Eindstanden vv. Hontenisse – Kloosterzande 1946-2019

  
Indien iemand wijzigingen/aanvullingen heeft, dan hou ik 
me aanbevolen joopmaas@zeelandnet.nl

Seizoen 1946-1947 : 3e klasse :
1. Clinge                   22-34
2. Axel                     20-32
3. Steen                    21-31
4. Oostburg                 20-25
5. Corn Boys                21-24
6. Hoofdplaat               19-21
7. Sluiskil                 20-21
8. Hulst                    21-21
9. Hontenisse               22-18
10. Ijzendijke              22-11
11. Aardenburg              21- 6
12. Schoondijke             21- 6

Seizoen 1947-1948 : 3e klasse :
1. Axel                     22-40
2. Corn Boys                21-32
3. Ijzendijke               21-29
4. Steen                    21-27
5. Oostburg                 21-20
6. Aardenburg               20-15
7. Hontenisse               21-16
8. Hulst                    21-15
9. Sluiskil                 20-15
10. Clinge                  22-15
11. Hoofdplaat              22-14
12. Biervliet               22-14

Seizoen 1948-1949 : 3e klasse :
1. Axel                     22-37
2. Terneuzen                22-34
3. Corn Boys                21-28
4. Oostburg                 21-22
5. Steen                    22-22
6. Aardenburg               22-20
7. Hontenisse               22-19
8. Hoofdplaat               21-18
9. Sluiskil                 22-18
10. Ijzendijke              22-15
11. Clinge                  21-14
12. Hulst                   22-13

Seizoen 1949-1950 : 3e klasse :
1. Terneuzen                18-31
2. Axel                     19-31
3. Clinge                   22-30
4. Breskens                 18-27
5. Corn Boys                19-27
6. RIA W                    20-17
7. Steen                    22-17
8. Sluiskil                 21-16
9. Oostburg                 18-15
10. Aardenburg              19-14
11. Hontenisse              22- 9
12. Hoofdplaat              20- 4   

promotie 4e klasse
1. Steen                    4-8
2. Hontenisse               4-2
3. Hoofdplaar               4-2 

Seizoen 1950-1951 : 4e klasse
1. HVV '24                  14-23
2. Robur                    14-18
3. EMM                      14-17
4. PSK                      13-15
5. Yerseke                  13-11
6. Ijzendijke               14-11
7. Hontenisse               14-10
8. Hoofdplaat               14-3
Patrijzen teruggetrokken

Seizoen 1951-1952 : 4e klasse
1. HVV '24                  20-32
2. Hontenisse               20-28
3. RIA W                    20-25
4. Steen                    20-24
5. Aardenburg               20-20
6. Oostburg                 20-20
7. Koewacht                 20-18
8. Ijzendijke               20-15
9. EMM                      20-14
10. PSK                     20-13
11. Hoofdplaat              20-11

Seizoen 1952-1953 : 4e klasse
1. HVV '24                  20-36
2. RIA W                    20-30
3. Hontenisse               20-25
4. Aardenburg               20-22
5. Steen                    20-22
6. Sluiskil                 20-15
7. EMM                      20-15
8. Ijzendijke               20-15
9. Oostburg                 20-14
10. Koewacht                20-14
11. PSK                     20-12

Seizoen 1953-1954 : 4e klasse
1. Hontenisse               20-30
2. Luctor                   20-30
3. Koewacht                 20-26
4. Steen                    19-25
5. Aardenburg               20-24
6. Oostburg                 19-23
7. Clinge                   20-18
8. RIA W                    19-11
9. Sluiskil                 19-11
10. EMM                     19-9
11. Ijzendijke              19-7
 
Seizoen 1954-1955 : 3e klasse
1. HVV '24                  22-35
2. Axel                     22-32
3. RKFC                     22-30
4. RCS                      21-26
5. Terneuzen                22-25
6. Nieuw Borgvliet          22-22
7. Meto                     20-19
8. Corn Boys                21-18
9. Zeelandia                22-18
10. Hontenisse              22-15
11. De Zeeuwen              22-11
12. Biervliet               22-9

