History SAR ’72 – Kloosterzande 1982-1986

Indien iemand wijzigingen/aanvullingen heeft, dan hou ik me aanbevolen joopmaas@zeelandnet.nl

VOORJAAR 1982 SENIOREN

2e klas B
1 Arnemuiden 1   10-19  Casper v. Belzen, Jan de Smit, Leo Goormachtig
2 MZ 4           10-16  R. Verboom, Ed de Poorter
3 MZ 6           10-10  Chris Ijdens, Jos v. Loon, Hans Wittig
4 SAR 1          10-8   Marc Maas, Jan de Klerk, Eric Hemelaar
5 Marathon 1     10-6   L. Busé, Rob Koole, Leo v. Broek
6 Westerzicht 2  10-1   Rinus v. Breen, Hans Scharpentier, Cees de Groot

Marc Maas              30-28
Jan de Klerk           18-10
Eric Hemelaar          27-8
inv. Theo 't Hooft      9-0
inv. Etienne van Acker  6-0

3e klas B
1 Big Smash 2  10-17  Koos v. Rooijen, Magda Jakobsen, N. v. Maldegem
2 Zand 6       10-15  André Keijts, Jolanda de Bree, Hennie v. Hengst
3 Aloysius 2   10-14  Marc de Moor, Johan Braet, Huub de Maat
4 Kapelle 1    10-9   Rinus Eversdijk, Marco Dijkdrent, J. v. Zweden
5 SAR 2        10-4   Theo ’t Hooft, Jo de Burger, Rob Kroes 
6 Marathon 2   10-0   M. Borgen	

Theo 't Hooft           24-8
Jo de Burger            27-7
Rob Kroes               27-5
inv. Etienne van Acker   3-0
inv. Christa de Boeij    3-0
inv. Els Neve-Pieters    3-0
inv. Ro van Waterschoot  3-2

4e klas F
1 Effect 2    10-17  Ben Roeland, Harold Houg, Bert Bramer
2 PZEM 1      10-14  Gerard Blokhuizen, Cees v. Tiel, Jack de Maat
3 Effect 4    10-8   Marc Remorie, Juliette Bermingham, A. den Exter
4 Aloysius 4  10-8   Camiel Dumez, Bennie Bracke, Paul Coolsen
5 Steen 1     10-8   Johnny v. Driessche, Han de Wever, Peter Rottier	 
6 SAR 3       10-5   Ro v Waterschoot, Etienne v Acker, Crista de Boey, George v Waterschoot

Ro van Waterschoot     27-11
Etienne van Acker      27-11
Crista de Boey         27-7
George van Waterschoot  6-0
Ronald van Hoove        3-0

JUNIOREN

Landelijk B-E
1 SAR 1       10-15  Pascal Neve, Rino Jonkheim, Hans de Block
2 Bartok 1    10-14  J. Dubislav, R. de Veth, R. Jacobs
3 OTTV 1      10-13  Roger v.d. Hammen, J. Derks, T. Derks
4 ATC 1       10-11  S. Brouwers, K. Pang, M. Lim
5 Elsloo 1    10-7   R. Bours, E. Blommers, N. Willems
6 Kerkrade 1  10-0   H. Siegl, M. v. Alem, R. Beukers

Pascal Neve    30-29
Rino Jonkheim  30-18
Hans de Block  30-9

1e klasse
1 MZ 3           10-17  Riny Kasse, R. v. Belzen, Frans Ang
2 SAR 2          10-17  Octaaf Eggermont, Wim Kint, Marc v Waterschoot
3 Laurens 1      10-14  Kees Eric Roelse, Eric de Fouw, Marco v. Flierenburg
4 Effect 2       10-6   Ad Verbrugge, Paul de Buck, Frits Muller
5 MZ 4           10-6   Rutger v.d. Werff, Hennie Knol, Julio Fagundez
6 Westerzicht 1  10-2   Karin Jongman, J. Alewijnse, Corine de Nooijer

Octaaf Eggermont      30-27
Wim Kint              30-19
Marc van Waterschoot  30-12

2e klas A
1 SAR 3       10-16  Johan 't Hooft, Wim 't Hooft, Bas Rijk
2 Effect 3    10-14  Hans de Best, Jacco Geschiere, Janco v. Sabben
3 Wilno 3     10-13  Eric v.d. Laan, Michel Francke, Jos Arens
4 MZ 6        10-10  Edwin Reitsma, Robert Koole, Richard v. Belzen
5 Marathon 1  10-4   Marco Oranje, Frank Faber, M. Coster
6 Zand 2      10-3   Michelle Martijn, Maria Salamony, Hans Goudswaard

Johan 't Hooft  30-28
Wim 't Hooft    30-14
Bas Rijk        30-12

4e klas C
1 MZ 13        8-16  Eric Minet, Robert v Meegen, Casper v Dijk
2 SAR 4        8-11  Pieter Buwalda, Ronald de Block, Erwin Voet
3 Steen 1      8-7    J. Weemaes, Ellen Pollet, Ilona Vonck
4 Oudelande 2  8-4    Huub Adriaanse, Jacco Back, René Melio, Leen Bruynzeel
5 Big Smash 1  8-2    Jacqueline v Tuyl, Sabine Syskowski, Eleen Jasperse 

Pieter Buwalda   21-16
Ronald de Block  24-16
Erwin Voet       24-16

2e klas B Pupillen/Welpen
1 MZ 15      8-16  Akun Ng, Marnix v. Bruggen, Raoul Welter
2 Zand 10    8-9   Marcel Kaan, Marinus-Jan Uil, René Bernaards
3 Effect 12  8-6   Werner Meyer, Sean Bermingham, Anique de Witte
4 SAR 5      8-5   Jan van Acker, Constantijn Burton, Christian de Block
5 Effect 13  8-3   Niels v. Sabben, Norbert Elderson, Martijn v. Keulen

Jan van Acker       24-20
Constantijn Burton  24-10
Christian de Block  24-1

NAJAAR 1982 SENIOREN

2e klas B
1 SAR 1         10-20  Marc Maas, Joop Maas, Jan de Klerk, Wilfried Dumez
2 MZ 5          10-14  Jan Goudzwaard, Chris Ijdens, Ed de Poorter
3 Big Smash 1   10-12  Jan Meijer, Rinus Wijkhuijs, Adrie Jacobsen
4 Arnemuiden 2  10-7   Cees Pronk, Cas Hackenberg, Pim de Feijter
5 Effect 1      10-5   Joop Roeland, Frank Bracke
6 Zand 5        10-2   Peter Boon, André Keijts, Piet Marteijn

