History SAR ’72 – Kloosterzande 1997-2001

Indien iemand wijzigingen/aanvullingen heeft, dan hou ik me aanbevolen joopmaas@zeelandnet.nl

VOORJAAR 1997 SENIOREN

3e divisie 3
1 Renata 1          10-72  H. Jongenelen, Kees Sengers, R. Kremers
2 SAR 1             10-62  Wim 't Hooft, Dennis Verdurmen, Johan 't Hooft 
3 GTTC Groesbeek 1  10-60  P. de Klein, R. v.d. Kroft, H. Straten
4 Budilia 1         10-45  J. Looijmans, Tim v.d. Steen, P. Bruurs
5 Falco 1           10-37  H. Kengen, M. Hendriks, R. Kengen, S. Geurts
6 Sibbe 1           10-24  H. Smeets, J. Koog, Peter v. Zundert, R. Smeets

Wim 't Hooft      30-22
Dennis Verdurmen  30-21
Johan 't Hooft    30-14

Kampioensklasse
1 SAR 2         10-70  Marc Maas, Erwin Verdurmen, Michel Schelfhout
2 Effect 1      10-59  Peter Francke, Frank Bracke. Ronnie de Jong
3 MZ 1          10-52  Peter Slagter. Louis Martens, Remco Dijkers, Frits Meeder
4 Arnemuiden 2  10-47  Leo Leunis, Coen Mijnsbergen, Robert Steenbeek, Jaap Meerman
5 Batje 1       10-38  Mohammed El Khatabi, Hans v.d. Kraan, Ben Blok
6 Big Smash 1   10-34  Jan Meijer, Richard Simonse, Koos v. Rooijen

Marc Maas          26-20
Erwin Verdurmen    29-22
Michel Schelfhout  29-18

1e klasse
1 Zand 5         10-70  Ruud Geldof, Rudy Ton, Gerard Triou, Richard Tramper
2 Zand 4         10-58  Martijn Meulblok, Roland Meesters, Eddy Verkaart
3 Westerzicht 1  10-52  Rogier Hijman, Walter de Leeuw, Erik Leunis, Patrick Wagenaar
4 SAR 3          10-41  Bas Kindt, Alexander v. Gemst, Bjorn Boerdam, Ralph v. Wolffelaar
5 Arnemuiden 3   10-40  Arnold de Gier, Willy de Klerk, Rodger Lahr, Peter de Meulmeester
6 Yerseke 1      10-39  Sjaak Tange, Marcel Prevo, Anthonis Riedijk, Peter v. Iwaarden

Joop Maas             9-7
Bas Kindt            21-11
Alexander v. Gemst   24-12
Ralph v. Wolffelaar  24-7
Bjorn Boerdam        12-0
				
2e klasse A
1 Scaldina 1     10-74  Michel Holm, Arjen Bom, Hans Volkeri, Cor Smalheer
2 Zand 6         10-61  Aart de Landmeter, Edo Koole, Erik Kalverboer, Hilair Bislip
3 Kapelle 1      10-48  Jan de Troije, Rinus Eversdijk, Gerrit Vis
4 Slagvast 1     10-43  Jos Breas, Aart Budding
5 Westerzicht 2  10-41  G. Bos, Rinus v. Breen, Arnold v. Gorp
6 SAR 4          10-33  Theo 't Hooft, Mascha Schelfhout, Louis Kling, Etienne v. Acker

Theo 't Hooft      21-9
Mascha Schelfhout  24-9
Louis Kling        12-4
Etienne v. Acker   30-6

4e klasse D
1 STV 2       10-79  Hans Kennis, Pierre Cardon, Tycko v. Nispen
2 HCG 1       10-65  Piet Geelhoedt, Ko Oostdijk, Willy Kamoen
3 SAR 5       10-58  Rudie Asselman, Michel Hulshout, Peter v. Meelen
4 Den Dijk 2  10-44  Mark Tellier, Sjaak Tellier, Willem Jansen, Robert de Block
5 Reynaert 4  10-43  Robert Verbiest, Guust Kramers, Frank Vermeulen, Johnny Braet
6 STV 4	      10-11  Mario de Kraker, Wiebe Vos, Mario de Loor

Rudie Asselman   27-19
Michel Hulshout  27-19
Peter v. Meelen  15-5

5e klasse D
1 Reynaert 5   10-78  Jan de Schrijver, Mario Heirman, Jo v. Wolffelaar
2 SAR 6        10-76  George v. Waterschoot, Piet v. Waterschoot, Ro v. Waterschoot	 
3 STV 6        10-49  Wil Berkhout, Maurice Leenstra, Willy Hamerlinck, Adrie Noët
4 Den Dijk 3   10-48  Edward de Smet, Leo v. Driel, Carlo de Smet, Fred v.d. Walle
5 Aloysius 3   10-37  Bas Rijk, Tonny de Koster, William v. Heeze, Geert de Bakker
6 SAR 8        10-12  Judith Morcus, Ko Dieleman, Davy Hulshout, Peter Joos

George v. Waterschoot (6) 27-23
Piet v. Waterschoot (6)   30-24
Ro v. Waterschoot (6)     27-17
Judith Morcus (8)         21-5
Ko Dieleman (8)           18-4
Davy Hulshout (8)         21-2
Peter Joos (8)            18-1
Izaak Boerdam (8)         12-0

5e klasse C
1 RDT 2       8-62  Annette de Bakker, Edwin v.d. Poel, Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker
2 STV 5       8-56  Obad Yazbeck, Marc Willems, Milo Vermeersch
3 SAR 7       8-41  Peter Sloot, Ludo de Klerk, Alex v. Campenhout
4 Den Dijk 4  8-33  Martijn Pieters, Peter Pieters, Walter v. Haelst, Achiel Vermeirsch
5 ASOC 1      8-8   Eline Broyl, Carolien Verplanke, I de Neef, Marian Bertou

Peter Sloot         24-17
Ludo de Klerk       24-13
Alex v. Campenhout  12-5

JUNIOREN

Landelijk C 4 meisjes
1 SAR 1         8-70  Lindsey Boerdam, Kimberly 't Hooft, Stefanie Fassaert
2 TCS 1         8-44  Marieke Meerbeek, I. v. Agtmaal, J. Zijderveld, J. v. Hooijdonk
3 Irene 1       8-31  A. Kruijssen, L. Oostelbos, I. Schreurs
4 De Rots 1     8-28  N. v. Meurs,  . Kerssens, M. Mosink
5 Hotak 2       8-27  Linda Konings, E. Brooijmans, L. Musters, T. v. Pul

Lindsey Boerdam     24-23
Kimberly 't Hooft   24-23
Stefanie Fassaert   24-17

2e klasse
1 MZ 2           10-68  Xiao Hai Qu, Angela Meeder, Lydia Prince
2 Yerseke 1      10-59  J. Koster, Francois Buteijn, P. Hoogesteger, B.J. Adelerhof
3 SAR 2          10-53  Lesly Jansen, Remco de Waal, Koen v.d. Hoff, Joost-Pieter de Nijs
4 Arnemuiden 2   10-44  Joey Lourense, Nicole v. Tilborg, Evelien Marteijn, L. de Nooijer
5 Westerzicht 2  10-43  J. v. Wezel, Manuel Scherpenisse, J. Simonse
6 Zand 5         10-33  Ard Flipse, Remy den Outer, Esther Valckenier

Lesly Jansen          24-16
Remco de Waal         27-17
Koen v.d. Hoff        18-10
Joost-Pieter de Nijs  21-4

1e klasse Pupillen/welpen
1 Zand 9       8-69  Joan Francke, Sander de Vries, A. Dekker
2 SAR 3        8-54  Liselotte Fassaert, Eva Joos, Ankie Joos, Debora Dieleman
3 RDT 3        8-45  Evelien Schillemans, Bianca Helmich, Daisy Kuijpers
4 Big Smash 3  8-17  L. v. Dijk, M. den Heijer, R. v.d. Zwan, Niek Louws
5 MZ 7         8-15  S. de Leng, Michael de Leng, Bram Veldman

Liselotte Fassaert  24-20
Eva Joos             6-5
Ankie Joos          18-11
Debora Dieleman     24-14

2e klasse Pupillen/welpen	
1 MZ 8          7-48  Stefan de Groot, Frank Bouwsma, Sander Fierloos, Tobias Manuhutu
2 Zand 10       7-46  Arjen Jonkman, A. Valk, Lucas Jonkman, Linda v.d. Voorde
3 Batje 3       7-44  Rick Beeke, J. v. Kessel, J. Maas, Robin Weezepoel
4 RDT 4         7-42  Tamara Helmich, Frank v. Puijvelde, Margot v. Puijvelde
5 Arnemuiden 8  7-30  P. Neve, W. Verkammen, Ivo de Rijke, D. Parahani
6 STV 2         7-27  Mustafa Teke, Ronald Bergsma, Elske de Clercq, Danielle Bergsma
7 Arnemuiden 7  7-23  Joella v. Klaveren, M. Dingemanse, Rosalie Slabber, A. Poortvliet
8 SAR 4         7-20  Danny Bisschop, Denise Maas, Rudie Pieters, Danielle Baert

Danny Bisschop  24-16
Denise Maas     18-8
Rudie Pieters   24-8
Danielle Baert   3-1

2e klas P/W Degradatie
1 STV 2         10-49
2 Arnemuiden 8  10-45
3 SAR 4         10-35
4 Arnemuiden 7  10-31

3e klasse Pupillen/welpen	
1 Slagvast 1  10-81  T. Barakat, D. Riemens, R. Poortvliet, M. Boone
2 RDT 5       10-56  Frederique v. Driessche, I. de Koning, Masha Broekaart
3 SAR 5       10-50  Debbie de Klerk, Joyce v. Campenhout, Sara v. Belle
4 Zand 11     10-41  Lea Middeelkoop, Ruth Hofman, Bas Zwigtman, J. Gilissen
5 RDT 6       10-36  Sophie Vroonland, Eileen Platjouw, M. El Azzouti, R. v. Leuven
6 SAR 6       10-36  Ricci Smolders, Marjolein Seij, Sanne v. Belle, Audrey Koole
			-						
Debbie de Klerk (5)      27-23
Ricci Smolders (6)       20-14
Stephanie Kouijzer (6)    6-3
Joyce v. Campenhout (5)  27-13
Marjolein Seij (6)       22-6
Sara v. Belle (5)        18-5
Audrey Koole (6)          9-1
Sanne v. Belle (6)       17-1
Lacey Koole (6)           6-0

NAJAAR 1997 SENIOREN	

3e divisie 8
1 HBC 1     10-76  E. Stoelinga, F. Maaskant, R. Brocken
2 Luto 1    10-50  F. v.d. Vleuten, A. de Wit, E. Lenselink
3 Zand 3    10-48  Dennis v. Boven, Marijn Veijgen, Arjan Louwerse
4 SAR 1     10-46  Wim 't Hooft, Johan 't Hooft, Dennis Verdurmen
5 TOGB 1    10-45  Dennis Blok, Joost Bakx
6 FVT 3     10-35  Dennis Weijers, Mario v.d. Brink, Paul de Graaf, Ton Meulmeester

Wim 't Hooft       30-22
Johan 't Hooft     30-11
Dennis Verdurmen   30-11

4e divisie 9
1 Hotak 2           10-77  Roel v. Elzakker, Erik Kuijper, N. Landa
2 Vriendenschaar 2  10-60  J. Huisman, E. Zanen, M. Nieuwveld
3 FVT 4             10-46  Dick Barendrecht, M. v. Raadshoven, D. Buijk, G. Ngom Priso
4 TOGB 3            10-44  Jaap Schilperoort, D. Witkamp, L. Overdevest, C. Breedveld
5 TCS 1             10-44  Tijn Stoeldrayer, J. Minkman, R. Minkman
6 SAR 2             10-29  Marc Maas, Erwin Verdurman, Michel Schelfhout

Marc Maas          30-12
Erwin Verdurman    30-11
Michel Schelfhout  30-3

1e klasse
1 Big Smash 1    10-75  Jan Meyer, Richard Simonse, Koos van Rooyen
2 Westerzicht 1  10-62  Walter de Leeuw, G.J. Bos, Rogier Heijman
3 SAR 3          10-50  Alexander v. Gemst, Jacky Aers, Ralph v Wolffelaar, Nathalie v Wolffelaar
4 Zand 6         10-49  Gerard Triou, Marco v. Flierenburg, Sandra Zuidweg
5 Scaldina 1     10-40  Cor Smalheer, Michel Holm, Hans Volkeri
6 MZ 3           10-24  Bram Houterman, Simone Visser, Rinus Hofman

Joop Maas                3-3
Alexander v. Gemst      20-10
Jacky Aers              20-13
Ralph v. Wolffelaar     14-5
Nathalie v. Wolffelaar  20-8

3e klasse E
1 SAR 4       8-68  Louis Kling, Theo 't Hooft, Etienne van Acker
2 Effect 3    8-49  Jaap Maas, Frans Rijn, Arjen Hageman, Paul Marinissen
3 STV 2       8-30  Pierre Cardon, Tico v Nispen, Hans Kennis, Franklin Gelderland
4 Reynaert 2  8-27  Patrick Josiassen, Peter Seghers, Jos van Wees
5 Den Dijk 1  8-26  Gerrit Emans, Willem Jansen, Erwin van Steen

Louis Kling        24-20
Theo 't Hooft      24-21
Etienne van Acker  24-20

4e klasse C
1 Aloysius 2  8-61  Johnny Buijsse, Ingemar Mattens, Niek Weemaes
2 STV 3       8-55  Frits Bakker, Obad Yazbeck, John Gelissen, George de Waal
3 Reynaert 4  8-44  Guust Kramers, Hennie Morcus, Rob Verbist
4 SAR 5       7-26  Rudie Asselman, Michel Hulshout, Peter Sloot, Peter van Meelen	 
5 HCG 2       7-4   Evert Butler, Guust Neve, Maurits van den Ende