Seizoen 1955-1956 : 3e klasse 
1. RCS                      22-37
2. Meto                     22-36
3. Zeelandia                22-26
4. Corn Boys                21-24
5. Steen                    22-20
6. Terneuzen                21-19
7. Biervliet                21-18
8. Zeeland Sport            20-17
9. RKFC                     21-17
10. Hontenisse              22-17
11. Odio                    22-15
12. Nieuw Borgvliet         22-12
          
Seizoen 1956-1957 : 3e klasse
1. Corn Boys                22-33
2. Terneuzen                22-30
3. RCS                      22-27
4. Zeeland Sport            22-25
5. Grenswachters            22-21
6. Zeelandia                22-21
7. Meto                     22-19
8. RKFC                     22-18
9. Hontenisse               22-18
10. Odio                    22-18
11. Steen                   22-17
12. Biervliet               22-17

Seizoen 1957-1958 : 3e klasse
1. Terneuzen                22-36
2. Zeeland Sport            22-31
3. Zierikzee                22-30
4. Hontenisse               22-29
5. Meto                     22-25
6. RKFC                     22-21
7. Axel                     22-19
8. Grenswachters            22-18
9. Zeelandia                22-17
10. Odio                    22-17
11. RCS                     22-13
12. Biervliet               22-8

Seizoen 1958-1959 : 3e klasse
1. VES                      22-38
2. Steenbergen              22-36
3. Axel                     22-29
4. Meto                     22-29
5. RCS                      22-22
6. Zeeland Sport            22-21
7. Hontenisse               22-19
8. Zeelandia                22-17
9. Zierikzee                22-16
10. RKFC                    22-14
11. Odio                    22-14
12. Grenswachters           22-11

Seizoen 1959-1960 : 3e klasse
1. Steenbergen              22-35
2. Zeeland Sport            22-28
3. Hontenisse               22-26
4. Axel                     22-24
5. Zeelandia                22-22
6. Odio                     22-20
7. Meto                     22-20
8. RCS                      22-20
9. Zierikzee                22-20
10. Corn Boys               21-18
11. RKFC                    21-16
12. Halsteren               22-13

Seizoen 1960-1961 : 3e klasse 
1. Hontenisse		    22-34
2. Zeeland Sport	    21-27
3. Meto			    22-26
4. BSC			    21-25
5. Kaaische Boys	    22-25
6. RKFC			    21-21
7. Axel			    20-20
8. Odio			    21-19
9. Corn Boys		    21-18
10. RCS			    22-15
11. Zeelandia		    22-15
12. Zierikzee		    19-9

Seizoen 1961-1962 : 2e klasse !
1. Rood Wit		    22-37
2. Veerse Boys              22-31
3. Steenbergen              22-26
4. Uno Animo                22-25
5. Terneuzen                22-25
6. Middelburg               22-23
7. Sarto                    22-22
8. Hontenisse               22-19
9. Internos                 22-17
10. HVV '24                 22-16
11. RAC                     22-16
12. Dosko                   22-8 

Seizoen 1962-1963 : 2e klasse !
1. Middelburg               22-37
2. DESK                     22-28
3. Veerse Boys              22-23
4. Zeeland Sport            22-23
5. HVV '24                  22-22
6. Terneuzen                22-21
7. Roossendaal              22-20
8. Rood Wit                 22-20
9. Internos                 22-20
10. Steenbergen             22-20
11. Hontenisse              22-19
12. Uno Animo               22-11

Seizoen 1963-1964 : 3e klasse
1. Odio                     22-35
2. Grenswachters            22-34
3. Meto                     22-28
4. Axel                     22-27
5. Dosko                    22-27
6. Hontenisse               22-25
7. Goes                     22-22
8. NSV                      22-17
9. Zeelandia                22-16
10. BSC                     22-15
11. Nieuw Borgvliet         22-14
12. Corn Boys               22- 4				

Seizoen 1964-1965 : 3e klasse
1. Goes                     22-35
2. Axel                     22-35
3. Dosko                    22-24
4. Kaaise Boys              22-24
5. Grenswachters            22-23
6. Hontenisse               22-21
7. Roosendaal               22-20
8. NSV                      22-20
9. Meto                     22-18
10. Sluiskil                22-18
11. Zeelandia               22-14
12. BSC                     22-10 

