Merten Blok            TTCM 
4 Andrey Geschiere       TTCM 
5 Luc de Looff           TTCM 
6 Jia-le Wu              Effect 
7 Kay Benjaminsz         Effect 
8 Vito Benjaminsz        Effect 
9 Giovanni Mocko         Effect 
10 Lucas van der Walle   Reynaert 
11 Isa van der Walle     Reynaert 
12 Sem Picavet           SAR 
13 Stijn Klanderman      SAR 
14 Michon van Kerckhoven SAR 
15 Eddy van Damme        SAR 
16 Matthijs Martinu      SAR 
17 Milan Mertens         SAR 
18 Gabriella Schram      SAR 
19 Mathis                RDT 
20 Livia                 RDT 
21 Samuël v.d. Gruijter  Westerzicht 
22 Jonathan v.d Gruijter Westerzicht
Uitslagen 1.12.2018

POULE A
1. Sven van Nugteren    Westerzicht
2. Sem Picavet          SAR
3. Jesse Steijn         TTCM
4. Matthijs Martinu     SAR
5. Twan van de Berge    Yerseke
6. Rens de Raad         TTCM

POULE B
1. Wesley Peters         Westerzicht
2. Nout Treurniet        TTCM
3. Michon van Kerckhoven SAR
4. Jesse Krijger         Yerseke
5. Merten Blok           TTCM
6. Stijn van Damme       Yerseke
7. Roy Maas              Yerseke

Uitslagen 17.11.2018

POULE A
1. Sven van Nugteren     Westerzicht 
2. Thimo Ridder          SAR/Reynaert 
3. Sem Picavet           SAR 
4. Milan Mertens         SAR
5. Jesse Steijn          TTCM 
6. Matthijs Martinu      SAR

POULE B
1. Jia-Le Wu             Effect
2. Michon van Kerckhoven SAR
3. Rens de Raad          TTCM 
4. Wesley Peters         Westerzicht 
5. Nout Treurniet        TTCM
6. Kaj Benjaminsz        Effect

POULE C
1. Stijn Klanderman      SAR 
2. Andrey Geschiere      TTCM
3. Stijn Kalverboer      TTCM
4. Vito Benjaminsz       Effect
5. Lucas van der Walle   Reynaert
6. Merten Blok           TTCM

Uitslagen 3.11.2018

POULE A
1.Sven van Nugteren Westerzicht 
2.Thimo Ridder      SAR/Reynaert 
3.Milan Mertens     SAR
4.Jesse Steijn      TTCM 
5.Sem Picavet       SAR 
6.Giovanni Mocko    Effect

POULE B
1.Matthijs Martinu  SAR
2.Wesley Peters     Westerzicht 
3.Kaj Benjaminsz    Effect
4.Rens de Raad      TTCM 
5.Jia-Le Wu         Effect
6.Nout Treurniet    TTCM

POULE C
1.Michon van Kerckhoven SAR
2.Vito Benjaminsz    Effect 
3.Stijn Klanderman   SAR 
4.Merten Blok        TTCM 
5.Rien Biersteker    Effect 


 


Uitslagen 29.9.2018

POULE A 
1. Thimo Ridder       SAR/Reynaert 
2. Sven van Nugteren  Westerzicht
3. Jesse Steijn       TTCM 
4. Sem Picavet        SAR
5. Wesley Peters      Westerzicht
POULE B
1. Andrey Geschiere   TTCM
2. Matthijs Martinu   SAR 
3. Stijn Klanderman   SAR 
4. Michon van Kerckhoven SAR 
5. Rens de Raad       TTCM 

Uitslag 15.9.2018

POULE A
1. Jesse Steijn         TTCM            4
2. Sem Picavet          SAR             4
3. Milan Mertens        SAR             3
4. Thimo Ridder         SAR/Reynaert    3
5. Wesley Peters        Westerzicht     1
6. Rens de Raad         TTCM            0



POULE B
1. Sven van Nugteren     Westerzicht    5
2. Matthijs Martinu      SAR            4
3. Michon van Kerckhoven SAR            3
4. Stijn Klanderman      SAR            1
5. Merten Blok           TTCM           1
6. Nout Treurniet        TTCM           1