Rudie Asselman           20-14
Peter van Meelen          9-3
Michel Hulshout          20-6
Peter Sloot              17-4
inv. Piet v. Waterschoot  3-0

5e klasse C
1 SAR 6       10-77  Piet v Waterschoot, George v Waterschoot, Ro v Waterschoot
2 STV 4       10-67  M. de Kraker, Mario de Loor, Wiebe Vos
3 STV 5       10-51  Adri Noet, Wil Berkhout, Maurice Leenstra, Mario de Kraker
4 Aloysius 3  10-39  Hugo Kindt, Robby van Hoye, Jacky Kips, Bas Rijk
5 Den Dijk 4  10-33  Carlo de Smet, Leo van Driel, Edward de Smet, Fred van de Walle 
6 Den Dijk 3  10-32  Peter Piessens, K. v.d. Abeele, Walter v. Haelst

Piet van Waterschoot    27-22
George van Waterschoot  27-21
Ro van Waterschoot      24-16
inv. Judith Morcus       3-1

5e klasse promotie
1 Aloysius 4  10-67  Marie-Louise Verras, Sonja Vervaet, Nancy Vernimmen
2 SAR 7       10-64  Ludo de Klerk, Judith Morcus, Davy Hulshout, Ko Dieleman
3 STV 6       10-57  Tiny Janssen, Gert-Jan Bijlsma, Milo Vermeersch, Ria Gelissen
4 Aloysius 5  10-47  Geert de Bakker, Tonnie de Koster, Ed de Caluwé, William van Heese	 
5 ASOC 1       9-36  I. de Neef, Dimitry van Damme, C. Verplanke
6 Reynaert 6   9-17  Marc Fassaert, Michel Doolaege, Remco v Dijk, D. Morcus

Ludo de Klerk   18-15
Judith Morcus   21-18
Davy Hulshout   18-6
Ko Dieleman     12-8
Peter Joos       9-4

JUNIOREN

Landelijk B 2 Meisjes
1 SAR 1       10-86  Kimberly 't Hooft, Lindsey Boerdam, Stefanie Fassaert
2 Hotak 1      9-51  Katrien van Nes, A. de Krom, Carolien Franken
3 Belcrum 1   10-51  Marieke Meerbeek, A. v. Nispen, D. Verdijen
4 Maasbree 4  10-45  Carla Nouwen, Lisette Martens, S. Peeters
5 Avanti 1     9-31  E. v.d. Linden, Inge v.d. Gaag, L. Lequin
6 BSM 1       10-26  Wendy Vriens, C. v.d. Veeken, L. Smits

Kimberly 't Hooft  30-29
Lindsey Boerdam    30-26
Stefanie Fassaert  30-24

2e Klasse
1 Arnemuiden 2   9-65  Linda de Nooyer, Nicole van Tilborg, Elroy Crucq
2 SAR 1          9-57  Lesly Jansen, Remco de Waal, Koen vd Hoff, Joost-Pieter de Nijs
3 Zand 5        10-47  Arvid Schöningh, Esther Valckenier, Remi den Outer, J. Willemstein
4 Reynaert 2    10-42  Marco Morcus, Kilian Roels, Martine Smolders
5 MZ 3          10-42  Harold de Raad, Manuel Scherpenisse, J.M. van Wezel
6 Westerzicht 1 10-37  D. Kesteloo, . Vogelezang, P. Dingemanse, E. Moreau

Lesly Jansen          21-14
Remco de Waal         21-16
Koen van den Hoff     21-12
Joost-Pieter de Nijs  18-7

5e klasse A
1 SAR 2          10-73  Liselotte Fassaert, Debora Dieleman, Ankie Joos
2 MZ 6           10-70  Joshua Steenbeek, Julie Blaas, Sharon Willeboordse
3 Scaldina 2     10-57  B. Zweistra, Femke Saman, A. Hanse
4 Big Smash 1    10-36  Jeroen v. Dalen, Paul Jacobse, Ralph van Eck
5 Slagvast 1     10-34  Tahsin Barakat, Raoul Poortvliet, Debora Riemens
6 Westerzicht 3  10-30  Hans Visscher, Lennart van Dijk, Milan de Heyer, Gert-Jan Roelse

Liselotte Fassaert    23-16
Debora Dieleman       26-19
Ankie Joos            26-21
inv. Debbie de Klerk   6-4
inv. Danny Bisschop    3-1
inv. Johnny de Waal    3-2
1x 2 spelers

5e klasse B
1 Yerseke 3    10-67  Robin Mol, Danak Keuehasi, Karin Sinke
2 RDT 1        10-66  Bianca Helmich, Daisy Kuijpers, Evelien Schillemans
3 MZ 7         10-56  Alexander Rots, Jochem Blaas, Alwin van der Kop
4 Reynaert 4   10-50  M. Blommaert, Lars Schleibach, E. van Kakerken, M. van Kakerken	 
5 SAR 3        10-44  Danny Bisschop, Ed de Waal, Rudie Pieters, Johnny de Waal
6 Zand 10      10-17  M. Boon, Ruth Hofman, Lea van Middelkoop

Danny Bisschop       18-5
Ed de Waal           24-11
Rudie Pieters        21-5
Johnny de Waal       21-17
inv. Debbie de Klerk  3-1
inv. Denise Maas      3-1

2e klas pupillen-welpen
1 RDT 2         10-70  Frank van Puijvelde, Tamara Helmich, Margot van Puijvelde
2 Zand 11        9-59  B. Zwigtman, Lucas Jonkman, Linda van de Voorde
3 STV 2          9-57  Danielle Bergsma, Elske de Clerck, H. Al-Jadoka, Stephan Pierijns	 
4 SAR 4          9-52  Ricci Smolders, Denise Maas, Debbie de Klerk, Sara van Belle	 
5 Slagvast 2     9-27  S. Koole, S. Uitterhoeve, M. Wilderom, M. v. Lobberegt	
6 Arnemuiden 6  10-15  Ivo de Rijke, W. Verkammen, Romina Slabber, Anika Poortvliet

Ricci Smolders    21-9
Denise Maas       24-15
Debbie de Klerk   27-22
Sara van Belle    18-5

3e klas pupillen/welpen
1 MZ 10         10-74  T. Manuhutu, Alwin v.d. Kop, Marco Louisse, Vincent Kort
2 Zand 12       10-64  M. Lievense, Emiel de Rijke, Wesley Wegman
3 SAR 6         10-57  Audrey Koole, Lacey Koole, Simone de Klerk
4 RDT 3          9-52  Eileen Platjouw, Sophie Vroonland, Frederique v Driessche, M. Elazzouti
5 SAR 5         10-32  Anika Remorie, Stephanie Kouijzer, Marjolein Sey, Danielle Baert
6 Arnemuiden 7   9-11  Wilbert Poppe, Ciska v Pienbroek, Priscilla v Belzen, Mellanie vd Gruiter

Anika Remorie (5)       21-6
Stephanie Kouijzer (5)  21-7
Marjolein Sey (5)       24-4
Danielle Baert (5)      21-7
inv. Simone de Klerk     3-2
inv. Lacey Koole         3-2
Audrey Koole (6)       30-19
Lacey Koole (6)        30-23
Simone de Klerk (6)    27-11

VOORJAAR 1998 SENIOREN

3e divisie 7
1 Pecos 4       10-59  R. Velema, D. Visser, J. Massink, P. de Groot
2 Treffers ® 1  10-57  Ron v. Veen, Rico v. Veen, K. Vesseur
3 Hotak 1       10-57  Roel v. Elzakker, Erik Kuijper, N. Landa
4 Belcrum 2     10-47  Francois v. Gils, Lau Kopmels, Joost Bakx, P. Teunissen
5 ZTTC 1        10-43  R. Sabajo, Pascal v. Altena, B. Kwint
6 SAR 1         10-37  Wim 't Hooft, Dennis Verdurmen, Johan 't Hooft

Wim 't Hooft      30-17
Dennis Verdurmen  30-11
Johan 't Hooft    30-7

Kampioensklas
1 Arnemuiden 1  7-55  Leon v Boven, Daan Mijnsbergen, Robert Steenbeek
2 SAR 2         7-53  Erwin Verdurmen,  Marc Maas,  Michel Schelfhout
3 Zand 4        7-38  Marijn van Delft, Rogier Heijman, Ruud Geldof
4 MZ 2          7-35  Frits Meeder, Louis Martens, Remco Dijkers
5 Effect 1      7-32  Frank Bracke, Peter Francke, Ronny de Jong
6 Arnemuiden 2  7-24  Leo Leunis, Arnold de Gier, Willy de Klerk, Jaap Meerman	 
7 Batje 1       7-23  Mohammed El Khatabi, Adri de Jonge, Hans vd Kraan
8 Big Smash 1   7-20  Jan Meyer, Richard Simonse, Koos van Rooyen	 

Promotiepoule
1 Arnemuiden 1 10-78
2 SAR 2        10-70
3 Zand 4       10-50
4 MZ 2	       10-43

Erwin Verdurmen              30-26
Marc Maas                    24-22
Michel Schelfhout            30-12
inv. Nathalie v. Wolffelaar   3-2
inv. Jacky Aers               3-1

1e klas
1 Zand 5         10-67  John van Veen, Rudi Ton, Martijn Meulblok, Roland Meesters
2 Westerzicht 1  10-55  G.A. Koelewijn, Gert-Jan Bos, Richard Nijholt
3 Aloysius 1     10-51  Bas Kindt, Paul Mattheijsen, Wim v Acker, Wilfried Dumez
4 Zand 6         10-50  Walter de Leeuw, Hilair Bislip, Marco v. Flierenburg
5 Arnemuiden 3   10-43  Ivor Seymoer, Casper v. Belzen, Anita Kusse, Coen Mijnsbergne
6 SAR 3          10-34  Jacky Aers, Nathalie v Wolffelaar, Alexander v Gemst, Ralph v Wolffelaar

Jacky Aers              21-13
Nathalie v. Wolffelaar  21-8
Alexander v. Gemst      27-4
Ralph v. Wolffelaar     21-6
Joop Maas                3-1

2e klasse B
1 Yerseke 1      10-74  Peter v. Iwaarden, Sjaak Tange, Emiel Tromp
2 MZ 3           10-73  Danielle Laing, Bram Houterman, Simone Visser	
3 Zand 8         10-59  Reinier Bayens, Harrie den Boer, Gerard Triou, Richard Tramper
4 Reynaert 1     10-46  Willy Morcus, Franklin v Wolffelaar, Nico Heije, Marinus de Nood
5 SAR 4          10-25  Louis Kling, Etienne van Acker, Theo 't Hooft
6 Westerzicht 2  10-23  Wally v.d. Werfhorst, J. Koppejan, Danny van Hese, G. Janssen

Louis Kling          21-2
Etienne van Acker    30-8
Theo 't Hooft        27-10
inv. Peter Sloot      9-0
inv. Peter v. Meelen  3-0
inv. Judith Morcus    3-0

4e klasse D
1 STV 3       10-76  Henk Janssen, Obad Yazbeck, George de Waal, Mario de Kraker
2 SAR 5       10-64  Rudie Asselman, Michel Hulshout, Peter Sloot, Peter v Meelen
3 HCG 1       10-57  Willy Kamoen, Piet Geelhoedt, Ko Oostdijk
4 Effect 5    10-46  René Ooms, Peter Ooms, Paul de Buck, Peter Robbemont
5 Den Dijk 2  10-44  Robert de Blok, Sjaak Tellier, Martijn Piessens
6 Reynaert 5  10-13  Hans Spitters, Mario Heirman, Peter Scheele, Jo v. Wolffelaar

Rudie Asselman     24-19
Michel Hulshout    30-22
Peter Sloot        21-12
Peter van Meelen   12-5
inv. Ludo de Klerk  3-0

4e Klasse C
1 Effect 4     8-66  Ruud Muste, Frans Rijn, Jan Stolwijk, Ronnie van Duren
2 Reynaert 4   8-58  Rob Verbiest, Hennie Morcus, Frank Vermeulen, Guust Kramers
3 RDT 2        8-32  Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker, Peter Hulshout, Annette de Bakker
4 SAR 6        8-31  George v Waterschoot, Ro v Waterschoot, Piet v Waterschoot	 	 	 	 
5 Steen 1      8-13  Peter Rottier, Erwin Traas

George v. Waterschoot   23-9
Piet v. Waterschoot     23-12
Ro v. Waterschoot       18-3
inv. Judith Morcus       5-0

5e klasse promotie
1 Den Dijk 4   10-68  Fred v.d. Walle, Carlo de Smet, Edward de Smet
2 Aloysius 5   10-59  Sonja Vervaet, Nancy Vernimmen, Marie Louise Verras
3 SAR 7        10-49  Davy Hulshout, Judith Morcus, Ko Dieleman, Peter Joos
4 STV 6        10-47  Tiny Janssen, Ria Gelissen, Gerrit-Jan Bijlsma, Milo Vermeersch
5 ASOC 1       10-44  I. de Neef, C. Verplancke, M. Jansens
6 Den Dijk 5   10-33  Robert-Jan Goossens, S. de Klerck, M. de Smit

Davy Hulshout   18-1
Peter Joos      14-5
Ko Dieleman     15-8
Judith Morcus   17-15
Mario de Cocq   12-1
Ludo de Klerk   11-9

JUNIOREN

Landelijk A 2 meisjes	
1 SAR 1            10-72  Kimberly 't Hooft, Lindsey Boerdam, Stefanie Fassaert
2 DOV 1            10-71  M. Vuong, Sonja de Fockert, Frieda de Fockert
3 Zand 1           10-62  Kapo Yu, Sanne Leijnse, Evelien Martijn
4 VTV 1            10-41  Simone Hoang, Wendy Florie, Wendy v. Dinteren
5 Hotak 1          10-37  Katrien v. Nes, A. de Krom, L. Konings
6 Never Despair 1  10-17  Femke Bollen, N. Jongbloed, Myrna Meester