Seizoen 1965-1966 : 3e klasse
1. Dosko                    22-37
2. MOC                      22-27
3. Vogelwaarde              22-27
4. Kaaise Boys              22-25
5. Roosendaal               22-24
6. Gastel                   22-24
7. Grenswachters            22-19
8. Hontenisse               22-19
9. Meto                     22-19
10. NSV                     22-19
11. Goes                    22-17
12. Sluiskil                22- 7

Seizoen 1966-1967 : 3e klasse
1. NSV                      22-32
2. Roosendaal               22-32
3. Gastel                   22-28
4. Grenswachters            22-23
5. Steenbergen              22-22
6. MOC                      22-21
7. Alliance                 22-19
8. Cluzona                  22-18
9. Hontenisse               22-18
10. Meto                    22-18
11. Vogelwaarde             22-18
12. Breskens                22-15

Nacompetitie:
Vogelwaarde                 3-4
Hontenisse                  3-3
Meto                        3-3
Cluzona                     3-2

Seizoen 1967-1968 : 3e klasse
1. Alliance                 22-33
2. NSV                      22-27
3. Meto                     22-24
4. Steenbergen              22-24
5. Grenswachters            22-24
6. Steen                    22-22
7. Hontenisse               22-22
8. MOC                      22-21
9. Zierikzee                22-19
10. Vogelwaarde             22-18
11. HVV '24                 22-18
12. Odio                    22-12

Seizoen 1968-1969 : 3e klasse
1. Gastel                   22-30
2. Dosko                    22-29
3. Steenbergen              22-24
4. Goes                     22-23
5. Vogelwaarde              22-22
6. Hontenisse               22-21
7. Breskens                 22-21
8. Steen                    22-20
9. MOC                      22-20
10. Zierikzee               22-19
11. Meto                    22-19
12. Grenswachters           22-16

Seizoen 1969-1970 : 3e klasse
1. MOC                      22-33
2. HVV '24                  22-31
3. Vogelwaarde              22-28
4. Goes                     22-28
5. Dosko                    22-25
6. Breskens                 22-24
7. Meto                     22-22
8. de Schutters             22-29
9. Hontenisse               22-18
10. Zeeland Sport           22-14
11. Steenbergen             22-14
12. Steen                   22-8

Seizoen 1970-1971 : 3e klasse
1. Goes                     22-32
2. RCS                      22-29
3. Hontenisse               22-29
4. Breskens                 22-26
5. Dosko                    22-25
6. Kaaise Boys              22-22
7. Vogelwaarde              22-21
8. HVV ´24                  22-19
9. Meto                     22-18
10. Zeeland Sport           22-15
11. Roosendaal              22-15
12. de Schutters            22-13

Seizoen 1971-1972 : 3e klasse
1. Terneuzen                22-31
2. Dosko                    22-30
3. Vosmeer                  22-28
4. Breskens                 22-25
5. Meto                     22-25
6. RCS                      22-22
7. HVV ´24                  22-21
8. NSV                      22-20
9. Hontenisse               22-19
10. Vogelwaarde             22-17
11. Zierikzee               22-15
12. Zeeland Sport           22-11

Seizoen 1972-1973 : 3e klasse
1. Cluzona                  22-34
2. NSV                      22-26
3. Hontenisse               22-23
4. MOC                      22-23
5. Vosmeer                  22-22
6. Vogelwaarde              22-21
7. Breskens                 22-20
8. Meto                     22-20
9. HVV ´24                  22-19
10. Dosko                   22-19
11. Noormannen              22-19
12. RCS                     22-18

Seizoen 1973-1974 : 3e klasse
1. NSV                      22-30
2. Axel                     22-28
3. Goes                     22-28
4. HVV ´24                  22-26
5. Steen                    22-22
6. Vosmeer                  22-21
7. Vogelwaarde              22-21
8. Dosko                    22-21
9. Meto                     22-19
10. Breskens                22-17
11. Hontenisse              22-17
12. MOC                     22-14
Breskens-Hontenisse 3-2