Marc Maas           30-28
Joop Maas           27-25
Jan de Klerk        24-18
Wilfried Dumez       3-3
inv. Johan 't Hooft  6-4

3e klas A
1 Kapelle 1   10-15  Marco Dijkdrent, Rinus Eversdijk, Vincent Klap
2 SAR 2       10-14  Johan 't Hooft, Eric Hemelaar, Theo 't Hooft
3 RWS 1       10-11  Cees Jansen, Wim Riemens, Jan v.d. Velde	
4 Marathon 1  10-11  Rob Koole, Leo v. Broek, M. Borgen
5 Goes 2      10-8   Leen Boender, Rob Pietersz
6 Philips 1   10-1   L. de Muijck, Willy de Gucht, J. v. Hecke

Johan 't Hooft          30-26
Eric Hemelaar           24-16
Theo 't Hooft           27-14
inv. Jacqo Neve          3-2
inv. Ro van Waterschoot  3-2
inv. Etienne van Acker   3-0

4e klas G
1 PZEM 1     10-18  Gerard Blokhuizen, Cees v. Tiel, Jack de Maat
2 Effect 3   10-16  R. Pantophlet, Piet Meertens, Jan Stolwijk
3 SAR 3	     10-14  Jo de Burger, Etienne van Acker, Rob Kroes, Jacqo Neve
4 Effect 5   10-8   Ronny v. Duren, J. Arnold, A. v. Duren
5 Philips 2  10-3   L. Begas, J. Kemp
6 Steen 2    10-1   F. v.d. Branden, Peter Rottier, J. Weemaes

Jo de Burger       30-25
Etienne van Acker  27-16
Rob Kroes          21-10
Jacqo Neve          6-5
Ro van Waterschoot  6-5

JUNIOREN
							
Landelijk A	
1 JCV 1      10-17  Jos Verhulst, Reinier Paetzel, Paul Daas
2 NOAD 1     10-11  E. Schop, William v. Es, R. Roovers
3 SAR 1      10-9   Pascal Neve, Rino Jonkheim, Octaaf Eggermont
4 Kluis 1    10-9   M. Peters, F. Cörvers, Eric Habets
5 TTVN 1     10-8   Paul de Jong, Peter v. Rijs, J. Garrelfs
6 Wilno 1    10-6   Michiel Heeren, Edwin de Greef, Marc v.d. Laan

Pascal Neve       30-24
Rino Jonkheim     30-7
Octaaf Eggermont  30-7

1e klas
1 Laurens 1   10-19  Kees Eric Roelse, Marco v. Flierenburg, Eric de Fouw
2 SAR 2       10-12  Hans de Block, Marc van Waterschoot, Wim Kint
3 Zand 1      10-10  Martin de Haan, Monique vd Voorde, Nico de Visser
4 MZ 3        10-9   Remco v Belzen, Paul Nieuwenburg, Frans Ang
5 SAR 3       10-6   Anja van de Vijver, Wim 't Hooft, Bas Rijk
6 Effect 2    10-4   Frits Muller, Jaap Maas, Mark Bramer

Hans de Block (2)       27-22
Marc v Waterschoot (2)  30-19
Wim Kint (2)            27-17
inv. Wim 't Hooft        3-1
inv.  Erwin Voet         3-0
Anja van de Vijver (3)  30-14
Wim 't Hooft (3)        30-12
Bas Rijk (3)            30-4

4e klas B
1 Zand 7        10-18  Rudi Goudswaard, Ton Christiaans, Tacco Bouwens
2 MZ 11	        10-12  Martin Dirven, Anton Cujé, Casper v. Dijk
3 SAR 4         10-11  Erwin Voet, Pieter Buwalda, Jan van Acker, Colinda Voet
4 Aloysius 1    10-11  Bianca Verras, Daniella Reijns, Edwin v Damme, Annemiek Verstraten
5 Arnemuiden 3  10-4   Leon Schroevers, Henk Bezemer, Paul Schaap
6 Effect 7      10-4   Paul Marinussen, Marcel de Boer, Evert Kamoen

Erwin Voet      27-20
Pieter Buwalda  27-19
Jan van Acker   30-10
Colinda Voet     6-0

VOORJAAR 1983 SENIOREN	

1e klas
1 SAR 1         10-20  Wilfried Dumez, Pascal Neve, Marc Maas
2 MZ 4          10-15  Jan Goudzwaard, Hans Beukert, Dick de Graaf
3 Zand 3        10-11  Henk Meulmeester, Leo Zuidweg, Arnold Slootmans
4 Laurens 1     10-7   Eddie Verkaart, Albert de Vries, John v. Veen
5 Aloysius 1    10-6   Frans v. Waterschoot, Jo Bogaert, Eddie Tieleman	
6 Arnemuiden 1  10-1   Casper v. Belzen, Jan de Smit, Leo Goormachtig

Wilfried Dumez  27-27
Pascal Neve     30-28
Marc Maas       30-22
inv. Joop Maas   3-2

3e klas A
1 SAR 2         10-19  Jan de Klerk, Joop Maas, Johan 't Hooft, Eric Hemelaar
2 Arnemuiden 3  10-15  Aart v.d. Gruiter, Nico Baarends, Cees Schuit
3 Zand 5        10-11  Jan de Boer, André Keijts, Henk Ridderikhoff
4 Effect 2      10-9   Ben Roeland, Paul de Buck
5 MZ 10         10-6   Jan Corver, Ruud v.d. Werff, Lea Minnaar
6 Westerzicht 3 10-0   Adrie de Bruijne, R. v.d. Hoven, T. de Pooter, Arnold v. Gorp

Jan de Klerk           21-21
Joop Maas              24-23
Johan 't Hooft         24-22
Eric Hemelaar          12-10
inv. Etienne van Acker  6-0
inv. Theo 't Hooft      3-3

3e klas C
1 Big Smash 3  10-16  Klaas de Buck, Betsie Stroo, Piet v. Maldegem
2 Zand 6       10-13  Peter Boon, Clara de Bree, Marijke v.d. Voorde
3 Marathon 1   10-11  Rob Koole, W. Telepary, M. Borgen
4 Goes 2       10-9   L. Traas, R. Simonse, A. Heyblok
5 SAR 3        10-8   Wim Kint, Jo de Burger, Rob Kroes
6 Effect 3     10-3   R. Pantophlet, Jan Stolwijk, Piet Meertens

Wim Kint              27-16
Jo de Burger          27-13
Rob Kroes             21-6
inv. Theo 't Hooft     6-2
inv. Ro v Waterschoot  3-0
inv. Jacqo Neve        6-5