Kimberly 't Hooft  29-27
Lindsey Boerdam    29-20
Stefanie Fassaert  29-16

2e klasse
1 SAR 1          10-77  Koen vd Hoff, Remco de Waal, Joost-Pieter de Nijs, Lesly Jansen
2 Westerzicht 1  10-58  S. Vogelezang, E. Moreau, W. Kesteloo
3 Reynaert 2     10-58  Kilian Roels, Marco Morcus, Martine Smolders, Davy Morcus
4 Zand 4         10-42  M. de Nooijer, D. Goedbloed, C. Prevo, Vincent Bliek
5 MZ 3           10-33  Brenda Sondak, Wouter Karman, David Koole
6 Yerseke 2      10-32  J. Tange, M. v. Houte, J.W. Koutstaal

Koen van de Hoff       3-3
Remco de Waal         30-28
Joost-Pieter de Nijs  27-14
Lesly Jansen          27-22
inv. Johnny de Waal    3-1

4e klasse A
1 Westerzicht 2  10-78  J. Harthoorn, J. v. Dalen, R.P. Dinofance
2 MZ 5           10-74  Coen Louisse, Frank Bouwsma, Michael de Leng
3 SAR 2          10-57  Ankie Joos, Debora Dieleman, Liselotte Fassaert, Johnny de Waal
4 MZ 8           10-32  Jochem Blaas, J. Steenbeek, Sharon Willeboordse
5 Zand 8         10-32  R. Hofman, A. Minderhout, Lucas Jonkman, B. Zwigtman
6 Yerseke 3      10-27  Francois van de B, D. Keurhorst, Robin Mol

Ankie Joos          24-10
Debora Dieleman     24-7
Liselotte Fassaert  18-16
Johnny de Waal      21-19
inv. Danny Bisschop  3-0

6e klasse
1 Slagvast 1     8-67  Taham Barakat, Raoul Poortvliet, Sander Koole
2 SAR 3          8-55  Ricci Smolders, Rudy Pieters, Ed de Waal, Danny Bisschop
3 Yerseke 4      8-48  R. v. Eck, P. Jacobse, M. Rooth
4 Westerzicht 3  8-19  H. van den Berge, J. Nieuwenhuize, Wilbert Poppe
5 Yerseke 5      8-11  M. Boone, R. Baay, K. Nijssen, Christian Broere

Ricci Smolders   18-3
Rudy Pieters     17-11
Ed de Waal       17-16
Danny Bisschop   18-17

1e klasse Pupillen-welpen
1 STV 1         8-62  H. Al Juduoa, Ronald Bergsma, Mustafa Teke
2 Arnemuiden 5  8-43  W. Neve, W. Houg, J. Blom, C. Zwemer
3 SAR 4	        8-42  Debbie de Klerk, Denise Maas, Lacey Koole
4 RDT 2         8-35  Frank v. Puijvelde, Margot v.Puijvelde, Tamara Helmich
5 Zand 9        8-18  Bas Zwigtman, Linda van de Voorde, Lea van Middelkoop

Debbie de Klerk   24-13
Denise Maas       24-9
Lacey Koole       24-14

3e klas Pupillen-welpen
1 Zand 11       10-82  R. Linger, B. v. Rijckevorsel, T. Willemstein, F. de Visser
2 SAR 5         10-70  Simone de Klerk, Sara van Belle, Anika Remorie, Audrey Koole
3 SAR 6         10-55  Danielle Baert, Marjolein Sey, Nancy Bisschop
4 MZ 10         10-53  Els Ras, Tamara Seleski, Melvin Kievit, Evita Visscher
5 Arnemuiden 7  10-33  Melle Huyssoon, Ciska v Pienbroek, Wilbert Poppe, Priscilla v Belzen
6 STV 3         10-7   Sylvana Vahey, Tim van Vooren, Stefan Prenger
SAR 5










SAR 5 - Anika, Simone, Audrey

Simone de Klerk (5)   24-17
Sara van Belle (5)    21-10
Anika Remorie (5)     24-17
Audrey Koole (5)      21-19
Danielle Baert (6)    15-8
Marjolein Sey (6)     26-14
Nancy Bisschop (6)    20-10
Stephanie Kouijzer    18-9
inv. Anika Remorie     2-1
inv. Sara van Belle    3-2
inv. Audrey Koole      3-3

NAJAAR 1998 SENIOREN

4e divisie 10
1 SAR 1         10-76  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
2 Treffers R 2  10-51  K. v. Beek, H. v.d. Zwet, R. Hoogenboom	
3 Play Fair 1   10-50  F. Mollers, B. v.d. Voort, A. Leliveld
4 FVT 3         10-49  Mario v.d. Brink, Ton Meulmeester, D. Buijk
5 Hotak 4       10-43  Jacco Schoone, Robin Theuns, M. Wircx
6 Backhands 2   10-31  Peter de Rooij, M. Lauwerijssen, W. Braspenning, R. Monsieurs

Dennis Verdurmen  30-29
Wim 't Hooft      30-27
Erwin Verdurmen   30-15

Kampioensklasse
1 MZ 1          7-58  Hugo Hoste, Jan Steijn, Alex Krappen, Carl Helmich
2 Zand 4        7-49  Rogier Heijman, Arjan Louwerse, Ruud Geldof, Maarten v. Delft
3 MZ 2          7-36  Frits Meeder, Remco Dijkers, Louis Martens
4 SAR 2         7-33  Marc Maas, Michel Schelfhout, Naomi Schelfhout, Jacky Aers
5 Arnemuiden 2  7-30  Leo Leunis, Arnold de Gier, Jaap Meerman, Willy de Klerk
6 Effect 1      7-30  Ronnie de Jong, Peter Francke, Frank Bracke
7 Zand 5        7-24  John v. Veen, Rudy Ton, Hilair Bislip, Roland Meesters
8 Batje 1       7-20  Hans v.d. Kraan, Jan de Troije, Adri de Jonge

Kampioenspoule
1 MZ 1         10-82
2 Zand 4       10-66
3 MZ 2         10-51
4 SAR 2        10-37

Johan 't Hooft      3-3
Marc Maas          18-14
Michel Schelfhout  15-5
Naomi Schelfhout   12-4
Jacky Aers         15-3	

2e klasse B
1 Zand 8      10-67  Roelof 't Gilde, Richard Tramper, Gerard Triou, Harry den Boer
2 MZ 3        10-59  Bram Houterman, Simone Visser, Xiao Hai Qu
3 SAR 3       10-48  Noël Verdurmen, Alexander v Gemst, Theo 't Hooft, Etienne v Acker
4 Effect 2    10-43  Arie de Bruijne, Francois Baert, Arjen Hageman, Jaap Maas
5 Slagvast 1  10-42  Jos Breas, Aart Budding, E. v.d. Maas
6 Kapelle 1   10-41  J. Janse, Rinus Eversdijk, Gerrit Vis

Joop Maas            6-5
Noël Verdurmen      21-16
Alexander v. Gemst  27-12
Theo 't Hooft       15-5
Etienne v. Acker    21-5

4e klasse D
1 Reynaert 2   10-72  Jos v. Wees, Nico Heije, Johnny Braet
2 STV 4        10-65  Roger Moonen, Henk Janssen, Mario de Kraker, Maurice Leenstra
3 Reynaert 5   10-55  Henny Morcus, Robert Verbiest, Guust Kramers, Jan de Schrijver
4 HCG 1        10-49  Piet Geelhoedt, Willy Kamoen, Ko Oostdijk
5 SAR 4        10-46  Remco de Waal, Peter Sloot, Lesly Jansen, Joost-Pieter de Nijs
6 Steen 1      10-13  Peter Rottier, Erwin Traas, Frans Hamelink, M. Bukkens

Remco de Waal         20-16
Peter Sloot           20-9
Lesly Jansen          19-5
Joost-Pieter de Nijs  25-6

4e klasse E
1 Reynaert 3   10-70  Renato de Bruijn, Peter Seghers, Patrick Josiassen, Mario Heirman
2 SAR 5        10-55  Rudie Asselman, Michel Hulshout, Piet v Waterschoot, George v Waterschoot
3 Reynaert 4   10-53  A. Abdulkadir, Henk v. Wolffelaar, Paul Coolsen, Li Xiaoli
4 Den Dijk 2   10-52  Sjaak Tellier, Mark Tellier, Willem Jansen, Robert de Blok
5 RDT 2        10-37  Annette de Bakker, Chantal Verdurmen, Peter Hulshout, Gerda de Bakker
6 STV 5        10-33  Marc Willems, Wiebe Vos, Mario de Loor

Rudie Asselman          21-17
Michel Hulshout	        21-13
Piet v. Waterschoot     21-9
George v. Waterschoot   27-8

5e klasse B
1 Den Dijk 3  10-77  Martijn Piessens, M. de Waal, Peter Piessens, Kevin v.d. Abeele
2 Reynaert 7  10-60  Frank Vermeulen, Jo v Wolffelaar, Peter Scheele, Hans Spitters
3 SAR 6       10-49  Ro v Waterschoot, Judith Morcus, Ludo de Klerk
4 STV 7       10-43  Gert-Jan Bijlsma, Milo Vermeersch, Ria Gelissen, Tiny Janssen
5 Aloysius 4  10-39  Tonny de Koster, E. de Caluwé, William v. Heese, Geert de Bakker
6 ASOC 1      10-32  M. v.d. Vijver, Dimitri v. Damme, M. Janssens, I. de Neef

Ro v. Waterschoot   30-19
Judith Morcus       30-15
Ludo de Klerk       24-10

5e klasse Promotie
1 SAR 7        10-88  Peter Joos, Ko Dieleman, Mario de Cocq
2 Aloysius 5   10-66  Sonja Vervaet, M. Verschuren, Patricia Molders, Noëlla de Caluwé
3 SAR 8        10-41  Magda de Klerk, Heidi v Meelen, Patricia Boesveld, Carolien de Cocq
4 Aloysius 6   10-38  Etienne Borm, Ilse Schelfhout, P. de Caluwé, A. de Caluwé
5 ASOC 2       10-37  P. Risseeuw, Jacko de Koster, S. Buijze, Corine Verplanke
6 Effect 5     10-30  Jannica de Prenter, Ineke de Prenter, J. de Witte, E. Stolwijk

Peter Joos (7)        18-17
Ko Dieleman (7)       15-14
Mario de Cocq (7)     27-24
Magda de Klerk (8)    20-17
Heidi v. Meelen (8)   15-9
Patricia Boesveld (8) 26-4
Carolien de Cocq (8)  26-3

JUNIOREN

Landelijk A 2 meisjes	
1 SAR 1            8-71  Kimberly 't Hooft, Stefanie Fassaert, Lindsey Boerdam	 
2 Zand 1           8-46  Sanne Leijnse, Evelien Martijn, Esther Valckenier
3 Hotak 1          8-37  Carolien Franken, Katrien v. Nes, A. de Krom, L. Konings
4 Never Despair 1  8-32  Femke Bollen, E. v. Loo, Fleur v.d. Leest
5 Avanti 1         8-14  Inge v.d. Gaag, L. Lequin, I. v. Tol

Kimberly 't Hooft  23-22
Stefanie Fassaert  23-21
Lindsey Boerdam    23-18

4e klasse
1 SAR 1          -    Liselotte Fassaert, Debbie de Klerk
2 SAR 2          -    Lacey Koole, Audrey Koole, Danny Bisschop, Rudie Pieters
3 Scaldina 1     -    B. Zweistra, M. den Broeder, A. Hanse, Femke Saman
4 Zand 7         -    Lucas Jonkman, Patricia Slootmans, Petra Clarisse
5 STV 1          -    Al Jadoua Hussam, Ronald Bergsma, Danielle Bergsma, Elske de Clercq
6 MZ 7           -    J. Steenbeek, J. Blaas, Sharon Willeboordse, Julie Blaas
7 Arnemuiden 4   -    J. Meulenberg, W. Houg, Leon de Rijke, Wilbert Poppe
8 Reynaert 3     -    Lars Schleibach, M. v. Kakerken, R. den Ouden

4e klas promotie		
1 SAR 1		10-71
2 SAR 2		10-64
3 Scaldina 1	10-56
4 Zand 7	10-42

Liselotte Fassaert (1)    21-19
Debbie de Klerk (1)       21-19
Lacey Koole (2)           15-13
Audrey Koole (2)          15-13
Danny Bisschop (2)        15-9
Rudie Pieters (2)         18-8

1e klasse Pupillen/welpen
1 RDT 3         10-77  Frederique v Driessche, Eileen Platjouw, Sophie Vroonland	 
2 Zand 10       10-71  F. de Visser, T. Willemstijn, Kawun Yu, R. Linger
3 Zand 9        10-69  M. Uilenbroek, Wesley Wegman, Emiel de Rijke
4 SAR 3         10-50  Simone de Klerk, Anika Remorie, Sara v. Belle, Marjolein Seij
5 Arnemuiden 6  10-29  Ivo de Rijke, J. Pouwer, M. Huijssoon, R. Blom
6 Yerseke 4     10-4    T. v. Dijke, K. Nijssen, R-C Tromp, M. de Landmeter

Simone de Klerk   27-20
Anika Remorie     24-13
Sara v. Belle     21-7
Marjolein Seij    18-5

2e klasse Pupillen/welpen	
1 Zand 11       10-79  B. v. Rijckevorsel, E. Bachofner, J. Duden, D. Kaljouw
2 SAR 4         10-62  Stephanie Kouijzer, Nancy Bisschop, Chantal Remorie, Anneleen vd Dries
3 MZ 9          10-57  T. Seleski, Rogier Berndsen, V. Kort
4 MZ 10         10-47  N. Bolle, M. v. Roon, Melvin Kievit, K. Wagenaar
5 Arnemuiden 7  10-31  P. v. Belzen, Mellanie vd Gruiter, M. Schroevers, Griselda Meerman
6 Oudelande 2   10-24  Astrid Jacobs, T. Valkier, C. Valkier, J-R. v. Egmond