Nacompetitie:
1. SVG                       6-7
2. Heeze                     6-7
3. Juliana Mill              6-6
4. Hontenisse                6-4

Seizoen 1974-1975 : 4e klasse
1. Zierikzee                22-36
2. RCS                      22-35
3. Hontenisse               22-32
4. Zeeland Sport            22-29
5. Clinge                   22-27
6. Koewacht                 22-23
7. Zeelandia                22-17
8. Domburg                  22-14
9. Biervliet                22-14
10. Corn Boys               22-14
11. Noormannen              22-12
12. Sluiskil                22- 6

Seizoen 1975-1976 : 4e klasse
1. Koewacht                 22-33
2. RCS                      22-32
3. Zeeland Sport            22-30
4. Clinge                   22-28
5. Biervliet                22-26
6. Hontenisse               22-25
7. Domburg                  22-18
8. Noormannen               22-16
9. Hoofdplaat               22-15
10. Philippine              22-15
11. Vogelwaarde             22-14
12. Corn Boys               22-12

Seizoen 1976-1977 : 4e klasse
1. Hoofdplaat               22-27
2. Vogelwaarde              22-26
3. Breskens                 22-26
4. Zeelandia                22-25
5. Biervliet                22-25
6. RCS                      22-24
7. RIA W                    22-24
8. Hontenisse               22-20
9. Clinge                   22-19
10. Philippine              22-19
11. Domburg                 22-16
12. Noormannen              22-13

Seizoen 1977-1978 : 4e klasse
1. RCS                      22-33
2. Vogelwaarde              22-30
3. Zeeland Sport            22-26
4. Zeelandia                22-22
5. Hontenisse               22-21
6. Clinge                   22-21
7. Domburg                  22-21
8. RIA W                    22-20
9. Aardenburg               22-19
10. Biervliet               22-17
11. Breskens                22-17
12. Philippine              22-17  

Seizoen 1978-1979 : 4e klasse
1. Zeeland Sport            22-32
2. Sluiskil                 22-29
3. Breskens                 22-25
4. Clinge                   22-24
5. Biervliet                22-24
6. Vogelwaarde              22-23
7. Aardenburg               22-22
8. Hontenisse               22-22
9. Koewacht                 22-20
10. Zeelandia               22-17
11. RIA W                   22-15
12. Domburg                 22- 9 

Seizoen 1979-1980 : 4e klasse
1. Sluiskil                 22-34
2. RIA W                    22-27
3. Aardenburg               21-26
4. Breskens                 22-26
5. Vogelwaarde              22-23
6. Biervliet                22-22
7. Hontenisse               22-22
8. Clinge                   21-20
9. Patrijzen                22-17
10. Zeelandia               22-16
11. Koewacht                22-15
12. Hoofdplaat              22-14   

Seizoen 1980-1981 : 4e klasse
1. Breskens                 22-34
2. RIA W                    22-26
3. Hontenisse               22-23
4. Clinge                   22-22
5. Patrijzen                22-22
6. Vogelwaarde              22-22
7. Koewacht                 22-22
8. Aardenburg               21-20
9. HVV '24                  22-20
10. Biervliet               21-19
11. Noormannen              22-18
12. Zeelandia               22-14

Seizoen 1981-1982 : 4e klasse
1. RIA W                    22-33
2. Clinge                   22-30
3. Koewacht                 22-26
4. Vogelwaarde              22-23
5. HVV '24                  22-22
6. Axel                     22-21
7. Ijzendijke               22-20
8. Hontenisse               21-19
9. Aardenburg               22-19
10. Patrijzen               22-18
11. Biervliet               21-17
12. Noormannen              22-13

Seizoen 1982-1983 : 4e klasse
1. Clinge                   22-36
2. HVV '24                  22-34
3. Terneuzen                22-28
4. Hoofdplaat               22-28
5. Axel                     22-24
6. Vogelwaarde              22-21
7. Ijzendijke               22-18
8. Koewacht                 22-16
9. Aardenburg               22-16
10. Biervliet               22-16
11. Hontenisse              22-16
12. Zeeland Sport           22-11

Nacompetitie :
1. Aardenburg                3-4
2. Hontenisse                3-3
3. Biervliet                 3-3
4. Koewacht                  3-2