5e klas F
1 SAR 4       8-16  Theo 't Hooft, Etienne v Acker, Ro v Waterschoot, Jacqo Neve
2 ATV 1       8-11  P. v. Waes, E. v. Waes, M. Cornelis	
3 Steen 3     8-7   Han de Wever, M. de Beule, O. Verstraeten
4 Philips 3   8-4   H. Agten, G. de Beule, C. Harreman
5 STV 3       8-2   Frits Vervaet, A. de Coninck, Franco Antiko, Adri Noët

Theo 't Hooft       18-18
Etienne van Acker   24-23
Ro van Waterschoot  24-21
Jacqo Neve           6-6

JUNIOREN

Landelijk B-E
1 PSV/Cathrien 2  10-16  J. de Bijl, M. Manders, R. Jongenelen
2 Destatec 1      10-13  Pieke Franssen, R. v. Lier, R. Hendriks, A. Kollee
3 Red Stars 1     10-11  Marcel v. Kuyck, Frank v.d. Vleuten, Frank Schers
4 MZ 1            10-10  Mark Hackenberg, Paul Minnaar, Anton Steyn
5 SAR 1           10-6   Octaaf Eggermont, Rino Jonkheim, Hans de Block
6 Sibbe 1         10-4   J. Brouwers, J. Smeets, P. Franssen

Octaaf Eggermont   30-22
Rino Jonkheim      27-15
Hans de Block      30-6
inv. Wim 't Hooft   3-0

1e klas
1 SAR 2     10-18  Wim 't Hooft, Marc van Waterschoot, Anja van de Vijver
2 MZ 4      10-17  Martijn Bruël, Paul Nieuwenburg, Mirjam Castel
3 Zand 1    10-11  Nico de Visser, Monique Caljouw, Monique v.d. Voorde
4 MZ 3      10-8   Edwin Reitsma, R. v. Belzen, Julio Fagundez
5 Effect 2  10-6   Jaap Maas, Marc Bramer, Francois Baert
6 Zand 2    10-0   Aart-Jan Provoost, Jeroen Louws, Julia Salamony

Wim 't Hooft          30-26
Marc van Waterschoot  27-23
Anja van de Vijver    30-22
inv. Erwin Voet        3-0

3e klas C
1 Effect 4  8-16  Michel Vervaet, M. Schoonakker, H. Rietveld, H. Bosch
2 Effect 6  8-10  R. Faber, D. Kemp, R. Stroo, A. Elderson
3 SAR 3     8-8   Erwin Voet, Bas Rijk, Pieter Buwalda, Frank Duerinck
4 Zand 6    8-6   Marinus-Jan Uil, Marcel Kaan, Wilfred v. Zweden
5 MZ 10     8-0   Paul Beumer, Marnix v. Bruggen, Akun Ng

Erwin Voet       21-15
Bas Rijk         15-8
Pieter Buwalda   24-9
Frank Duerinck    9-3

1e klas pup/welpen
1 Laurens 5  8-15  P. de Munck, K. Riemens, A. v.d. Scheer
2 SAR 4      8-8   Jan van Acker, Constantijn Burton, Colinda Voet
3 MZ 13      8-8   E. vd Hooft, S. Fagundez, Raoul Welter
4 Renesse 2  8-8   M. Berrevoets, J. Schaleven, B. van 't Veer
5 Effect 8   8-1   Sean Bermingham, Niels v. Sabben, E. de Voogelaar, Herman de Brock

Jan van Acker       24-21
Constantijn Burton  21-13
Colinda Voet        24-3

NAJAAR 1983 SENIOREN

5e Divisie M
1 MZ 3            10-18  Dick v. Iren, Willem-Jan Duininck, Jan Goudzwaard
2 SAR 1           10-17  Pascal Neve, Wilfried Dumez, Marc Maas
3 DESO 1          10-12  Lau Kopmels, Joost Schoenmakers, J. Deelen
4 Red Star 58 1   10-9   L. de Krijger, W. Boer, H. v. Loon
5 Zand 2          10-4   Erik Hageman, Leo Zuidweg, Henk Meulmeester
6 Alblasserdam 1  10-0   J. Boon, G. Houwing, L. Martino

Pascal Neve     30-27
Wilfried Dumez  30-26
Marc Maas       30-15

2e klas B
1 SAR 2        10-20  Joop Maas, Rino Jonkheim, Johan 't Hooft, Jan de Klerk
2 Aloysius 1   10-12  Jo Bogaert, Eddie Tieleman, Bas Kindt
3 MZ 6         10-12  Louis Martens, Phil Banhgoc, Hans Wittig
4 Big Smash 1  10-10  Rinus Wijkhuijs, Jan Meyer, Adrie Jacobsen
5 Zand 4       10-4   Jan v.d. Voorde, Clara de Bree, Jan de Boer
6 MZ 8         10-2   Remco Dijkers, Bram Houterman, Jan Corver	

Joop Maas       27-26
Rino Jonkheim   27-23
Johan 't Hooft  30-22
Jan de Klerk     6-4

3e klas D
1 ONA 1       10-20  Johan Boerjan, Jacky Aers jr., J. Aers sr.
2 RWS 1       10-14  Cees Jansen, Jan v.d. Velde, Wim Riemens
3 Aloysius 2  10-11  Huub de Maat, Camiel Dumez, Eugène Verdurmen
4 SAR 3       10-8   Jo de Burger, Jacqo Neve, Rob Kroes
5 Effect 3    10-4   Jan Stolwijk, Ronnie v. Duren, R. Pantophlet
6 Effect 2    10-3   Ben Roeland, Paul de Buck, Peter Robbemont

Jo de Burger          24-15
Jacqo Neve            24-14
Rob Kroes             21-4
inv. Theo 't Hooft     6-4
inv. Ro v Waterschoot  6-1
inv. Armand de Coene   9-9

4e klas H
1 SAR 4       8-14  Armand de Coene, Etienne van Acker, Theo 't Hooft
2 Steen 1     8-11  Jo Delforge, Peter Rottier, Johnny v. Driessche
3 Effect 5    8-9   A. v. Duren, J. Arnold, W. Hardenbor
4 Aloysius 3  8-5   Mario Kamoen, Jo Leeraert
5 STV 1       8-1   H. Janse

Armand de Coene       15-15
Etienne van Acker     24-21
Theo 't Hooft         21-18
inv. Ro v Waterschoot  9-2
inv. Rudie Asselman    3-0