Stephanie Kouijzer    21-13
Nancy Bisschop        18-13
Chantal Remorie       21-15
Anneleen v.d. Dries   21-10
Ilona Maas             9-3

VOORJAAR 1999 SENIOREN

3e divisie 6
1 Bergeijk 1      10-71  Marco Bottram, Cees Sengers, John Mandemakers
2 SAR 1           10-59  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
3 Valkenswaard 1  10-48  R. Kremers, Patrick v. Mol, W. v. Vroenhoven
4 Wibats 1        10-42  K. Vink, Ruud Nobel, P. v.d. Kruk
5 Korenbeurs 2    10-40  Wietse Kant, Arno Stienen, P. Wensveen, Luc Janssen
6 Heerlen 1       10-40  Dennis Wellink, D. Musz, P. Dautzenberg, J. Koog

Dennis Verdurmen  30-26
Wim 't Hooft      30-20
Erwin Verdurmen   27-8

Kampioensklasse
1 Zand 4        7-58  Roelof 't Gilde, Ruud Geldof, Maarten v. Delft
2 SAR 2         7-39  Marc Maas, Noël Verdurmen, Michel Schelfhout, Jacky Aers
3 Arnemuiden 2  7-39  Leo Leunis, Arnold de Gier, Willy de Klerk, Jaap Meerman
4 Aloysius 1    7-35  Wilfried Dumez, Bas Kindt, Paul Mattheijssen, Wim v. Acker
5 Zand 5        7-32  Walter de Leeuw, John v. Veen, Hilair Bislip
6 MZ 2          7-31  Louis Martens, Frits Meeder, Remco Dijkers
7 Effect 1      7-26  Peter Roeland, Frank Bracke, Ronnie de Jong, Lex Jansen
8 Zand 6        7-20  Martijn Meulblok, Roland Meesters, Sandra Zuidweg, Marco v. Flierenburg

Kampioensklas
1 Zand 4        10-77
2 SAR 2         10-57
3 Arnemuiden 2  10-53
4 Aloysius 1    10-44

Marc Maas            18-18
Noël Verdurmen       18-8
Michel Schelfhout    12-4
Jacky Aers           15-4

2e klasse B
1 Arnemuiden 4  10-71  Niek Baarends, Ivor Seijmour, Casper v. Belzen, Anita Kusse
2 Slagvast 1    10-56  Jos Breas, Aart Budding, Erwin v.d. Maas
3 Aloysius 2    10-55  Vivian Blanckaert, Sterra Blanckaert, Johnny Buysse, Niek Weemaes
4 SAR 3         10-55  Alexander v Gemst, Ralph v Wolffelaar, Theo 't Hooft, Nathalie v Wolffelaar
5 MZ 4          10-34  Ronald Vale, Gerard Kerbert, Peter Glass, P. v.d. Engel
6 Yerseke 2     10-29  Fred vd Boomgaard, Cees de Blaey, Anthonis Riedijk, J. Minnaard

Joop Maas               6-6
Alexander v. Gemst     23-15
Ralph v. Wolffelaar    16-10
Theo 't Hooft          20-8
Nathalie v. Wolffelaar 16-6

4e klasse D
1 Effect 4    10-74  Jan Stolwijk, Ruud Muste, Peter Robbemont, Ronnie v Duren
2 Reynaert 5  10-66  Rob Verbiest, Marco Morcus, Guust Kramers, Hennie Morcus
3 SAR 4       10-65  Etienne v Acker, Rudie Asselman, Piet v Waterschoot, Michel Hulshout
4 RDT 2       10-36  Annette de Bakker, Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker, Peter Hulshout
5 HCG 1       10-36  Ko Oostdijk, Willy Kamoen, Piet Geelhoedt
6 Den Dijk 3  10-23  M. de Waal, Martijn Piessens, Kevin v.d. Abeele, Peter Piessens

Etienne v. Acker     27-25
Rudie Asselman       24-18
Piet v. Waterschoot  18-7
Michel Hulshout      18-6

4e klasse C
1 SAR 5       8-54  Remco de Waal, Peter Sloot, Joost-Pieter de Nijs, Lesly Jansen
2 Den Dijk 2  8-51  Marc Tellier, Willem Jansen, Peter Kruimink, Sjaak Tellier
3 Reynaert 4  8-46  A. Abdulkadir, Paul Coolsen, Frank Vermeulen, Davy Morcus
4 STV 4       8-33  Obad Yazbeck, Mario de Kraker, Maurice Leenstra, Marc Willems
5 Aloysius 3  8-16  Hugo Kindt, Marie-Louise Verras, Nancy Vernimmen, Robbie v. Hoije

Remco de Waal         21-20
Peter Sloot           21-16
Joost-Pieter de Nijs  18-8
Lesly Jansen          12-4

5e klasse C
1 SAR 6         9-66  George v Waterschoot, Judith Morcus, Ro v. Waterschoot
2 Steen 1       9-61  Erwin Traas, Frans Hamelink, Peter Rottier, M. Bukkens
3 STV 6         9-56  Wiebe Vos, Gert-Jan Bijlsma, Milo Vermeersch, Ria Gelissen
4 STV 5         9-51  Wil Berkhout, Mario de Loor, Adrie Noët, Willy Hamerlinck
5 Reynaert 6    9-49  Marjo Janse, Jo v. Wolffelaar, Peter Scheele, Hans Spitters
6 ASOC 1        9-47  M. v.d. Vijver, Dimitri v. Damme, Carolien Verplanke, M. Jansens
7 Den Dijk 4    9-36  Leo v. Driel, Walter v. Haelst, Edward de Smet, Carlo de Smet
8 Aloysius 4    9-33  Tonny de Koster, Eddie de Caluwé, William v. Heeze, Geert de Bakker
9 Den Dijk 5    9-31  M. Hemelsoet, S. de Clerck, Fred v.d. Walle, Loes Bakker
10 SAR 7        9-20  Ludo de Klerk, Peter Joos, Davy Hulshout, Mario de Cocq

George v. Waterschoot (6)  26-24
Judith Morcus (6)          26-18
Ro v. Waterschoot (6)      26-15
Ludo de Klerk (7)          26-11
Peter Joos (7)             20-2
Davy Hulshout (7)          20-2
Mario de Cocq (7)          12-0

5e klasse promotie
1 Aloysius 5   10-78  M. Verschuren, Sonja Vervaet, N. Mahu, Patricia Molders
2 Reynaert 7   10-59  Marc Fassaert, M. v. Kakerken, Michel Doolaege, H. Geurts
3 ASOC 2       10-54  I. de Neef, P. Risseeuw, Jacko de Koster, Corine Verplanke
4 SAR 8        10-45  Magda de Klerk, Patricia Boesveld, Carolien de Cocq, Heidie v. Meelen
5 Effect 5     10-36  Jannica de Prenter, Ineke de Prenter, E. Stolwijk, J. de Witte
6 Aloysius 6   10-28  Etienne Borm, P. de Caluwé, Jules Voet, C. Kindt

Magda de Klerk     26-24
Heidie v. Meelen    6-4
Jeanette Maas       6-2
Patricia Boesveld  23-7
Carolien de Cocq   26-2

JUNIOREN

Kampioensgroep Meisjes
1 SAR 1         7-53  Kimberly 't Hooft, Lindsey Boerdam, Stefanie Fassaert
2 Vice Versa 1  7-43  Marieke Meerbeek, Nicole Lauwerijssen, Sandra Leyten
3 Maasbree 1    7-37  Carla Nouwen, Lisette Martens, S. Peeters
4 Zand 1        7-36  Evelien Marteijn, Sanne Leijnse, Esther Valckenier
5 VTV 1         7-32  Simone Hoang, Wendy Florie, Wendy v. Dinteren
6 Heerlen 1     7-28  Veronique Moonen, Esmeralda Hager, A. Consten, Sara Dekkers
7 Bijmaat 1     7-27  P. Peet, A. v. Bever, J. Groeneveld
8 Hotak 1       7-24  Klazien v. Nes, Carolien Franken, L. Konings, A. de Krom

Zand 1 - SAR 1          1-9
SAR 1 - Zand 1           -
Vice Versa 1 - SAR 1    2-8
SAR 1 - Vice Versa 1    4-6
SAR 1 - Vice Versa 1    5-4
SAR NEDERLANDS KAMPIOEN !

Kimberly 't Hooft       21-18
Lindsey Boerdam	        21-15
Stefanie Fassaert       21-15

2e klasse
1 MZ 4           10-77  Frank Bouwsma, Brenda Sondak, Wouter Karman, Matthijs Koole
2 Zand 4         10-67  D. Goedbloed, C. Prevo, Andries Minderhoud, M. de Nooijer
3 SAR 1          10-61  Lacey Koole, Liselotte Fassaert, Debbie de Klerk
4 Westerzicht 2  10-39  R. Dingemanse, J. Harthoorn, G. Dingemanse
5 Batje 2        10-32  A. v. Kessel, M. Huissoon, Rick Beeke
6 MZ 5           10-24  C. Borst, J. Steenbeek, A. d'Huij, J. Blaas

Lacey Koole         29-20
Liselotte Fassaert  29-18
Debbie de Klerk     29-14

3e klasse
1 SAR 2         10-69  Nima Ghorbani, Audrey Koole, Simone de Klerk, Danny Bisschop
2 Arnemuiden 3  10-54  W. Zwemer, M. v. Belzen, A. v. Iwaarden
3 Zand 5        10-51  Simon de Leeuw, Lucas Jonkman, Patricia Slootmans
4 MZ 6          10-50  Michael Sperling, Marco Louisse, P. Boeije
5 Arnemuiden 4  10-41  Wilbert Poppe, J. Meulenberg, Leon de Rijke, W. Houg
6 Oudelande 1   10-35  R. Schouwenaar, Rainer Jacobs, Karl Jacobs

Nima Ghorbani    24-23
Audrey Koole     24-19
Simone de Klerk  21-12
Danny Bisschop   21-10

5e klasse
1 RDT 2        10-77  Tamara Helmich, Frank v. Puijvelde, Margot v. Puijvelde
2 Yerseke 2    10-69  H. v.d.Berge, F. v.d. Berge, M. Boone, R. Baaij
3 Batje 3      10-68  J. Maas, R. de Kok, Jozalien Nijsse, R. Weezepoel
4 RDT 3        10-67  Fredrique v. Driessche, Eileen Platjouw, Sophie Vroonland	 
5 Kapelle 1    10-63  M. v.d. Hoven, M. Weststrate, H. v.d. Wilt, L. Bode
6 SAR 3        10-58  Rudie Pieters, Faraz Ghorbani, Dennis Eijsackers
7 Big Smash 1  10-47  Martijn Molenaar, M. Molenaar, G.J. Roelse
8 MZ 8         10-38  T. Seleski, N. Bolle, Rogier Berndsen, M. v, Roon
9 Zand 8       10-34  B. Zwigtman, Lea v. Middelkoop, E. Bachoffner, R. Hofman
10 STV 2       10-15  R. Notschaele, Tim v. Vooren, S. Prenger, J. de Smet
11 Reynaert 2  10-14  R. den Ouden, Barrie Pietersz, S. Kuijcks, Chantal Morcus

Rudie Pieters       30-27
Faraz Ghorbani      30-17
Dennis Eijsackers   30-10

1e klasse Pupillen/welpen
1 SAR 4          10-63  Sara v. Belle, Marjolein Seij, Anika Remorie, Stephanie Kouijzer
2 Arnemuiden 6   10-54  Ivo de Rijke, J. Pouwer, R. Blom, M. Huisssoon
3 Zand 9         10-53  Emiel de Rijke, J. Duden, D. Kaljouw, B. v. Rijckevorsel
4 SAR 5          10-47  Chantal Remorie, Nancy Bisschop, Anneleen vd Dries, Ilona Maas
5 Westerzicht 3  10-43  P. Jacobse, R. v. Eck, J. Parent
6 Yerseke 3      10-40  M. Mol, K. Nijssen, T. v. Dijke, R. Tromp

Chantal Remorie (5)      25-20
Sara v. Belle (4)        21-16
Marjolein Seij (4)       24-16
Anika Remorie (4)        24-15
Nancy Bisschop (5)       22-10
Stephanie Kouijzer (4)   21-9
Anneleen v.d. Dries (5)  25-10
Ilona Maas (5)           12-0

NAJAAR 1999 SENIOREN

3e divisie 3 Dames
1 Helden 1      10-70  Carla Duijf, Christianne Duijf, Judith Duijf, Cindy Duijf
2 Vice Versa 1  10-57  Martine Geertse, Annemiek Quak, Bianca Roovers
3 TTCV 1        10-51  Bianca Claassens, Femke v.d. Lans, Annemieke v.d. Broek	 
4 Zand 1        10-48  Kapo Yu, Evelien Marteijn, Sanne Leijnse
5 SAR 1         10-46  Kimberly 't Hooft, Stefanie Fassaert, Lindsey Boerdam	 
6 TOGB 1        10-28  Lianne Vijverberg, B. Wouda, Karin v.d. Leijgraaf

Kimberly 't Hooft   30-19
Stefanie Fassaert   30-15
Lindsey Boerdam     30-9

3e divisie 6 Heren
1 Luto 1            10-73  F. v.d. Vleuten, A. de Wit, E. Lenselink
2 SAR 1             10-66  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
3 US 1              10-53  J. Visser, J. Taat, W. Weijland
4 JCV 1             10-46  J. Hendriks, W. Cuijpers, H. Smeets, P. Daas
5 Vriendenschaar 1  10-32  J. Baars, E. Zanen, J. Huisman
6 TSO 1             10-30  P. Dudock, R. Lunstroo, D. Hali