Seizoen 1983-1984 : 4e klasse
1. Terneuzen                22-33
2. Hoofdplaat               22-30
3. Axel                     22-29
4. Ijzendijke               22-25
5. HVV '24                  22-22
6. Philippine               22-22
7. Vogelwaarde              22-19
8. Hontenisse               22-19
9. RIA W                    22-18
10. Biervliet               22-18
11. Aardenburg              22-16
12. Lewedorpse Boys         22-13

Seizoen 1984-1985 : 4e klasse
1. Vogelwaarde              22-30
2. HVV '24                  22-27
3. Axel                     22-27
4. Ijzendijke               22-25
5. Hoofdplaat               22-24
6. Philippine               22-21
7. Hontenisse               22-20
8. Koewacht                 22-20
9. Noormannen               22-19
10. Biervliet               22-18
11. RIA W                   22-17
12. Jong Ambon              22-16

Seizoen 1985-1986 : 4e klasse
1. Steen                    22-30
2. Koewacht                 22-29
3. RCS                      22-28
4. Axel                     22-28
5. Hoofdplaat               22-24
6. Biervliet                22-23
7. HVV '24                  22-22
8. Ijzendijke               22-21
9. Philippine               22-18
10. Noormannen              22-14
11. Hontenisse              22-14
12. RIA W                   22-13

Seizoen 1986-1987 : 4e klasse
1. Axel                     22-32
2. HVV '24                  22-32
3. Koewacht                 22-29
4. Philippine               22-24
5. Terneuzen                22-23
6. Ijzendijke               22-22
7. RCS                      22-22
8. Lewedorpse Boys          22-21
9. Noormannen               22-17
10. Hoofdplaat              22-17
11. Hontenisse              22-13
12. Biervliet               22-12

Seizoen 1987-1988 : 4e klasse
1. RCS                      22-30
2. HVV '24                  22-28
3. Hoofdplaat               22-27
4. Koewacht                 22-26
5. Philippine               22-26
6. Lewedorpse Boys          22-25
7. Steen                    22-22
8. Ijzendijke               22-21
9. Vogelwaarde              22-19
10. Hontenisse              22-17
11. Terneuzen               22-17
12. Noormannen              22- 6
Hontenisse - Terneuzen 1-0

Seizoen 1988-1989 : 4e klasse
1. HVV '24                  22-36
2. Walcheren                22-29
3. Patrijzen                22-29
4. Steen                    22-25
5. Koewacht                 22-24
6. Lewedorpse Boys          22-23
7. Vogelwaarde              22-21
8. Hoofdplaat               22-18
9. Ijzendijke               22-18
10. Hontenisse              22-17
11. Philippine              22-16
12. Domburg                 22- 8

Nacompetitie:
1. Berkdijk                  4-4
2. Zundert                   4-3
3. UVV                       4-3
4. Hontenisse                4-2

Seizoen 1989-1990 : 1e klasse Zeeland
1. Hontenisse               22-30
2. Zeelandia                22-27
3. Terneuzen                22-27
4. Hansweertse Boys         22-26
5. Aardenburg               22-26
6. Oostburg                 22-23
7. Corn Boys                22-21
8. Biervliet                22-21
9. Robur                    22-17
10. Zeeland Sport           22-17
11. Philippine              22-16
12. Domburg                 22-13

Seizoen 1990-1991 : 4e klasse
1. Axel                     22-29
2. Lewedorpse Boys          22-25
3. Koewacht                 22-25
4. Vogelwaarde              22-24
5. Walcheren                22-24
6. RCS                      22-24
7. Terneuzen                22-22
8. Hontenisse               22-21
9. Steen                    22-20
10. Breskens                22-19
11. Vlissingen              22-18
12. Jong Ambon              22-13

Seizoen 1991-1992 : 4e klasse
1. Breskens                 22-34
2. Sluiskil                 22-27
3. Hoofdplaat               22-27
4. Terneuzen                22-24
5. Steen                    22-24
6. Koewacht                 22-22
7. Clinge                   22-21
8. Vogelwaarde              22-20
9. RCS                      22-19
10. Walcheren               22-18
11. Hontenisse              22-16
12. Ijzendijke              22-12