JUNIOREN

Landelijk B - C
1 Schimmert 1     10-15  Leon Houben, G. Luyten, M. Deckers
2 Bartok 1        10-13  Huub Dullens, R. Hendriks, J. Geraerdts
3 ATC-Nijmegen 1  10-13  M. Lim, J. Verstegen, O. Janssen
4 PSV/Cathrien 1  10-7   R. Jongenelen, G. J. Peels, M. v. Bree
5 SAR 1           10-6   Octaaf Eggermont, Wim 't Hooft, Hans de Block
6 Tielse TC 1     10-6   Berend Groenhuyzen, K. Schrale, S. Beenen

Octaaf Eggermont  30-23
Wim 't Hooft      30-8
Hans de Block     30-6

1e klas
1 MZ 3       10-16  Hennie Knol, R. v. Belzen, Mirjam Castel
2 Zand 1     10-14  Martin de Haan, Jeroen Louws, Monique Caljouw
3 SAR 2      10-13  Anja van de Vijver, Marc van Waterschoot, Erwin Voet
4 Laurens 1  10-10  Erik de Fouw, Jan-Willem Adriaanse, Arjan v. Belzen
5 MZ 4       10-5   Akun Ng, Jan Steijn, Dick Griep
6 Effect 2   10-2   Marc Bramer, Aart den Dikken, M. Janse

Anja van de Vijver    27-24
Marc van Waterschoot  30-22
Erwin Voet            30-4
1 x 2 spelers

4e klas C
1 SAR 3          10-20  Pieter Buwalda, Constantijn Burton, Jan van Acker
2 Laurens 3       9-14  A. v.d. Scheer, L. v.d. Scheer, J. de Wilde
3 Effect 6        9-6   Herman de Brock, Niels v. Sabben, E. de Voogelaer
4 Westerzicht 4  10-6   Rens de Munter, G. v.d. Schoor, R. Cappon
5 Steen 1        10-6   Theo Pluijm, Ylona Vonck, M. de Theije, M. Wöginger
6 Effect 8       10-6		 	 	 	 

Pieter Buwalda     30-28
Constantijn Burton 30-27
Jan van Acker      30-23

2e klas B pup/welpen
1 MZ 13         10-20  A. Kingma, M. Heijgelaar, W. v. Mourik, A. Breuer
2 SAR 4         10-15  Colinda Voet, Wim van Acker, Michel Schelfhout
3 Wilno 7       10-11  N. de Putter, Wouter-Pieter v. Leersum, J. Lips, P. Schreur
4 Zand 7        10-10  Ingrid Meeuwse, Lydia Vinke, Mariska Hackenberg
5 Big Smash 3   10-4   J. Kodde, S. Koets, E. Koets, L. de Witte
6 Arnemuiden 5  10-0   Ingrid Schuurs, A. Baarends, Rinco de Gier, C. de Kraker

Colinda Voet       30-28
Wim van Acker	   30-18
Michel Schelfhout  30-16

VOORJAAR 1984 SENIOREN

5e Divisie K
1 SAR 1          10-20  Pascal Neve, Wilfried Dumez, Marc Maas
2 DESO 1         10-13  Lau Kopmels, Joost Schoenmakers, J. Deelen
3 MZ 4           10-11  Dick de Graaf, Hans Beukert, Ruud Geldof
4 Belcrum 1      10-8   G. Gimbrere, Marc Emmerik, Stan Wens
5 Papendrecht 1  10-6   Theo Quast, Ruud Schoon, A. Bosch
6 Backhands 1    10-2   J. Verstijlen, A. v. Dijk, Piet Raaymakers

Pascal Neve         27-25
Wilfried Dumez      27-21
Marc Maas           27-18
inv. Rino Jonkheijm  6-3
inv. Johan 't Hooft  3-

1e klas
1 Zand 2        10-18  Erik Hageman, Leo Zuidweg, Henk Meulmeester, Marc Kempe
2 SAR 2         10-15  Joop Maas, Johan 't Hooft, Rino Jonkheim, Jan de Klerk
3 Arnemuiden 1  10-13  Jan de Smit, Cees Pronk, Casper v. Belzen
4 MZ 5          10-7   Dick Henderikse, Ed de Poorter, Chris Ijdens
5 Laurens 1     10-6   John v. Veen, Albert de Vries, Peter Francke
6 Goes 1        10-1   Adri de Jonge, Marco Dijkdrent, Jan de Troye

Joop Maas             24-19
Johan 't Hooft        24-17
Rino Jonkheim         23-15
Jan de Klerk          15-8
inv. Ro v Waterschoot  3-0

3e klas D
1 SAR 3       10-17  Armand de Coene, Theo 't Hooft, Jacqo Neve
2 RWS 1       10-15  Cees Jansen, Wim Riemens, Jan v.d. Velde
3 Reynaert 1  10-13  Johan Braet, Peter de Blok, Nico Heije
4 Aloysius 2  10-8   Huub de Maat, Camiel Dumez, Eugène Verdurmen, Geert Prummel
5 Effect 2    10-7   Ben Roeland, Janco v. Sabben
6 SAR 4       10-0   Etienne van Acker, Jo de Burger, Rob Kroes, Eric Hemelaar

Armand de Coene (3)       27-24
Theo 't Hooft (3)         27-19
Jacqo Neve (3)             9-6
Inv. Ro v Waterschoot      3-0
inv. Etienne v Acker       9-4
inv. Jo de Burger          6-1
inv. Eric Hemelaar         9-9
Etienne van Acker (4)     24-9
Jo de Burger (4)          21-4
Rob Kroes (4)             27-4
Eric Hemelaar (4)         12-8
inv. Ro v Waterschoot      3-0
inv. George v.Waterschoot  3-0

5e klas E
1 Reynaert 2  8-15  Paul Coolsen, M. Hol, Henk v. Wolffelaar, Bennie Schuren
2 SAR 5       8-12  Ro v Waterschoot, Willem Scholte, George v. Waterschoot, Rudie Asselman
3 STV 3       8-8   Frits Vervaet, A. de Coninck, Franco Antico
4 Philips 3   8-5   H. Bulteel, . de Beule, C. Harreman
5 Effect 6    8-0   Karin v. Duren, Piet Corlemeyer, R. Gruson

Ro van Waterschoot    18-14
Willem Scholte        21-15
George v. Waterschoot 15-10
Rudie Asselman        18-9

JUNIOREN

Landelijk B-E
1 SAR 1            10-19  Octaaf Eggermont, Wim 't Hooft, Hans de Block
2 MZ 1             10-13  Mark Hackenberg, Riny Kasse, Paul Minnaar
3 Nileta 1         10-12  W. v. Rooij, Eric v. Weelde, Peter Luteijn
4 Korenbeurs 1     10-7   P. Barkey, H. Meyer, R. Riemens
5 ILAC 1           10-5   E. Raghunath, J. v.d. Linden, C. Schröder
6 Ventura Sport 1  10-4   P. Weyers, Kees v.d. Pligt, R. Monster