Dennis Verdurmen  30-25
Wim 't Hooft      30-22
Erwin Verdurmen	  30-13

Kampioensklasse
1 SAR 2         6-38  Marc Maas, Michel Schelfhout, Noël Verdurmen, Jacky Aers
2 Zand 5        6-36  Arjan Louwerse, Hilair Bislip, Walter de Leeuw, Noud Lijnse
3 MZ 3          6-32  Alex Krappen, Carl Helmich, Xiao Hai Qu
4 MZ 2          6-32  Frits Meeder, Remco Dijkers, Louis Martens
5 Aloysius 1    6-30  Wilfried Dumez, Vivian Blanckaert, Bas Kindt, Sterra Blanckaert
6 Batje 1       6-24  Hans v.d. Kraan, Jan de Troije, Adrie de Jonge
7 Arnemuiden 2  6-18  Leo Leunis, Arnold de Gier, Willy de Klerk, Jaap Meerman

Promotiepoule
1 SAR 2
2 MZ 3		-
3 Zand 5	-
4 MZ 2		-

Johan 't Hooft       2-2
Marc Maas           15-12
Michel Schelfhout   14-9
Noël Verdurmen      11-7
Jacky Aers           9-2

2e klasse B
1 STV 1        10-66  Alexander Rietjens, Roger Moonen, Jan Tange
2 Zand 8       10-54  Jan v.d. Voorde, Edo Koole, Erik Kalverboer, Hans Rijkse
3 SAR 3        10-53  Alexander v Gemst, Ralph v Wolffelaar, Nathalie v Wolffelaar, Benjamin de Maat
4 Effect 2     10-47  Francois Baert, Jaap Maas, Arjen Hageman, Adri de Bruijne
5 Big Smash 2  10-41  Kees de Voogd, Esther v. Rooijen, Klaas de Buck, Betsie Stroo
6 Oudelande 1  10-39  Dick Moelker, John Stroo, Wilfred v.d. Sande, Sander Littel

Joop Maas               6-5
Alexander v. Gemst     21-13
Ralph v. Wolffelaar    24-14
Nathalie v. Wolffelaar 18-8
Benjamin de Maat       15-8

3e klasse C
1 SAR 4         7-44  Theo ´t Hooft, Remco de Waal, Etienne v. Acker, Peter Sloot
2 Den Dijk 1    7-43  Frits Bakker, Gerrit Emans, Erwin v. Steen
3 STV 3         7-43  Henk Janssen, Matthijs Bijlsma, John Gelissen
4 Reynaert 1    7-40  Franklin v. Wolffelaar, Jos v. Wees, Nico Heije, Renato de Bruijn
5 RDT 1         7-37  Ewald Platjouw, Joop de Bakker, Annette de Bakker, George Mahu
6 Reynaert 2    7-29  Peter Seghers, Willy Morcus, Patrick Josiassen, Johnny Braet
7 STV 2         7-25  Hans Kennis, Pierre Cardon, Wiebe Vos
8 Effect 4      7-19  Peter Robbemont, Franlin Gelderland, Jan Stolwijk, Ronnie v. Duren

Promotie poule
1 Den Dijk 1   10-61
2 STV 3        10-61
3 Reynaert 1   10-54
4 SAR 4        10-54

Theo ´t Hooft       18-13
Remco de Waal       15-10
Etienne v. Acker    18-10
Peter Sloot         12-6

4e klasse D
1 Reynaert 3    10-77  A. Abdulkadir, Paul Coolsen, Henk v. Wolffelaar, Kilian Roels
2 SAR 5         10-50  Rudie Asselman, Martine Smolders, Joost Pieter de Nijs, Judith Morcus
3 RDT 2         10-50  Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker, Peter Hulshout, Edwin vd Poel
4 Reynaert 5    10-46  Frank Vermeulen, Marjo Janse, Jan de Schrijver, Mario Heirman
5 Den Dijk 3    10-43  M. de Waal, Martijn Piessens, Robert de Blok, M. Hemelsoet
6 Aloysius 3    10-34  Jan v. Acker, Niek Weemaes, Hugo Kindt, Nancy Vernimmen

Rudie Asselman         6-5
Martine Smolders      27-20
Joost Pieter de Nijs  30-16
Judith Morcus         27-5

4e klasse E
1 Reynaert 4   8-69  Robert Verbiest, Guust Kramers, Henny Morcus, Marco Morcus
2 Den Dijk 2   8-44  Mark Tellier, Willem Jansen, Sjaak Tellier
3 STV 4        8-38  Obad Yazbeck, Maurice Leenstra, Marc Willems
4 HCG 1        8-32  Ko Oostdijk, Piet Geelhoedt, Willy Kamoen
5 SAR 6        8-17  Piet v Waterschoot, George v Waterschoot, Ro v Waterschoot	 

Piet v. Waterschoot    17-7
George v. Waterschoot  23-6
Ro v. Waterschoot      15-1

5e klasse promotie
1 Aloysius 6  10-68  M. Verschuren, Jacky Kips, N. Mahu, Tonny de Koster
2 SAR 7       10-63  Ludo de Klerk, Peter Joos, Davy Hulshout, Carolien de Cocq
3 Effect 5    10-51  Jannica de Prenter, Ch. Wan, E. Stolwijk, Ineke de Prenter
4 ASOC 2      10-48  P. Risseeuw, Jacko de Koster, I. de Neef, Corine Verplanke
5 Aloysius 7  10-36  Marco Buijs, Jules Voet, Etienne Borm, P. de Caluwé
6 STV 7	      10-34  Tiny Janssen, Ria Gelissen, Linda Bergsma, A. Vermast

Ludo de Klerk     21-19
Peter Joos        18-16
Magda de Klerk     6-5
Mario de Cocq     12-7
Davy Hulshout     12-6
Carolien de Cocq  21-2

JUNIOREN

Landelijk B-3 Meisjes
1 SAR 1         10-66  Audrey Koole, Lacey Koole, Liselotte Fassaert
2 Panningen 1   10-59  E. v.d. Sterren, N. Vercoulen, I. Tijssen
3 Bergeijk 1    10-53  Hanneke Bouten, Eva Cuyten, Annemarie Bouten
4 Cevelum 1     10-46  A. Pennings, Floor Zegelink, L. Basten
5 Markiezaat 1  10-44  M. Vriens, M. Konings, D. Weijtens
6 Megacles 1    10-32  S. v.d. Brandt, K. Meulen, D. Weijtens

Audrey Koole        30-23
Lacey Koole         30-19
Liselotte Fassaert  30-18

2e klasse
1 SAR 1         10-77  Nima Ghorbani, Debbie de Klerk, Simone de Klerk, Danny Bisschop
2 Zand 3        10-76  A. Minderhoud, Simon de Leeuw, C. Prevo, Lucas Jonkman
3 Arnemuiden 4  10-43  Leon de Rijke, J. Meulenberg, J. Blom, P. Neve
4 Oudelande 1   10-41  R. Schouwenaar, Rainer Jacobs, Karl Jacobs
5 Arnemuiden 3  10-32  M. v. Belzen, A. v. Iwaarden, D. Meulenberg, Joella v. Klaveren
6 MZ 5          10-31  A. d´Huij, Joshua Steenbeek, C. Borst, J. Blaas

Nima Ghorbani     21-19
Debbie de Klerk   21-18
Simone de Klerk   24-20
Danny Bisschop    24-15

4e klasse
1 SAR 2      8-53  Chantal Remorie, Dennis Eijsackers, Rudie Pieters, Faraz Ghorbani
2 Zand       8-52  F. de Visser, Patricia Slootmans, Joost Corbijn, M. Keijts
3 Yerseke 2  8-45  M. Boone, F. v.d. Berge, H. v.d.Berge
4 STV 1      8-45  Ronald Bergsma, Danielle Bergsma, Elske de Clerck
5 MZ 7       8-5   T. Seleski, Rogier Berndsen, K. Wagenaar, M. v. Roon

Chantal Remorie    18-13
Dennis Eijsackers  21-14
Rudie Pieters      18-12
Faraz Ghorbani     15-9

5e klasse
1 RDT 2         7-51  Frederique v. Driessche, Sophie Vroonland, Eileen Platjouw
2 Slagvast 1    7-44  S. Koole, T. Barakat, P. Marcusse
3 Zand 8        7-40  Lea v. Middelkoop, B. Zwigtman, E. Bachoffner
4 Yerseke 3     7-36  M. Mol, H. Nieuwenhuijze, K. Nijssen, T. v. Dijke
5 Zand 7        7-34  S. Maljaars, J. v. Brink, Jelle-Jan Pieterse
6 Big Smash 1   7-28  Martijn Molenaar, Gert Jan Roelse, M. Molenaar, D. Rhemrev
7 Arnemuiden 5  7-28  Ivo de Rijke, J. Heijboer, J. Pouwer, R. Blom
8 SAR 3         7-19  Sara v. Belle, Nancy Bisschop, Marjolein Seij, Melissa Theuns

Degradatie poule
1 Zand 7        10-58
2 Big Smash 1   10-42
3 Arnemuiden 5  10-40
4 SAR 3         10-29

Sara v. Belle   15-9
Nancy Bisschop  15-5
Marjolein Seij  15-3
Melissa Theuns  18-2

6e klasse
1 Kapelle 2      7-54  M. v. Ieperen, P. Nieuwenhuijzen, M. Maas, J. Rottier
2 Reynaert 1     7-53  R. den Ouden, S. Kuijcks, B. Pieters
3 Zand 9         7-48  A. Geuze, J. Duden, B. v. Rijckevorsel, D. Kaljouw
4 STV 2          7-38  Tim v. Vooren, J. de Smet, R. Notschaele
5 SAR 4          7-30  Anika Remorie, Anneleen vd Dries, Ilona Maas, Jo Ann Kayser
6 MZ 9           7-24  H. Knook, S. Joosse, V. Kort, R. Wessels
7 Oudelande 2    7-19  Astrid Jacobs, J.R. v. Egmond, T. Valkier, R. Minnaar
8 Westerzicht 2  7-14  N. Soplantila. J. Parent, Wouter v.d. Mark, Niels v.d. Mark

Degradatie poule	
1 SAR 4          10-45
2 MZ 9           10-38
3 Oudelande 2    10-32
4 Westerzicht 2  10-32

Anika Remorie        18-14
Anneleen v.d. Dries  17-7
Ilona Maas           17-4
Jo Ann Kayser         8-1

VOORJAAR 2000 SENIOREN

3e divisie 4 Dames
1 SAR 1         10-58  Kimberly 't Hooft, Lindsey Boerdam, Stefanie Fassaert, Naomi Schelfhout
2 Docos 1       10-57  Yu Lin Wu, S. Duijn, M. Slagter
3 PJS 1         10-55  Ilonka v. Hooft, A. v.d. Schoot, Monique v.d. Bosch, P. v. Hooft
4 Korenbeurs 3  10-51  Eveline Waterreus, Claudia Fijlstra, Maaike Gerst
5 Maasbree 2    10-41  Lonneke Martens, L. Janssen, M. Smits, S. Simons
6 Tanaka 1      10-38  L. Hansen, A. Kwak, Rietje Mahieu

Kimberly 't Hooft   30-23
Lindsey Boerdam     27-14
Stefanie Fassaert   30-11
Naomi Schelfhout     3-3

3e divisie 6 Heren
1 Salamanders 2    10-69  E. Ramic, Dennis v. Maren, D. Perez
2 SAR 1            10-69  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
3 Valkenswaard 1   10-46  Patrick v. Moll, R. Kremers, W. v. Vroenhoven
4 Belcrum 2        10-45  Bob v. Geffen, Joost Bakx, Lau Kopmels
5 Twenty-one-up 1  10-36  Peter Berben, Onno Trip, N. v.d. Wal
6 Shot '65 1       10-35  S. v. Woerkens, Jeroen Kivits, M. Bekker

Dennis Verdurmen  30-25
Wim 't Hooft      30-22
Erwin Verdurmen   30-16

4e divisie 10 heren
1 Backhands 1       10-71  R. Verstijlen, Peter de Rooij, W. Braspenning
2 Ilac 2            10-66  Tino Raghunath, T. Daalhof, J. Schermers, S. Schröder
3 Vriendenschaar 1  10-56  J. Huisman, M. Nieuwveld, E. Zanen, J. Baars
4 Alexandria 1      10-43  Vincent Bultena, S. Meertens, R. Vermaat
5 Zand 3            10-37  Riny Kasse, Leo Zuidweg, Arjan Louwerse, Sander Oostrom
6 SAR 2             10-27  Johan 't Hooft. Noël Verdurmen, Michel Schelfhout, Jacky Aers

Johan 't Hooft     15-10
Marc Maas           9-4
Noël Verdurmen     30-9
Michel Schelfhout  21-3
Jacky Aers         21-0

2e klasse A
1 SAR 3         10-79  Naomi Schelfhout, Benjamin de Maat, Nathalie v Wolffelaar, Alexander v. Gemst
2 Arnemuiden 4  10-54  Niek Baarends, Casper v Belzen, Anita Kusse, Willy de Klerk
3 MZ 4          10-51  Peter Glass, Gerard Kerbert, Ronald Vale
4 Big Smash 2   10-51  Kees de Voogd, Betsie Stroo, Klaas de Buck, Esther v. Rooijen
5 Oudelande 1   10-46  Dick Moelker, Tom Schaap, Sander Littel
6 Zand 8        10-19  Jonathan Boon, Christian Marijs, Wilma v.d. Bosse, Harry den Boer

Naomi Schelfhout        24-23
Benjamin de Maat        21-14
Nathalie v. Wolffelaar  24-19
Alexander v. Gemst      21-13