Seizoen 1992-1993 : 1e klasse afdeling Zeeland
1. Philippine               22-32
2. Robur                    22-30
3. Vlissingen               22-29
4. Graauw                   22-29
5. Zeelandia                22-26
6. Zeeland Sport            22-26
7. Hontenisse               22-24
8. Biervliet                22-18
9. Ijzendijke               22-17
10. Jong Ambon              22-12
11. Aardenburg              22-12
12. Ouwerkerk               22- 7

Seizoen 1993-1994 : 1e klasse afdeling Zeeland
1. Zeeland Sport            22-30
2. Ijzendijke               22-28
3. Hontenisse               22-27
4. Zeelandia                22-26
5. Hulsterloo               22-25
6. Lewedorpse Boys          22-24
7. Oostburg                 22-21
8. Graauw                   22-20
9. Biervliet                22-18
10. RIA W                   22-18
11. Robur                   22-18
12. Jong Ambon              22- 9

Seizoen 1994-1995 : 1e klasse afdeling Zeeland
1. Ijzendijke               22-30
2. Clinge                   22-30
3. Domburg                  22-25
4. Graauw                   22-25
5. Hontenisse               22-25
6. Robur                    22-23
7. Oostburg                 22-21
8. Corn Boys                22-20
9. Renesse                  22-19
10. Lewedorpse Boys         22-19
11. RIA W                   22-16
12. Hulsterloo              22-11

Seizoen 1995-1996 : 1e klasse afdeling Zeeland
1. Domburg                  22-50
2. Clinge                   22-45
3. Hansweertse Boys         22-40
4. Oostburg                 22-39
5. Zeelandia                22-35
6. Lewedorpse Boys          21-26
7. Hontenisse               21-23
8. Graauw                   22-23
9. Corn Boys                22-22
10. Schoondijke             22-22
11. Renesse        	    22-22
12. Zeeland Sport           22-17

Seizoen 1996-1997 : 5e klasse
1. Clinge                   24-55
2. Zeelandia                24-53
3. Hontenisse               24-47
4. Renesse                  24-45
5. Aardenburg               24-38
6. Hulsterloo               23-32
7. Hoofdplaat               24-31
8. Graauw                   24-29
9. Oostburg                 24-28
10. Corn Boys               24-25
11. Lewedorpse Boys         24-22
12. Robur                   24-
13. Sluis                   24-

Nacompetitie :
Zeelandia - Hontenisse 1-4
Hontenisse - Zeelandia 1-2

Seizoen 1997-1998 : 4e klasse
1. Zierikzee                22-47
2. Breskens                 22-47
3. Grenswachters            22-41
4. Hontenisse               21-31
5. Steen                    22-29
6. Hansweertse Boys         22-29
7. Ijzendijke               22-27
8. Clinge                   22-25
9. Sluiskil                 22-24
10. Luctor                  22-24
11. Philippine              22-22
12. Koewacht                22-16

Seizoen 1998-1999 : 4e klasse
1. RCS                      24-52
2. Breskens                 24-44
3. MOC '17                  24-42
4. Steen                    24-37
5. Hontenisse               24-35
6. Vogelwaarde              24-34
7. Ijzendijke               23-33
8. Sluiskil                 24-30
9. Hansweertse Boys         24-30
10. Luctor                  24-28
11. Clinge                  24-24
12. Bergen                  24-23
13. Hoofdplaat              23-17

Seizoen 1999-2000 : 4e klasse
1. Breskens                 22-51
2. Middelburg               22-47
3. Steen                    22-42
4. Axel                     22-42
5. Luctor                   22-42
6. Sluiskil                 22-31
7. Ijzendijke               22-27
8. Vogelwaarde              22-27
9. Hontenisse               22-22
10. Aardenburg              22-21
11. Hansweertse Boys        22-16
12. Zeelandia               22-17

Seizoen 2000-2001 : 4e klasse
1. Middelburg               22-53
2. Steen                    22-51
3. Steenbergen              22-48
4. Clinge                   22-41
5. Walcheren                22-35
6. Sluiskil                 22-27
7. Hontenisse               22-27
8. Ijzendijke               22-26
9. Axel                     22-24
10. Aardenburg              22-21
11. Vogelwaarde             22-14
12. Luctor                  22-10