Octaaf Eggermont  30-29
Wim 't Hooft      30-16
Hans de Block     30-12

1e klas	
1 Laurens 1       10-16  Erik de Fouw, Adriaan v. Belzen, Jan-Willem Adriaanse
2 Zand 1          10-13  Jeroen Louws, Martin de Haan, Monique Caljouw
3 MZ 4            10-11  Mirjam Castel, Jan Steyn, Atong Ng
4 Goese Polder 1  10-8   Mohammed El Khatabi, Noël Casteleijn, B. Spies	
5 SAR 2           10-7   Anja van de Vijver, Marc van Waterschoot, Erwin Voet
6 Arnemuiden 1    10-5   Cees Tevel, Leon Schroevers, Peter de Meulmeester

Anja van de Vijver    30-23
Marc van Waterschoot  30-19
Erwin Voet            30-3

3e klas A								
1 Wilno 3        10-18  Freek v.d. Laan, R. de Rijke, Spencer Schipper
2 Zand 3         10-17  Peter Nijsse, Marcel Kaan, Gerbrand den Herder
3 SAR 3          10-11  Jan van Acker, Pieter Buwalda, Constantijn Burton
4 MZ 8           10-8   Marnix v. Bruggen, E. vd Hooft, A. Kingma
5 Effect 5       10-6   R. Stroo, J. Tieleman, Peter v. Lieshout
6 Westerzicht 3  10-0   Y. Vissenberg, M. de Jong, T. v Overbeeke

Jan van Acker       30-18
Pieter Buwalda      30-16
Constantijn Burton  30-14

2e klas pup/welpen
1 SAR 4         10-16  Colinda Voet, Michel Schelfhout, Wim v Acker, Francesco de Waal
2 Scaldina 3    10-12  R. Lampert, Paul de Graaf, B. v. Dijk
3 Zand 8        10-11  Ingrid Meeuwse, Lydia Vinke, Mariska Hackenberg
4 Arnemuiden 4  10-10  Yvor Seijmoer, E. de Feijter, Ingrid Schuurs
5 Kerkwerve 2   10-8   M. bij de Vaate, M. v.d. Wekken, P. Landman, M. Klink
6 Wilno 8       10-3   K. Henderikse, J. Lips, P. Schreur

Colinda Voet       27-26
Michel Schelfhout  27-17
Wim van Acker      30-17
Francesco de Waal   6-0

NAJAAR 1984 SENIOREN
								
4e Divisie D
1 MZ 2             10-18  Peter v Iren , Marco Hofman, Willem-Jan Duininck
2 DHC 1            10-18  Rob v. Dop, Johan v. Meurs, Marcel v. Dop
3 SAR 1            10-10  Pascal Neve, Marc Maas, Johan 't Hooft
4 Twenty one up 1  10-6   H. Stapels, G. Mikkers, Paul Moerdjiman
5 Vriendenschaar 2 10-4   P. Konings, R. v.d. Kaa, T. Heerkens
6 Avanti 3         10-4   Tim v. Steenbergen, J. Kobes, R. Zaat

Pascal Neve     30-27
Marc Maas       30-16
Johan 't Hooft  30-8

1e klas
1 Arnemuiden 1    10-17  Jan de Smit, Ando den Engelsman, Cees Pronk
2 Laurens 1       10-15  Peter Francke, Albert de Vries, Ad Trommelen
3 MZ 5            10-12  Ton Pieters, Louis Martens, Dick Henderikse
4 SAR 2           10-10  Joop Maas, Rino Jonkheim, Armand de Coene
5 Goese Polder 1  10-6   Assim El Khatabi, Jaap Scholten, Hans v.d. Voorde
6 MZ 6            10-0   Carl Helmich, Ed de Poorter, Chris Ijdens

Joop Maas              30-21
Rino Jonkheim          30-21
Armand de Coene        24-4
inv. Etienne van Acker  3-0
inv. Theo 't Hooft      3-0

3e klas D
1 ONA 1       10-19  Jacky Aers jr, J. Aers sr, Johan Aers
2 RWS 1       10-16  Cees Jansen, Jan v.d. Velde, Wim Riemens
3 SAR 3       10-9   Theo 't Hooft, Etienne van Acker, Eric Hemelaar
4 Aloysius 2  10-9   Huub de Maat, Marc de Moor, Eugène Verdurmen, Camiel Dumez
5 Effect 3    10-6   R. Pantophlet, Ronnie v. Duren, Jan Stolwijk
6 Effect 2    10-1   Peter Robbemont, B. Scheperboer, Paul de Buck

Theo 't Hooft         24-16
Etienne van Acker     30-14
Eric Hemelaar         12-7
inv. Rob Kroes         9-0
inv. Ro v Waterschoot  9-1
inv. Willem Scholte    6-0

4e klas F
1 Philips 1     10-16  L. de Muijnck, Willy de Gucht, H. Agten
2 HCG 1         10-14  Piet Geelhoedt, Ko Oostdijk, Willy Kamoen
3 Effect 4      10-12  A. den Dikken, Francois Baert, A. v. Duren
4 ONA 2         10-7   Roman Lecluijsse, T. v. Damme, J. Etman
5 IJzendijke 1  10-6   Jan Tange, Frits Bakker, F. Dellaert
6 SAR 4         10-3   Rob Kroes, Ro v Waterschoot, Rudie Asselman, Willem Scholte

Rob Kroes            24-11
Ro van Waterschoot   27-10
Rudie Asselman       18-3
Willem Scholte       15-3
George v Waterschoot  6-0

JUNIOREN

Landelijk A - B
1 L & T Eindhoven 1  10-20  Theo Boon, Bart v Haren, Harm Nelissen
2 Bartok 1           10-15  Pieke Franssen, Huub Dullens, R. Hendriks
3 SAR 1              10-8   Octaaf Eggermont, Wim 't Hooft, Hans de Block	 
4 Quick 32 1         10-7   Simon Kroon, Jeroen Hanewald, Jeroen vd Pol	 
5 Hotak 1            10-6   Roel v Elzakker, Niels v Elzakker, Michael v Spall	 
6 Te Zaanen 1        10-4   Erik Heemskerk, Chung H. Thai, ?. Terwee