3e klasse C
1 SAR 4         7-48  Theo 't Hooft, Remco de Waal, Etienne v. Acker, Peter Sloot
2 Reynaert 1    7-43  Franklin v. Wolffelaar, Renato de Bruijn, Nico Heije, Jos v Wees
3 Effect 3      7-41  Frans Rijn, Jaap de Bruijne, Ruud Muste
4 STV 2         7-35  Matthijs Bijlsma, Henk Janssen, John Gelissen
5 Reynaert 2    7-34  A. Abdulkadir, Paul Coolsen, Henk v. Wolffelaar, Kilian Roels
6 RDT 1         7-33  Ewald Platjouw, Joop de Bakker, Annette de Bakker
7 Reynaert 3    7-24  Rob Verbiest, Henny Morcus, Marco Morcus, Guust Kramers
8 STV 3         7-22  Wiebe Vos, Hans Kennis, Pierre Cardon, Obad Yazbeck

Promotie poule
1 SAR 4        10-68
2 Effect 3     10-59
3 Reynaert 1   10-56
4 STV 2        10-44

Theo 't Hooft      18-17
Remco de Waal      15-13
Etienne v. Acker   15-9
Peter Sloot        15-6

4e klasse C
1 Reynaert 4    9-69  Willy Morcus, Patrick Josiassen, Peter Seghers, Johnny Braet
2 Effect 4      9-64  Jan Stolwijk, Franklin Gelderland, Peter Robbemont, Ronnie v Duren
3 Reynaert 5    9-47  Marjo Janse, Davy Morcus, Jan de Schrijver, Mario Heirman
4 Den Dijk 2    9-47  Mark Tellier, Willem Jansen, Robert de Blok
5 RDT 2         9-46  Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker, Peter Hulshout	 
6 SAR 5         9-43  Martine Smolders, Piet v Waterschoot, Joost-Pieter de Nijs, Judith Morcus
7 Den Dijk 3    9-39  Leo v. Driel, M. Hemelsoet, M. de Waal, Martijn Piessens
8 HCG 1         9-38  Willy Kamoen, Ko Oostdijk, Piet Geelhoedt
9 STV 4         9-31  M. Willems, Maurice Leenstra, Mario de Loor, Milo Vermeersch
10 Aloysius 2   9-26  Johnny Buijsse, Erwin Traas, Peter Rottier, Nancy Vernimmen

Martine Smolders      20-16
Piet v. Waterschoot   14-9
Rudie Asselman         6-3
Joost-Pieter de Nijs  15-6
Judith Morcus         23-4

5e klasse C
1 ASOC 1        12-88  M. v.d. Vijver, Dimitri v. Damme, B. Gorthmans
2 STV 5         12-72  Wil Berkhout, Gerrit-Jan Bijlsma, Adrie Noët, Willy Hamerlinck
3 Den Dijk 4    12-66  Joeri Gans, Peter Piessens, Fred v.d. Walle, Walter v. Haelst
4 SAR 6         12-63  George v Waterschoot, Peter Scheele, Ludo de Klerk, Ro v Waterschoot
5 Aloysius 3    12-51  Tonny de Koster, E. de Caluwé, Geert de Bakker, William v. Heeze
6 Den Dijk 5    12-44  Edward de Smet, Loes Bakker, Carlo de Smedt, Hilke Brouwer
7 Aloysius 4    12-36  M. Verschuren, Marco Buijs, Patricia Molders

George v. Waterschoot  30-18
Peter Scheele          36-22
Ludo de Klerk          33-16
Ro v. Waterschoot       9-2

5e klasse promotie
1 ASOC 2      12-84  A. Koenen, P. Brouwer, P. Risseeuw, M. Jansens
2 Reynaert 6  12-83  Hans Spitters, Jo v. Wolffelaar, Marc Fassaert, Michel Doolaege
3 SAR 7       12-71  Marc Raes, Carolien de Cocq, Peter Joos, Davy Hulshout
4 Aloysius 5  12-63  Jacky Kips, Robbie v. Hoije, J. de Koster, N. de Caluwé
5 Effect 5    12-33  Ch. Wan, Jannica de Prenter, D.Mortier, Ineke de Prenter
6 Aloysius 6  12-33  Jules Voet, Etienne Borm, P. de Caluwé, N. Buijs
7 STV 6       12-23  Tiny Janssen, Kim Apers, Ria Gelissen, Linda Bergsma

Marc Raes         27-24
Magda de Klerk    12-10
Peter Joos        15-11
Mario de Cocq     15-6
Davy Hulshout     15-6
Carolien de Cocq  24-6

JUNIOREN

Landelijk A-2 Meisjes
1 SAR 1       8-54  Lacey Koole, Audrey Koole, Liselotte Fassaert
2 HTC 2       8-47  Lianne Alkemade, M. Janssen, M. Anker
3 TTCV 1      8-42  Christel Delforterie, Annelies Goorts, Carlijn v.d. Broek, Kim Kraaienbrink
4 Heerlen 2   8-42  E. Walter, A. Consten, Sara Dekkers, K. Consten
5 Docos 1     8-15  W. Kasteleijn, I. Kranenburg, H. Vernooij

Lacey Koole          23-18
Audrey Koole         23-15
Liselotte Fassaert   23-11

1e klasse
1 Zand 2        12-98  Joan Francke, Kawun Yu, Sander de Vries, Wesley Wegman
2 Arnemuiden 1  12-65  Tamara Meerman, Wilbert Poppe, W. Zwemer
3 Batje 1       12-62  J. Stuijvenberg, A. v. Kessel, B. Beeke
4 Zand 3        12-59  C. Prevo, Simon de Leeuw, Andries Minderhoud
5 SAR 1         12-53  Nima Ghorbani, Debbie de Klerk, Simone de Klerk, Danny Bisschop
6 Yerseke 1     12-46  Jan Willem Koutstaal, Francois Buteijn, J. Tange, K. Sinke
7 MZ 3          12-37  P. Boeije, Brenda Sondak, Marco Louisse

Nima Ghorbani    24-16
Debbie de Klerk  27-13
Simone de Klerk  27-13
Danny Bisschop   27-8

3e klasse
1 Batje 2    10-76  J. Maas, Rick Beeke, R. de Kok, J. de Witte
2 Kapelle 1  10-68  M. v. Ieperen, M. Weststrate, H. v.d. Wilt
3 Zand 5     10-51  Patricia Slootmans, F. de Visser, Joost Corbijn
4 MZ 5       10-47  R. Wetsteijn, N. Bolle, G. Klerk
5 SAR 2	     10-30  Rudie Pieters, Chantal Remorie, Faraz Ghorbani, Dennis Eijsackers
6 STV 1      10-28  Ronald Bergsma, Danielle Bergsma, Elske de Clerck

Rudie Pieters       21-12
Chantal Remorie     21-7
Faraz Ghorbani      24-6
Dennis Eijsackers   21-2

5e klasse B
1 Reynaert 1   10-79  R. den Ouden, Barry Pieters, Stefan Kuijcks, Carlo Emeleer
2 Kapelle 2    10-54  P. Nieuwenhuizen, M. Maas, J.Rottier
3 SAR 3        10-53  Marjolein Seij, Sara v. Belle, Anika Remorie, Nancy Bisschop
4 Zand 8       10-43  E. Bachofner, G. Haverkort, D. Kaljouw
5 Big Smash 1  10-41  Martijn Molenaar, M. Molenaar, Gert-Jan Roelse
6 Zand 9       10-30  L. Koppejan, L. Petri, M. Kievit

Marjolein Seij   24-15
Sara v. Belle    24-13
Anika Remorie    24-12
Nancy Bisschop   18-9

6e klasse
1 Arnemuiden 5   10-79  J. Heijboer, J.W. Tannis, C. Janse, G. Beekman
2 Westerzicht 2  10-67  J. Parent, Wouter v.d. Mark, N. Soplantila, M. Boersma
3 Arnemuiden 6   10-53  M. Schroevers, Griselda Meerman, F. Schroevers
4 SAR 4          10-39  Anneleen vd Dries, Jo-Ann Kayser, Ilona Maas, Melissa Theuns
5 MZ 8           10-36  S. Joosse, J. Kabboord, R. Wessels, V. Kort
6 Oudelande 3    10-26  L. Heijnsdijk, J. Louisse, R. Minnaar, C. Valkier

Anneleen v.d. Dries  27-19
Jo-Ann  Kayser       21-8
Ilona Maas           21-7
Melissa Theuns       21-3

NAJAAR 2000 SENIOREN

2e divisie 2 Dames
1 Maasbree 1        10-81  Wendy Snijders, Imke Martens, Carine Wijnen, Carlien Martens
2 Red Stars (V) 2   10-56  Ellen Ras, Angele Wientjes, E. Hoogenboom, Cecile v. Gasteren
3 Quick-Victoria 1  10-47  C. v.d. Hulst, M. Fennis, M. Claessens, A. Mulder
4 Belcrum 1         10-41  Esther vd Linden, Astrid Ruiter, Linda Konijn, Angelique Gabeler
5 Pecos 1           10-41  Iris Sjaardema, M. Karsdorp, Veronique Ververs
6 SAR 1             10-34  Kimberly 't Hooft, Lindsey Boerdam, Stefanie Fassaert

Kimberly 't Hooft  30-18
Lindsey Boerdam    30-7
Stefanie Fassaert  30-7

3e divisie 7 Heren
1 Alkmaar 1       10-73  M. Bek, S. Bek, R. Vos
2 FVT 3           10-63  Dennis Wijers, Paul de Graaf, Mario v.d. Brink, R. Goedar
3 SAR 1           10-54  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
4 Belcrum 2       10-39  Jan-Rien Meerman, Joost Bakx, Lau Kopmels
5 Nieuw Vennep 1  10-36  E. Burgers, D. Moes, P.Tolen, A. v.d. Valk
6 Salamanders 3   10-35  P. Beekman, Anton Steijn, D. Perez

Dennis Verdurmen   30-23
Wim 't Hooft       30-16
Erwin Verdurmen    30-9

Kampioensklas
1 Zand 2        7-55  Ruud Geldof, Hilair Bislip, Arjan Louwerse, Noud Lijnse
2 MZ 1          7-44  Alex Krappen, Louis Martens, Carl Helmich, Frits Meeder
3 SAR 2         7-43  Johan 't Hooft, Noël Verdurmen, Marc Maas, Jacky Aers
4 Aloysius 1    7-42  Vivian Blanckaert, Bas Kindt, Paul Mattheijssen, Sterra Blanckaert
5 Arnemuiden 2  7-37  Daan Mijnsbergen, Coen Mijnsbergen, Jan Zwemer
6 Big Smash 1   7-25  Richard Simonse, Koos v. Rooijen, Jan Koene
7 Arnemuiden 3  7-20  Jaap Meerman, Hans Oosterling, Pieter Nijsse, Joey Lourense
8 Zand 3        7-14  Roland Meesters, Richard Tramper, Marco v Flierenburg, Sandra Zuidweg

Finales
1 MZ 1		-
2 Zand 2	-
3 SAR 2		-
4 Aloysius 1	-

Johan 't Hooft   15-14
Noël Verdurmen   15-9
Marc Maas         9-5
Jacky Aers       15-5

1e klasse (prom poule)
1 Kapelle 1   10-67  J. Janse, Ton Pieters, Gert-Jan Twigt
2 Batje 1     10-59  Jan de Troije, Adrie de Jonge, Martijn de Kok
3 SAR 3       10-54  Michel Schelfhout, Naomi Schelfhout, Alexander v Gemst, Nathalie v Wolffelaar
4 Zand 4      10-53  Aart de Landmeter, Sander Oostrom, Gerard Triou
5 Effect 1    10-57  Frank Bracke, Francois Baert, Ronnie de Jong
6 MZ 2        10-42  Bram Houterman, Bart Wetsteijn, Christiaan Steenbeek
7 Scaldina 1  10-37  Hans Volkeri, Cor Smalheer, Arjan Bom
8 STV 1       10-31  Roger Moonen, Matthijs Bijlsma, Hans Kennis

Michel Schelfhout       12-10
Naomi Schelfhout        15-12
Alexander v. Gemst      12-5
Nathalie v. Wolffelaar  12-4
Benjamin de Maat        12-4

2e klasse (prom. Poule)
1 MZ 3          10-72  Gerard Kerbert, Peter Glass, Ronald Vale
2 Zand 5        10-66  Erik Kalverboer, Jan v.d. Voorde, Hans Rijkse, Edo Koole
3 Big Smash 2   10-46  Kees de Voogd, Klaas de Buck, Betsie Stroo
4 SAR 4         10-45  Joop Maas, Etienne v. Acker, Remco de Waal, Jan v. Acker
5 Yerseke 1     10-60  Sjaak Tange, Peter v.Iwaarden, Marcel Prevo, J. Berk
6 Kerkwerve 1   10-42  M. v. Slobbe, Stoffel v.d. Wekken, A. de Vos
7 Batje 2       10-40  Hans v.d. Kraan, S. de Kok, J. Stuijvenberg, R. v.d. Hoven
8 Zand 7        10-29  M. Hoogenboom, Ard Flipse, Christian Marijs, Wilma v.d. Bosse

Joop Maas           14-14
Kimberly 't Hooft    3-3
Jan v. Acker         9-5
Etienne v. Acker    14-6
Theo 't Hooft        5-2
Remco de Waal       12-4

4e klasse B (prom. Poule)
1 Reynaert 4   10-66  Henk v Wolffelaar, Guust Kramers, Davy Morcus, Paul Coolsen
2 SAR 5        10-64  Peter Sloot, Martine Smolders, Judith Morcus
3 Aloysius 2   10-53  Johnny Buijsse, Erwin Traas, Peter Rottier, Nancy Vernimmen
4 Den Dijk 3   10-44  M. de Waal, Joeri Gans, Martijn Piessens, M. Hemelsoet
5 RDT 2        10-55  Chantal Verdurmen, Gerda de Bakker, Peter Hulshout
6 ASOC 1       10-50  M. v.d. Vijver, M. Lowie, Dimitri v. Damme
7 Den Dijk 2    10-50  Willem Jansen, Robert de Blok, Leo v. Driel
8 STV 3         10-18  Marc Willems, Mario de Loor, Maurice Leenstra, Milo Vermeersch