Seizoen 2001-2002 : 4e klasse
1. Hontenisse               22-45
2. Hulsterloo               22-40
3. Domburg                  22-38
4. Aardenburg               22-36
5. Ijzendijke               22-35
6. Axel                     22-33
7. Walcheren                22-30
8. Vlissingen               22-29
9. Zeeland Sport            22-27
10. Sluiskil                22-26
11. Philippine              22-18
12. Corn Boys               22-10

Seizoen 2002-2003 : 3e klasse
1. Moerse Boys              22-45
2. Patrijzen                22-42
3. Dosko                    22-39
4. Steen                    22-39
5. Zeelandia                22-38
6. Breskens                 22-36
7. RCS                      22-33
8. Goes                     22-29
9. Zierikzee                22-24
10. Grenswachters           22-19
11. Domburg                 22-17
12. Hontenisse              22- 9

Seizoen 2003-2004 : 4e klasse
1. Vlissingen               22-59
2. Domburg                  22-51
3. RIA W                    22-46
4. Noormannen               22-39
5. Hontenisse               22-31
6. Oostburg                 22-30
7. Zeeland Sport            22-29
8. Koewacht                 22-23
9. Aardenburg               22-21
10. Ijzendijke              22-21
11. Sluiskil                22-20
12. Corn Boys               22- 6

Seizoen 2004-2005 : 4e klasse
1. Domburg                  22-43
2. Hulsterloo               22-38
3. Aardenburg               22-38
4. Jong Ambon               22-34
5. Axel                     22-33
6. Noormannen               22-32
7. Koewacht                 22-29
8. Walcheren                22-28
9. Clinge                   22-26
10. Hontenisse              22-26
11. Oostburg                22-24
12. Zeeland Sport           22-15

Seizoen 2005-2006 : 4e klasse
1. HVV '24                  22-52
2. Axel                     22-45
3. Aardenburg               22-40
4. Clinge                   22-39
5. RIA W                    22-35
6. Noormannen               22-33
7. Koewacht                 22-33
8. Hontenisse               22-25
9. Hulsterloo               22-22
10. Hoofdplaat              22-19
11. Jong Ambon              22-16
12. Vogelwaarde             22- 7

Seizoen 2006-2007 : 4e klasse
1. Clinge                   22-54
2. Axel                     22-51
3. RIA W                    22-38
4. Aardenburg               22-35
5. Breskens                 22-33
6. Hontenisse               22-33
7. Hulsterloo               22-26
8. Biervliet                22-24
9. Koewacht                 22-20
10. Sluiskil                22-20
11. Ijzendijke              22-19
12. Corn Boys               22-15

Seizoen 2007-2008 : 4e klasse
1. Aardenburg               22-58
2. Breskens                 22-40
3. RIA W                    22-36
4. Axel                     22-33
5. Luctor                   22-29
6. Robur                    22-29
7. Patrijzen                22-28
8. Hontenisse               22-27
9. Biervliet                22-25
10. Koewacht                22-24
11. Hulsterloo              22-23
12. Kwadendamme             22-17

Seizoen 2008-2009 : 4e klasse
1. RIA W                    22-46
2. Clinge                   22-39
3. Jong Ambon               22-38
4. Oostburg                 22-34
5. Axel                     22-32
6. Domburg                  22-31
7. Patrijzen                22-29
8. Hontenisse               22-28
9. Luctor                   22-26
10. Breskens                22-22
11. Biervliet               22-21
12. Zeeland Sport           22-11

Seizoen 2009-2010 : 4e klasse
1. Axel                     22-50
2. Hontenisse               22-45
3. Clinge                   22-38
4. Steen                    22-37
5. Patrijzen                22-34
6. Oostburg                 22-34
7. Breskens                 22-33
8. Jong Ambon               22-32
9. Walcheren                22-31
10. Luctor                  22-25
11. Koewacht                22-12
12. Corn Boys               22- 2