Octaaf Eggermont  30-17
Wim 't Hooft      30-10
Hans de Block     30-9

3e klas A
1 Oudelande 1    10-19  M. Roovers, E. de Mol, H. Roovers, Herman Wildenbos
2 Westerzicht 3  10-15  R. Geelhoed, Rens de Munter, R. Bislip
3 SAR 2          10-14  Erwin Voet, Jan van Acker, Pieter Buwalda
4 MZ 7           10-8   Coen Mijnsbergen, Daan Mijnsbergen, A. Kingma
5 Effect 4       10-4   Niels v. Sabben, Sean Bermingham, E. Voogelaer
6 Wilno 5        10-0   L. Jasperse, M. v. Veen, N. de Putter

Erwin Voet      30-26
Jan van Acker   30-23
Pieter Buwalda  30-17

1e klas pup/welpen
1 Scaldina 2    10-16  Paul de Graaf, S. Hanse, M.J. Hanse
2 Arnemuiden 4  10-16  Yvor Seijmoer, Rinco de Gier, E. de Feijter
3 MZ 9          10-12  M. Apner, Eddie Knol, Ronnie Treebusch
4 SAR 3         10-9   Michel Schelfhout, Wim v Acker, Francesco de Waal, Robin de Vilder
5 Zand 7        10-7   M. de Looff, Stefan den Herder, H. Ykel
6 Aloysius 3    10-0   Audry v Damme, Natasja de Block, Marc Verstraten, Tamara v Geertrui

Michel Schelfhout       30-25
Wim van Acker           27-18
Francesco de Waal       15-0
Robin de Vilder         15-0
inv. Constantijn Burton  3-2

5e klas B
1 Steen 1     8-13  Y. Vonck, M. de Theye, M. Woginger
2 Reynaert 5  8-9   Carl Hoefnagels, Renato de Bruijn, M. Scheffers, B. Hollaart
3 Effect 7    8-9   Y. Kiela, J. de Leyser, J. Andriessen
4 SAR 4       8-7   Colinda Voet, Jacky Kleinjan, Anniek Voet, Sacha Burton
5 Reynaert 3  8-2   F. Heijens, R. v.d.Berg, B. Portier

Colinda Voet       21-17
Jacky Kleinjan     12-6
Anniek Voet        21-0
Sacha Burton        9-4
Constantijn Burton  9-8

VOORJAAR 1985 SENIOREN	

4e Divisie E
1 Phoenix 1      10-18	Ed v. Bemmelen, Peter Overbosch, Nico Holtzapffel
2 Sjaardema 3    10-13	M. Kuiper, Th. v. Nes, Rob Thijssen
3 Zand 1         10-10	Eric Meyers, Peter Kersten, Leo Zuidweg
4 SAR 1          10-10	Pascal Neve, Marc Maas, Johan 't Hooft
5 DESO 1         10-7	Lau Kopmels, Joost Schoenmakers, J. Deelen
6 Salamanders 2  10-2	R. v. Wetten, J. v. Wezel, E. Verspiek

Pascal Neve     30-25
Marc Maas       30-17
Johan 't Hooft  27-5
inv. Joop Maas   3-0

1e klas
1 MZ 5        10-19  Ton Pieters, Riny Kasse, Dick Henderikse, Louis Martens
2 Laurens 1   10-15  Peter Francke, Ad Trommelen, Albert de Vries
3 Wilno 1     10-9   Ronald v. Roo, Edwin de Greef, Ruud Kolijn
4 Aloysius 1  10-8   Jo Bogaert, Eddie Tieleman, Bas Kindt
5 Goes 1      10-5   Marco Dijkdrent, Adrie de Jonge, Jan de Troije
6 SAR 2       10-4   Joop Maas, Rino Jonkheim, Armand de Coene

Joop Maas              30-24
Rino Jonkheim          27-11
Armand de Coene        15-3
inv. Theo 't Hooft      6-0
inv. Wim Kint           3-0
inv. Etienne van Acker  3-0
inv. Rudie Asselman     3-0
1 x 2 spelers

3e klas D
1 Aloysius 2  10-17  Marc de Moor, Huub de Maat, Camiel Dumez, Eugène Verdurmen
2 Reynaert 1  10-16  Johan Braet, Marc v. Waterschoot, M. Hol
3 RWS 1       10-14  Cees Jansen, Jan v.d. Velde, Wim Riemens
4 SAR 3       10-5   Etienne van Acker, Theo 't Hooft, Rob Kroes, Eric Hemelaar
5 PZEM 1      10-4   J. de Bruijne, Gerard Blokhuizen, Cees v. Tiel
6 Philips 1   10-4   Willy de Gucht, L. de Muijnck, H. Agten

Etienne van Acker      30-15
Theo 't Hooft          24-10
Rob Kroes              21-1
Eric Hemelaar	        9-8
inv. Ro v Waterschoot   6-0

5e klas F
1 SAR 4         8-15  Wim Kint, Rudie Asselman, Ro v Waterschoot, George v Waterschoot
2 ATV 1	        8-10  F. Vermeulen, E. v. Waes, F. Schout
3 HCG 2	        8-8   Evert Butler, M. v.d. Ende, L. Verhagen
4 STV 2	        8-7   Willy Hamerlinck, A. de Coninck
5 Steen 4       8-0   Bennie Schuren, E. Pollet, M. Mortier, Michel Doolaege

Wim Kint              15-15
Rudie Asselman        21-18
Ro van Waterschoot    18-15
George v Waterschoot  15-8
Willem Scholte         3-1

JUNIOREN								

Landelijk A - B
1 Kluis 1     10-17  Roel Frunt, Eric Habets, H. Smeets
2 Hotak 1     10-15  Niels v Elzakker, Roel v Elzakker, Michael v Spall
3 SAR 1       10-8   Octaaf Eggermont, Wim 't Hooft, Hans de Block
4 Stiphout 1  10-7   Peter Manders, C. vd Heuvel, M. Michels
5 Huizen 1    10-7   Bastiaan Last, Pieter v Houten, Jan Provoost
6 DHC 1       10-6   R. Kasius, R. Kalmeijer, R. Reebeen

Octaaf Eggermont  30-25
Wim 't Hooft      30-12
Hans de Block     30-8

3e klas A	
1 Effect 3    10-17  P. v. Lieshout, J. Tieleman, Evert Kamoen
2 Reynaert 1  10-12  F. Verbist, M. Herman, M. de Nijs
3 SAR 2	      10-11  Jan van Acker, Pieter Buwalda
4 Effect 4    10-10  Niels v. Sabben, E. de Voogelaer, Herman de Brock
5 Laurens 3   10-6   K. Riemens, P. de Munck, L. Louwerse
6 MZ 4        10-4

Jan van Acker            30-26					
Pieter Buwalda           30-19					
inv. Wim van Acker        9-0					
inv. Michel Schelfhout    6-2					
inv. Francesco de Waal    6-0					
inv. Colinda Voet         3-0					
inv. Constantijn Burton   3-1					
inv. Michel Kleinjan      3-0					