Peter Sloot       20-17
Martine Smolders  20-17
Judith Morcus     20-6

5e klasse C
1 HCG 1         8-61  Willy Kamoen, Ko Oostdijk, Piet Geelhoedt	
2 SAR 6         8-46  George v. Waterschoot, Peter Scheele, Ludo de Klerk
3 Aloysius 5    8-43  E. de Caluwé, Hugo Kindt, Tonny de Koster, Geert de Bakker
4 Den Dijk 4    8-38  Peter Piessens, Walter v. Haelst, Edward de Smet, Fred v.d. Walle
5 Aloysius 4    8-12  M. Verschuren, Marco Buijs, Aart v. Steveninck, Patricia Molders

George v. Waterschoot  24-16
Ludo de Klerk          18-11
Peter Scheele          24-14

5e klasse D
1 Effect 5    10-84  J. Zegers, H. Dekker, Peter Kruimink, Jannica de Prenter
2 STV 4       10-70  Adri Noet, Willy Hamerlinck, Gert-Jan Bijlsma, Wil Berkhout
3 ASOC 2      10-67  A. Koenen, P. Brouwer, M. Jansens, P. Risseeuw
4 SAR 7       10-38  Peter Joos, Mario de Cocq, Ko Dieleman
5 Aloysius 3  10-22  Eugène Borm, William v. Heeze, J. de Koster, P. de Caluwe
6 Den Dijk 5  10-19  Carlo de Smet, Hilke Brouwer, A. v. Goethem, Loes Bakker

Peter Joos       23-8
Mario de Cocq    26-8
Ko Dieleman      15-4

6e klasse
1 SAR 8         10-68  Magda de Klerk, Ro v Waterschoot, Carolien de Cocq, Davy Hulshout
2 Effect 6      10-59  Chi Hung Wan, D. Mortier, M. Krutwagen, Ineke de Prenter
3 Aloysius 6    10-57  Jules Voet, Noella de Caluwe, Nicole Buijs
4 Aloysius 7    10-40  Paul Verhuyck, Flor de Vos, Liliane Mertens, Corine Kisling
5 STV 5         10-38  Ria Gelissen, Tiny Janssen, Arno Vermast
6 STV 6         10-38  Kim Apers, Willem Poth, B. Nijhof, Linda Bergsma

Magda de Klerk      12-11
Ro v. Waterschoot   30-27
Carolien de Cocq    30-14
Davy Hulshout       15-7

JUNIOREN

Landelijk A-2 Meisjes
1 VTV 1         10-75  Inge Fonken, Wendy Florie, Daphne Rochel
2 SAR 1         10-74  Lacey Koole, Audrey Koole, Liselotte Fassaert
3 HTC 1         10-65  Lianne Alkemade, M. Jansen, M. Jongebloed, M. Anker
4 Victoria 1    10-43  S. Zagt, J. Oranje, D. Smeenk
5 Maasbree 1    10-28  W. Kusters, L. Hermans, N. Duka, Nicky Zetsen
6 Bergeijk 1    10-15  Eva Cuyten, Annemarie Bouten, Hanneke Bouten

Lacey Koole         29-25
Audrey Koole        29-24
Liselotte Fassaert  29-14

1e klasse
1 SAR 1         10-61  Simone de Klerk, Danny Bisschop, Debbie de Klerk
2 Arnemuiden 1  10-61  Tamara Meerman, Wilbert Poppe, W. Zwemer, M. v. Belzen
3 Batje 1       10-49  A. v. Kessel, J. Maas, Rick Beeke, R. de Kok
4 Zand 3        10-49  T. Willemstein, C. Prevo, Lucas Jonkman, Emiel de Rijke
5 Yerseke 1     10-43  J. Tange. J. Koutstaal, M. Boone
6 Oudelande 1   10-37  M. v.d. Hoven, R. Schouwenaar, R. Jacobs

Simone de Klerk   30-24
Danny Bisschop    30-18
Debbie de Klerk   24-13

2e klasse
1 Kapelle 1     10-78  M. v. Ieperen, M. Weststrate, H. v.d. Wilt
2 Zand 4        10-65  M. Keijts, Joost Corbijn, M. Uilenbroek, F. de Visser
3 Arnemuiden 2  10-49  L. de Rijke, D. Meulenberg, Joelle v Klaveren, J. Meulenberg
4 MZ 3          10-39  Marco Louisse, R. Wetsteijn, J. Blaas
5 SAR 2         10-35  Chantal Remorie, Rudie Pieters, Marjolein Seij, Dennis Eijsackers
6 STV 1         10-34  Danielle Bergsma, Ronald Bergsma, Elske de Clercq

Chantal Remorie      21-9
Rudie Pieters        15-6
Marjolein Seij       24-9
Dennis Eijsackers    24-8

4e klasse A
1 Kapelle 2     10-77  Marinus Lichtendahl, J. v. Ieperen, Stefan Korsuize
2 Zand 6        10-61  Lea v. Middelkoop, J. Duden, E. Bachofner, A. Geuze
3 Arnemuiden 4  10-55  J. Heijboer, A. Korstanje, J. Tanis, G. Beekman
4 Yerseke 3     10-46  J. Cornelisse, J. Steketee, L. Steketee, A. v. Dijke
5 SAR 3         10-46  Sara v Belle, Anneleen vd Dries, Anika Remorie, Nancy Bisschop
6 MZ 5          10-15  M. Labeur, Rogier Berndsen, E. de Waal, Ramses v.d. Kop

Sara v. Belle        24-12
Anneleen v.d. Dries  21-9
Anika Remorie        24-10
Nancy Bisschop       21-7

6e klasse
1 Reynaert 3    8-52  Y. Zhang, Tsjung Zhang, T. Zhang, Chantal Morcus
2 Oudelande 4   8-44  J. Louisse, P. v. Eijzeren, T. Heineke, E. Scheidema
3 SAR 4         8-41  Koen Seghers, Ilona Maas, Jo Ann Kayser, Paul Mertens
4 Oudelande 3   8-35  L. Heijnsdijk, R. Minnaar, J. Bosselaar, Debby de Wilde
5 Zand 9        8-28  M. Marteijn, M. Menheere, F. Brand

Koen Seghers    17-11
Ilona Maas      17-8
Jo Ann Kayser   18-8
Paul Mertens    17-7

VOORJAAR 2001 SENIOREN

3e divisie 4 dames
1 Heerlen 1     10-80  Marijn Verburg, Bianca Simon, Esmeralda Hager
2 SAR 1         10-74  Naomi Schelfhout, Kimberly 't Hooft, Stefanie Fassaert, Lindsey Boerdam
3 PJS 1         10-42  Ilonka v Hooft, Monique vd Bosch, A. v.d. Schoot, P. v. Hooft
4 Vice Versa 2  10-40  Marieke Meerbeek, Annemiek Quak, Nicole Lauwerijssen
5 JCV 1         10-35  M. de Man, Patricia Suer, M. v. Woesik, W. v.d. Zee
6 MZ 1          10-29  Nicole v Tilborg, Mirjam Willeboordse, Monique Corver, Evelien Marteijn

Naomi Schelfhout    21-19
Kimberly 't Hooft   24-20
Stefanie Fassaert   24-17
Lindsey Boerdam     21-10

3e divisie 5 heren
1 Salamanders 2  10-82  Dennis v. Maren, Z. Ramic, P. Beekman
2 SAR 1          10-64  Dennis Verdurmen, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
3 TTCV 1         10-51  Theo Boon, Hans Swinkels, B. Verleg, Maarten v. Grinsven
4 NOAD 1         10-50  André Eerland, R. v.d. Wijk, K. de Koning, John Buijk
5 Megacles 1     10-33  M. Beelen, R. Nouwen, W. Verspagen, C. Hartogs
6 Shot '65 2     10-20  Z. Yu, M. Rooijers, M. v. Dordregt, D. Sparreboom

Dennis Verdurmen  30-27
Wim 't Hooft      30-20
Erwin Verdurmen   21-8

Kampioensklas
1 SAR 2          7-57  Johan 't Hooft, Noël Verdurmen, Marc Maas, Jacky Aers
2 Zand 2         7-43  Leo Zuidweg, Willem Jan Duininck, Stefan de Groot, Hilair Bislip
3 Arnemuiden 2   7-42  Daan Mijnsbergen, Coen Mijnsbergen, Jaap Meerman, Pieter Nijsse
4 MZ 2           7-39  Sergé v Thienen, Frits Meeder, Louis Martens, Bram Houterman
5 Aloysius 1    10-47  Vivian Blanckaert, Bas Kindt, Paul Mattheijssen, Sterra Blanckaert
6 Big Smash 1   10-41  Richard Simonse, Jan Koene, Koos v. Rooijen
7 Kapelle 1     10-39  Ton Pieters, J. Janse, Gert-Jan Twigt
8 Arnemuiden 3  10-32  Arnold de Gier, Hans Oosterling, Joey Lourense, Jan Zwemer

Finale play offs
1 SAR 2         -
2 Zand 2        -
3 Arnemuiden 2  -
4 MZ 2          -

Johan 't Hooft  14-14
Noël Verdurmen  15-14
Marc Maas       14-11
Jacky Aers       8-1

1e klasse
1 Batje 1     10-64  Adri de Jonge, Hans v.d. Kraan, Jan de Troye
2 Effect 1    10-63  Ronnie de Jong, Frank Bracke, Francois Baert
3 Scaldina 1  10-61  Hans Beukert, Hans Volkeri, Arjen Bom, Cor Smalheer
4 SAR 3       10-45  Naomi Schelfhout, Michel Schelfhout, Nathalie v Wolffelaar, Alexander v Gemst
5 Zand 4      10-51  Aart de Landmeter, Johannes Lijnse, Vincent Bliek, Gerard Triou
6 Zand 3      10-48  Richard Tramper, Sandra Zuidweg, Marco v. Flierenburg, Roland Meesters
7 Slagvast 1  10-45  E. Hoogenboom, Erwin v.d. Maas, Aart Budding
8 MZ 3        10-23  Remco Dijkers, Ronald Vale, Peter Glass, Gerard Kerbert

Naomi Schelfhout         12-10
Michel Schelfhout        12-8
Benjamin de Maat          6-3
Nathalie van Wolffelaar  12-5
Alexander van Gemst      15-4

2e klasse A
1 Effect 2       10-66  Nader Shirazeh, Jan Tange, Jaap Maas, Adri de Bruijne
2 Zand 6         10-62  Michiel Hoogenboom, Ard Flipse, Erwin Reitsma, Jonathan Boon
3 Yerseke 1      10-58  Sjaak Tange, Marcel Prevo, Peter v. Iwaarden
4 Kerkwerve 1    10-56  Stoffel v.d. Wekken, M. v. Slobbe, A. de Vos
5 MZ 4           10-54  Bas Steijn, Christiaan Steenbeek, Dennis Manni, Bart Wetsteijn
6 SAR 4          10-50  Jan v Acker, Etienne v Acker, Remco de Waal, Theo 't Hooft
7 Westerzicht 1  10-31  T. Schaafsma, Danny v. Hese, Wally vd Werfhorst, J. Koppejan
8 MZ 6           10-23  Sonja Barentsen, Lydia Prince, David Koole, Brenda Sondak

Joop Maas           3-3
Jan van Acker       8-6
Etienne van Acker  12-6
Remco de Waal      20-9
Theo 't Hooft      14-4

5e klasse C
1 Aloysius 3   9-55  Johan Braet, E. de Caluwe, Marco Buijs, Tonny de Koster
2 Den Dijk 3   9-54  Leo v. Driel, Peter Piessens, Edward de Smet, Fred v.d. Walle
3 STV 4        9-50  Maurice Leenstra, Mario de Loor, Elles vd Bergen, Milo Vermeersch
4 STV 5	       9-49  Gerrit-Jan Bijlsma, Adri Noet, Wil Berkhout, Willy Hamerlinck
5 SAR 5        8-45  Peter Scheele, George v Waterschoot, Ludo de Klerk
6 Aloysius 5   8-37  Marco Buijs, M. Verschuren, Patricia Molders, Aart v. Steveninck
7 Aloysius 4   8-10  Geert de Bakker, Eugène Borm, J. de Koster, William v. Heeze

Peter Scheele           18-14
George van Waterschoot  15-10
Ludo de Klerk           12-3

6e klasse
1 SAR 6        9-57  Ro v Waterschoot, Magda de Klerk, Carolien de Cocq, Davy Hulshout
2 Effect 6     9-51  D. Mortier, M. Krutwagen, Ineke de Prenter, E. Stolwijk
3 Aloysius 6   9-51  Jules Voet, Nicole Buijs, N. de Caluwe, P. de Caluwe
4 STV 7        9-41  Willem Poth, Martijn de Coninck, Maarten Sanderse, B. Nijhof
5 Aloysius 7   8-44  Paul Verhuyck, Flor de Vos, Liliane Mertens, Corine Kisling
6 STV 6        8-31  Kim Apers, Linda Bergsma, Ria Gelissen, Arno Vermast
7 Den Dijk 4   8-25  Carlo de Smet, Achiel Vermeirsch, Hilke Brouwer, A. v. Goethem

Ro van Waterschoot  15-13
Magda de Klerk      12-10
Mario de Cocq        3-2
Davy Hulshout        6-3
Peter Joos           3-1
Carolien de Cocq    15-4

JUNIOREN

Kampioenspoule Meisjes
1 Stiphout 1     7-39  Suzanne v.d. Velden, A. v. Haaren, Nicole Caris
2 Swift (D) 1    7-39  Cynthia Waggeveld, Marit Scheers, I. Visschers
3 HTC 1          7-44  M. Jongebloed, Lianne Alkemade, M. Jansen, M. Anker
4 SAR 1          7-40  Lacey Koole, Audrey Koole, Liselotte Fassaert
5 Bijmaat 1     10-49  Elise Stuveling, Kelly Leideritz, Y. Kool
6 Hotak 1       10-47  Carolien Franken, Linda Konings, A. de Krom
7 VTV 1         10-41  Wendy Florie, Inge Fonken, Daphne Rochel
8 Koningslust 1 10-41  A. v. Dommelen, S. Rongen, Elly Ottenheijm