Seizoen 2010-2011 : 4e klasse
1. RIA W                    22-52
2. Steen                    22-41
3. Partrijzen               22-38
4. Jong Ambon               22-37
5. Clinge                   22-35
6. Walcheren                22-30
7. Biervliet                22-29
8. Oostburg                 22-27
9. Hontenisse               22-21
10. Breskens                22-21
11. Sluiskil                22-16
12. Robur                   22-14

Seizoen 2011-2012 : 4e klasse
1. Jong Ambon               22-56
2. Hontenisse               22-51
3. Biervliet                22-44
4. Patrijzen                22-42
5. Steen                    22-35
6. Clinge                   22-29
7. Oostburg                 22-28
8. Ijzendijke               22-26
9. Zeeland Sport            22-24
10. Hulsterloo              22-21
11. Breskens                22-12
12. Corn Boys               22- 1

Seizoen 2012-2013 : 4e klasse
1. Hontenisse               22-44
2. Philippine               22-43
3. Steen                    22-41
4. Luctor                   22-36
5. Oostburg                 22-31
6. Sluiskil                 22-28
7. RIA W                    22-27
8. Biervliet                22-26
9. Patrijzen                22-25
10. Clinge                  22-25
11. Ijzendijke              22-23
12. Hulsterloo              22-16

Seizoen 2013-2014 : 3e klasse
1. Cluzona                  26-62
2. HVV '24                  26-58
3. Unitas '30               26-53
4. Rood Wit                 26-45
5. Philippine               26-45
6. Kruisland                26-40
7. Internos                 26-40
8. Virtus                   26-38
9. Hoeven                   26-33
10. Alliance                26-32
11. Victoria 03             26-32
12. Luctor                  26-21
13. Hontenisse              26-19
14. Aardenburg              26- 3

Seizoen 2014-2015 : 4e klasse
1. Patrijzen                26-67
2. Steen                    26-56
3. Biervliet                26-52
4. Luctor                   26-49
5. Oostburg                 26-45
6. Hontenisse               26-44
7. Ijzendijke               26-40
8. Zeeland Sport            26-28
9. Sluiskil                 26-27
10. Corn Boys               26-26
11. Koewacht                26-25
12. Schoondijke             26-25
13. Aardenburg              26-20
14. Vogelwaarde             26-14

Seizoen 2015-2016 : 4e klasse
1. Philippine               26-71
2. Hontenisse               26-58
3. Clinge                   26-53
4. Sluiskil                 26-48
5. Steen                    26-46
6. Breskens                 26-41
7. Ijzendijke               26-41
8. Schoondijke              26-35
9. Oostburg                 26-32
10. Biervliet               26-30
11. Koewacht                26-25
12. Corn Boys               26-24
13. Hoofdplaat              26-12
14. Aardenburg              26- 7

Seizoen 2016-2017 : 4e klasse
1. Luctor 88                26-65
2. Breskens                 26-56
3. Hontenisse               26-55
4. Steen                    26-55
5. Clinge                   26-52
6. Oostburg                 26-43
7. Groede                   26-38
8. Ijzendijke               26-32
9. Patrijzen                26-30
10. RIA W                   26-26
11. Sluiskil                26-25
12. Biervliet               26-15
13. Schoondijke             26-13
14. Corn Boys               26- 8

Seizoen 2017-2018 : 3e klasse
1. Hoeven                   26-60
2. Gastel                   26-52
3. Philippine               26-45
4. Roosendaal               26-45
5. Victoria '03             26-45
6. HVV '24                  26-39
7. Terneuzen                26-36
8. Groen Wit                26-34
9. RBC                      26-33
10. Steenbergen             26-33
11. UVV '40                 26-31
12. Hontenisse              26-29
13. Breskens                26-16
14. Bergen                  26- 8       

Seizoen 2018-2019 : 4e klasse
1. Steen                    26-64
2. Hontenisse               26-52
3. Oostburg                 26-52
4. Breskens                 26-49
5. Meto                     26-43
6. Odio                     26-43
7. WVV '67                  26-42
8. Groede                   26-39
9. Ijzendijke               26-29
10. Hulsterloo              26-26
11. Koewacht                26-24
12. RIA W                   26-23
13. Biervliet               26-17
14. Vogelwaarde             26-13