1e klas pup/welpen	
1 Scaldina 2  8-13  Paul de Graaf, J. Bleijenberg, D.Pantekoek
2 SAR 3       8-11  Michel Schelfhout, Wim v Acker, Francesco de Waal, Robin de Vilder
3 MZ 8        8-10  M. Apner, W. v. Luijk, Eddie Knol
4 Scaldina 3  8-2    M. v. Popering, J. v. Dijk, J. Hanse, A. Wanders
5 Zand 6      8-2    Erik Kalverboer, Edo Koole, Stefan den Herder

Michel Schelfhout       21-16
Wim van Acker           21-15
Francesco de Waal       12-0
Robin de Vilder         15-0
inv. Constantijn Burton  3-3

5e klas C
1 STV 1       10-19  Mischa Sarneel, Danny Scheffer, Milo Vermeersch
2 Reynaert 3  10-14  F. Heijens, S. de Nijs, R. Vaandrager, Mario Heirman
3 Effect 7    10-13  J. de Leijser, J. Andriessen, Y. Kiela
4 SAR 4       10-7   Colinda Voet, Sacha Burton, Anniek Voet, Michel Kleinjan
5 Reynaert 4  10-4   M. Koemans, Diana Coolsen, G. Koemans
6 Reynaert 5  10-3   Franklin v. Wolffelaar, R. v.d. Berg, B. Hollaart, B. Portier

Colinda Voet        24-13
Sacha Burton        18-7
Anniek Voet         15-0
Michel Kleinjan     18-0
Constantijn Burton  15-13

NAJAAR 1985 SENIOREN	

4e divisie E								
1 MZ 2           10-16  Eric Roeland, Dick v. Iren, Peter v. Iren
2 Salamanders 1  10-15  Michel de Boer, Hans Seitzinger, N. Peerdeman
3 SAR 1          10-13  Pascal Neve, Marc Maas, Octaaf Eggermont
4 Sjaardema 3    10-9   Rob Thijssen, S. v. Belle, Th. V. Nes
5 Zand 1         10-5   Eric Meyers, Giel Wondergem, Leo Zuidweg
6 FVT 2          10-2   M. Storm, R. v.d. Toorn, Dick Barendregt

Pascal Neve       30-28
Marc Maas         30-12
Octaaf Eggermont  30-11

1e klas A
1 Wilno 1       10-20  Michiel Heeren, Ronald v. Roo, Hans de Block
2 SAR 2         10-16  Johan 't Hooft, Joop Maas, Wim 't Hooft
3 Arnemuiden 1  10-12  Ando den Engelsman, Cees Pronk, Jan de Smit
4 Effect 1      10-6   Jan Roeland, Frank Bracke, Michel Vervaet
5 Westerzicht 1 10-6   Leo Leunis, Rens  de Rijke, Frank Faber
6 Goes 1        10-0   Marco Dijkdrent, Adrie de Jonge, Jan de Troije

Johan 't Hooft   30-27
Joop Maas        30-22
Wim 't Hooft     30-20

3e klas D
1 SAR 3      10-17  Rino Jonkheijm, Wim Kint, Etienne van Acker
2 ONA 1      10-14  Jacky Aers, Johan Boerjan, Roman Lecluijsse
3 Effect 3   10-9   Jaap Maas, Marc Bramer, Francois Baert
4 RWS 1      10-8   Cees Jansen, Wim Riemens, Jan v.d. Velde
5 PZEM 1     10-6   Gerard Blokhuizen, Jaap de Bruijne, Harold Houg
6 Effect 2   10-6   R. Pantophlet, Jan Stolwijk	

Rino Jonkheijm     27-26
Wim Kint           18-13
Etienne van Acker  30-16
inv. Theo 't Hooft  9-7
inv. Rob Kroes      6-0

4e klas F
1 Philips 1     10-19  J. Coone, L. de Muijnck, H. Agten
2 IJzendijke 1  10-17  Jan Tange, Frits Bakker	 
3 HCG 1         10-9   Ko Oostdijk, Piet Geelhoedt, Willy Kamoen
4 Steen 2       10-7   F. v.d. Branden, W. d'Hooge. W. v.d. Voorde
5 SAR 4         10-6   Theo 't Hooft, Rob Kroes, Ro van Waterschoot, Rudie Asselman
6 ONA 2         10-2   J. Aers sr., J.P. Etman, P. Scherbeijn, Margot Aers

Theo 't Hooft          6-6
Rob Kroes             24-10
Ro van Waterschoot    18-5
Rudie Asselman        30-7
George v. Waterschoot  3-0
Kees Maas              9-0

JUNIOREN

2e klas A
1 Goese Polder 2  8-15  Brahim El Khatabi, R. Bos, E. Uiterhoeve
2 Wilno 3         8-10  M. de Rijke, Wouter-Pieter v. Leersum, J. Janse	
3 Zand 3          8-7   Ronald Jobse, Peter Nijsse, I. Uil, W. v Zweden
4 Effect 2        8-4   Geert v Tiel, P. v. Lieshout, J. Tieleman, Kees v Tiel
5 SAR 1           8-4   Jan v Acker, Pieter Buwalda, Michel Schelfhout, Wim v Acker

Jan van Acker      18-15
Pieter Buwalda     18-8
Michel Schelfhout  18-3
Wim van Acker      18-2

2e klas pupillen/welpen
1 Westerzicht 4  9-18  K. v. Overbeeke, R. v.d. Broek, Esther ten Broek
2 Arnemuiden 4   9-14  Arnold de Gier, J. de Meulmeester, M. de Angele
3 MZ 10          9-9   A. Glass, Alex Krappen, Bas Steijn
4 SAR 2          9-7   Michel Kleinjan, Robin de Vilder, Dammy Krieckaart, Francesco de Waal
5 MZ 11          9-2   Peter Glass, Karin Krappen, M. Verrijzer
6 Zand 7 (teruggetrokken) 5-0

Michel Kleinjan    18-10
Robin de Vilder    21-11
Dammy Krieckaart   24-11
Francesco de Waal  18-6

VOORJAAR 1986 SENIOREN

4e divisie 5
1 SAR 1              10-17  Pascal Neve, Octaaf Eggermont, Marc Maas
2 De Treffers (R) 1  10-16  Ron v. Veen, Paul de Jong, R. v.d. Zwet
3 TYBB 1             10-13  G. di Pietro, Bert v. Bruggen, H. v. Bruggen
4 Phoenix 1          10-8   Ed v. Bemmelen, L. v. Zuylen, Nico Holtzapfell, G. Geerling
5 VEV 1              10-3   W. Moggré, A. Nachtegaal
6 DESO 1             10-3   Lau Kopmels, Joost Schoenmakers, J. Deelen