Lacey Koole         29-25
Audrey Koole        29-24
Liselotte Fassaert  29-14

Landelijk A-2 meisjes
1 Victoria 1   10-74  S. Zagt, D. Smeenk, A. v.d. Meer, J.Oranje
2 SAR 2        10-64  Simone de Klerk, Debbie de Klerk, Chantal Remorie
3 Westa 1      10-52  Yvette Smeets, Lieke Lemmens, Ruth Smeets
4 Play Fair 1  10-51  Sjoukje Brand, Marise Kasteleijn, L. Vernooij
5 VVV 1        10-33  Sammy Orasji, M. v.d. Mark, S. de Bruijckere
6 Docos 1      10-26  W. Kasteleijn, I. Kranenburg, K. Selier, H. Vernooij

Simone de Klerk   30-26
Debbie de Klerk   30-24
Chantal Remorie   30-5

2e klasse
1 MZ 3          10-78  Marco Louisse, Matthijs Koole, R. Wetsteijn, A. Knook
2 Reynaert 1    10-60  R. den Ouden, Barrie Pietersz, Stephan Kuijcks
3 Arnemuiden 2  10-50  J. Heijboer, D. Meulenberg, J. v. Klaveren, L. de Rijke
4 Slagvast 1    10-49  T. Barakat, S. Koole, P. Marcusse
5 STV 1         10-34  Danielle Bergsma, R. Notschaele, Elske de Clercq, Tim v. Vooren
6 SAR 1         10-29  Anika Remorie, Marjolein Seij, Dennis Eijsackers, Sara v Belle

Anika Remorie      23-11
Marjolein Seij     26-9
Dennis Eijsackers  21-4
Sara van Belle     14-1

5e klasse A
1 Reynaert 3     10-73  Y. Zhang, Tsjung Zhang, T. Zhang
2 Westerzicht 1  10-61  J. Net, N. Soplantila, Niels v.d. Mark
3 Zand 7         10-55  Y. den Engelsman, M. Vleeshouwer, M. Pouwelse, Elmar Rijkse
4 SAR 2          10-48  Anneleen vd Dries, Jo-Ann Kayser, Nancy Bisschop, Ilona Maas
5 MZ 4           10-55  Evita Visscher, M. Labeur, Rogier Berndsen, E. Ras
6 Oudelande 3    10-54  J. Louisse, P. v. Eijzeren, Jan-Willem Rottier
7 SAR 3          10-34  Koen Seghers, Martijn de Clerck, Bart de Clerck, Paul Mertens
8 Kapelle 3      10-20  J. Rottier, Marten Postema, M. v. Es

Anneleen van den Dries (2)  17-11
Jo-Ann Kayser (2)           12-7
Nancy Bisschop (2)          15-7
Ilona Maas (2)              14-4
Koen Seghers (3)            15-9
Martijn de Clerck (3)       18-9
Bart de Clerck (3)          15-2
Paul Mertens (3)            15-1

NAJAAR 2001 SENIOREN

2e divisie Dames 2	
1 Pecos 1           10-70  Iris Sjaardema, M. Karsdorp, Jeanine Timmer
2 SAR 1             10-53  Kimberly 't Hooft, Naomi Schelfhout, Stefanie Fassaert, Lindsey Boerdam
3 Hotak 1           10-49  Jolanda Meeus, A. Suijkerbuijk, Simone Visser
4 Heerlen 3         10-46  Zhang Qiang, Wies v. Haaren, Esmeralda Hager, Sara Dekkers
5 GTTC Groningen 2  10-43  Liselotte Schuurman, Laura Schilder, Kirsten Kaptein, Inge Redder
6 Swift 1           10-39  Monique Emens, Marielle Corbee, H. v. Essen

Kimberly 't Hooft   24-18
Naomi Schelfhout    21-15
Stefanie Fassaert   24-9
Lindsey Boerdam	    21-5

3e divisie Heren 6
1 Belcrum 1        10-60  Jacco Schoone, Koen Weterings, M. Hesseling, A. de Wit
2 SAR 1            10-56  Pascal Neve, Wim 't Hooft, Erwin Verdurmen
3 NOAD 1           10-52  R. v.d. Wijk, K. de Koning, André Eerland, John Buijk
4 TOGB 1           10-52  Ronald Vijverberg, L. Vijverberg, Joost Bakx
5 Twenty-one-up 1  10-50  N. v.d. Wal, Peter Berben, V. Gainda, Onno Trip
6 Backhands 1      10-30  Richard Verstijlen, Peter de Rooij, Wilfred Braspenning	 

Pascal Neve      30-20
Wim 't Hooft     27-16
Erwin Verdurmen  27-13

Hoofdklasse B
1 Belcrum 2     10-69  Joost Bakx, Lau Kopmels, Peter Kooremans
2 Tanaka 1      10-52  Rob Verschuren, J. v. Opstal, J. Damen
3 MZ 1          10-49  Serge v. Thienen, Alex Krappen, Michael Zwemer
4 Zand 3        10-46  Leo Zuidweg, Jeroen Louws, Arjan Louwerse, Ruud Geldof
5 Vice Versa 1  10-45  Stefan Wens, Jeroen de Heide, Ralph Wens
6 SAR 2         10-39  Johan 't Hooft, Noël Verdurmen, Marc Maas, Jacky Aers

Johan 't Hooft  30-22
Noël Verdurmen  30-9
Marc Maas       15-4
Jacky Aers      12-0

2e klasse B
1 Backhands 3   10-66  Pieter Lauwerijssen, Patrick Mertens, Peter de Bruijn
2 Slagvast 1    10-61  Remco Dijkers, Erik Hoogenboom, Erwin v.d. Maas
3 Effect 2      10-48  Nader Shirazeh, Jan Tange, Jaap Maas, Alexander Rietjens
4 SAR 3         10-46  Naomi Schelfhout, Michel Schelfhout, Benjamin de Maat, Nathalie v Wolffelaar
5 Markiezaat 3  10-43  Henri v.d.Velde, Jip Lam, Thomas v.d. End, Jac Roosenboom
6 Scaldina 1    10-36  Hans Volkeri, Arjan Bom, Cor Smalheer

Naomi Schelfhout         21-16
Michel Schelfhout        21-14
Benjamin de Maat         15-5
Nathalie van Wolffelaar  15-5
Alexander van Gemst      15-3

3e klasse C
1 Markiezaat 4  10-77  Sjoerd Stoffels, Erik v. Broekhoven, A. Scholtus, Monique Horst
2 Hotak 4       10-65  Bart Bruins, Ben Schot, Ruud Sotthewes
3 Zand 5        10-56  Edo Koole, Erik Kalverboer, Hans Rijkse, Gerard Triou
4 Oudelande 1   10-55  Dick Moelker, John Stroo, Tom Schaap
5 SAR 4         10-32  Jan v Acker, Theo 't Hooft, Remco de Waal, Etienne v Acker
6 MZ 4          10-15  Bart Wetsteijn, Christiaan Steenbeek, David Koole

Joop Maas           9-5
Jan van Acker      18-8
Theo 't Hooft      18-8
Remco de Waal      27-7
Etienne van Acker  18-4

6e klasse C
1 SAR 5          10-71  Martie Proost, Peter Scheele, Judith Morcus, George v Waterschoot
2 Markiezaat 9   10-67  Laurens Koning, Wil Rens, Henk Rens, Debbie Weijtens
3 TCO 3          10-46  Ton Simons, J. Schijns, Dion v. Dooren, Edward Knaven
4 Aloysius 4     10-42  Marco Buijs, Daniella Reijns, Aart v. Steveninck, Patricia Molders
5 Kapelle 9      10-41  Frans Sinke, Eugène Daemen, Mattanja Dijkers, Leonard Stoop
6 Reynaert 5     10-33  Albert Emeleer, Arjan Destombes, Paul de Rijk, Michel Doolaege

Martie Proost           12-11
Peter Scheele           27-19
Judith Morcus           27-18
George van Waterschoot  24-15

6e klasse E
1 Den Dijk 2  10-89  Willem Jansen, Martijn Piessens, Robert de Blok, Leo v. Driel
2 STV 4       10-71  Maurice Leenstra, Mario de Loor, Elles vd Bergen, Milo Vermeersch
3 STV 5       10-50  Gerrit-Jan Bijlsma, Wil Berkhout, Adrie Noet, Willy Hamerlinck
4 Den Dijk 3  10-45  Edward de Smet, Peter Piessens, Walter v. Haelst, Carlo de Smet
5 Aloysius 5  10-32  Jules Voet, Tonnie de Koster, Geert de Bakker, William v. Heeze
6 SAR 6       10-13  Ludo de Klerk, Peter Joos, Ro v Waterschoot, Davy Hulshout

Magda Maas            6-2
Ludo de Klerk        21-6
Ro van Waterschoot   15-4
Davy Hulshout        15-0
Peter Joos           18-0
Carolien de Cocq     12-0
Mario de Cocq         3-0

JUNIOREN

Landelijk C jongens 7
1 Belcrum 1      10-74  R. Taks, Peter v. Iwaarden, S. Williams
2 Tanaka 2       10-59  S. v. Kesteren, V. Tahoang, Bram Edelbroek
3 SAR 1          10-46  Audrey Koole, Lacey Koole, Simone de Klerk, Liselotte Fassaert
4 Cosmos 2       10-44  L. Tuinbeek. W. v. Breukelen, R. de Goey
5 Papendrecht 1  10-39  F. v. Wijngaarden, B. v. Oers, T. Schilt
6 Smash '76 1    10-38  H. Westdorp, R. Vroegop, M. v.d. Klooster, A. Bruijnzeel

Audrey Koole         24-16
Lacey Koole          24-12
Simone de Klerk      21-10
Liselotte Fassaert   21-4

Landelijk B -2 meisjes
1 Tanaka 1             8-55  I. Barten, Bianca Rits, K. Heijmans
2 SAR 1                8-48  Debbie de Klerk, Anika Remorie,  Chantal Remorie
3 Olympia Enkhuizen 1  8-38  S. v.d. Ark, A. Blaauw, L.Lippens
4 Rijnsoever 1         8-32  Maaike v.d. Pavoordt, K. Haasnoot, C. de Best
5 UTTC 1               8-27  Marjolein Thoonsen, Sietske Grijseels, Yvonne Blokland, S. v. Berkum

Debbie de Klerk  21-20
Anika Remorie    24-12
Chantal Remorie  24-10

4e klasse A
1 Reynaert 2    10-73  Tsjung Zhang, Stephan Pieters, Carlo Emeleer
2 Arnemuiden 3  10-66  L. Moerdijk, E. Nieuwenhuijsse, I. de Rijke, J. Pouwer
3 STV 1         10-50  Danielle Bergsma, Elske de Clercq, R. Notschaele, Tim v. Vooren
4 Zand 4        10-48  M. Vleeshouwer, Yoram Rijkse, Lea v. Middelkoop, E. Bachofner
5 ONA 1         10-34  Jonathan Andeweg, C. Quist, Maike v. 't Westeinde, Petra v. 't Westeinde
6 SAR 2         10-29  Anika Remorie, Anneleen vd Dries, Sara v Belle, Marjolein Seij

Anika Remorie            9-6
Anneleen van den Dries  27-8
Sara van Belle          21-6
Marjolein Seij          27-7

5e klasse C
1 Zand 6         8-58  Y. de Regt, M. Pouwelse, F. Brand, M. Marteijn
2 SAR 3          8-56  Nancy Bisschop, Ilona Maas, Jo-Ann Kayser
3 Arnemuiden 4   8-56  M. Schroevers, Griselda Meerman, F. Schroevers
4 Oudelande 4    8-17  A. Coppoolse, E. Scheidema, Debbie de Wilde
5 Westerzicht 2  8-13  J. Parent, E. Verpoorte, Marjon Net, T. Kesteloo

Nancy Bisschop  21-17
Ilona Maas      24-15
Jo-Ann Kayser   24-15

5e klasse D
1 Reynaert 3   10-85  Y. Zhang, Joost v. Kakerken, Bruno de Schepper
2 Yerseke 3    10-70  H. v. Iwaarden, A. v. Dijke, E. Janse
3 Oudelande 2  10-54  J. Louisse, P. v. Eijzeren, Jan-Willem Rottier
4 SAR 4        10-40  Martijn de Clerck, Koen Seghers, Bart de Clerck, Paul Mertens
5 Zand 7       10-29  Daniël Maris, Elmar Rijkse, Maarten Anthoni, M. Kievit
6 MZ 4         10-22  Ramses v.d. Kop, S. Joose, Robin Bommeljé

Martijn de Clerck   9-5
Koen Seghers       26-14
Bart de Clerck     18-8
Paul Mertens       23-7

Aspiranten 3e klasse B
1 STV 2         10-65  D. Nijhof, Floris Langeraert, M. de Coeyer, B. Kunath
2 Hotak 4       10-64  Dianne Overbeeke, Remco Gielisse, Stephanie v Genegen, Cathelijne Hibma
3 Markiezaat 7  10-59  Ricardo Rens, C. v. Loon, T. Hendrickx, I. de Weert
4 Yerseke 6     10-46  M. v. Stee, J. Steketee
5 TCO 2         10-36  N. Louws, A. Hectors, M. de Nijs, P. Hectors
6 SAR 5         10-30  Lieke Roelans, Michael Koole, Rianne Broekaart, Denise Morcus

Lieke Roelans      20-18
Michael Koole      20-6
Rianne Broekaart   24-1
Denise Morcus      23-1