Pascal Neve       27-26
Octaaf Eggermont  30-17
Marc Maas         27-13
inv. Wim 't Hooft  6-2

1e klas A
1 SAR 2           10-18  Wim 't Hooft, Johan 't Hooft, Joop Maas
2 MZ 6            10-17  Ruud Geldof, Louis Martens, Dick Henderikse
3 Aloysius 1      10-10	 Jo Bogaert, Eddie Tieleman, Bas Kindt
4 Goese Polder 1  10-8   Adri de Jonge, Mohammed El Khatabi
5 Westerzicht 1   10-6   Leo Leunis, Rens de Rijke, Frank Faber
6 Laurens 2       10-1   John v Veen, Albert de Vries, Peter Brakman

Wim 't Hooft    30-26
Johan 't Hooft  30-21
Joop Maas       30-21

2e klas A
1 MZ 7            10-17  Carl Helmich, Chris Ijdens, Ed de Poorter
2 Big Smash 2     10-13  Koos v. Rooijen, Klaas de Buck, Betsie Stroo
3 Yerseke 1       10-11  Sjaak Tange, Peter v. Iwaarden	
4 Goese Polder 2  10-10  Sjaak Scholten, H. Mulder, A. Warnica
5 Arnemuiden 3    10-9   Pim de Feijter, Kees Tevel, P. de Meulmeester
6 SAR 3           10-0   Rino Jonkheijm, Theo 't Hooft, Wim Kint, Etienne v Acker

Rino Jonkheijm     18-16
Theo 't Hooft      18-5
Wim Kint           15-2
Etienne van Acker  30-4
inv. Kees Maas      3-0
inv. Rob Kroes      3-0
1 x 2 spelers

4e klas E
1 IJzendijke 1	  10-16	Jan Tange, Frits Bakker, B. Duijsserink
2 STV 1	          10-15	Henk Jansen, R. Linsen, George de Waal
3 Effect 3	  10-14	B. Scheperboer, Peter Robbemont, A. v. Duren, P. v. Lieshout
4 HCG 1	          10-9	Piet Geelhoedt, Ko Oostdijk, Willy Kamoen
5 SAR 4	          10-4	Rob Kroes, Rudie Asselman, Ro v Waterschoot, George v. Waterschoot
6 ATV 1	          10-2	E. v. Waes, F. Vermeule, P. v. Waes

Rob Kroes              12-6
Rudie Asselman         18-6
Ro van Waterschoot     18-4
George v. Waterschoot  18-3
Kees Maas              24-0

JUNIOREN	

2e klas A
1 Arnemuiden 2  10-17  P. Tevel, J. de Meulmeester, Yvor Seijmoer
2 Effect 2      10-13  Hennie Rouw, Geert v. Tiel, J. v.d. Hooft
3 MZ 4          10-13  Daan Mijnsbergen, Coen Mijnsbergen, Harold. v Luijk
4 SAR 1         10-6   Jan v Acker, Pieter Buwalda, Michel Schelfhout, Wim v Acker
5 Laurens 1     10-6   M. v.d. Bosse, L.Louwerse, A. v. Dijke
6 Slagvast 1    10-5   S. Nagelhout, M. v.d. Heijde, H. Keizer

Jan van Acker      24-22
Pieter Buwalda     24-9
Michel Schelfhout  21-4
Wim van Acker      21-4

1e klas pupillen/welpen
1 Aloysius 1     10-18  Natasja de Block, Audry v. Damme, N. v. Troost
2 Arnemuiden 3   10-16  J. de Kraker, Rinco de Gier, Arnold de Gier
3 Arnemuiden 4   10-11  Willemien Gideonse, C. de Kraker, J. de Meulmeester
4 Westerzicht 4  10-10  R. v. Overbeeke, R. v. Broek, Esther ten Broek
5 SAR 2          10-3   Robin de Vilder, Michel Kleinjan, Dammy Krieckaart, Francesco de Waal
6 MZ 10          10-2   A. Glass, Karin Krappen, Bas Steijn

Robin de Vilder    27-9
Michel Kleinjan    15-4
Dammy Krieckaart   27-7
Francesco de Waal  21-0

NAJAAR 1986 SENIOREN

3e divisie 4
1 Docos 1        10-17  K. Prashad, Ron v. Veen, W. Englebert
2 MZ 2           10-10  Eric Roeland, Mark Hackenberg, Dick v. Iren
3 Valkencourt 2  10-10  Henk Hunnekens, Jo Handgraaf, C. Bollen
4 FVT 1          10-10  Alfred de Jong, Peter Lubbelinkhof, M. Storm
5 SAR 1          10-7   Pascal Neve, Marc Maas, Octaaf Eggermont
6 Scylla 2       10-6   M. Riethoven, R. v. Gurp, Lars Wittebrood, R. v. Veen

Pascal Neve       27-24
Marc Maas         30-7
Octaaf Eggermont  30-6					
inv. Joop Maas     3-0

5e divisie 7
1 Korenbeurs 1      10-16  R. v. Kampen, P. Barkey, John Buijk
2 Wilno 1           10-14  Michiel Heeren, Ronald v. Roo, Evert Priester
3 MZ 4              10-12  Willem-Jan Duininck, Hans Beukert, Ton Pieters
4 Twenty one up  2  10-10  H. Stapels, G. Mikkers, Paul Moerdjiman
5 DESO 1            10-7   Joost Schoenmakers, A. v. Dueren, M. Herold	 
6 SAR 2             10-1   Wim 't Hooft, Hans de Block, Johan 't Hooft	

Wim 't Hooft        30-13
Hans de Block       30-9
Johan 't Hooft      27-5
inv. Rino Jonkheijm  3-1

2e klas A
1 SAR 3           10-15	Rino Jonkheim, Joop Maas, Etienne van Acker
2 Arnemuiden 3    10-15	Pim de Feijter, Nico Baarends, Cas Hackenberg
3 MZ 9            10-11	Rinus Hofman, Jos v. Loon, R. v. Amstel
4 Goese Polder 2  10-9	Noël Casteleijn, B. Spies, M. Janse
5 Big Smash 3     10-6	Richard Simonse, A. Jakobsen, R. Filius
6 Zand 3          10-4	André Keijts, Hans Rijkse, Harry den Boer

Rino Jonkheim     27-24
Joop Maas         30-26
Etienne van Acker 30-7
inv. Wim Kint      3-1

4e klas D
1 SAR 4      10-16  Wim Kint, Theo 't Hooft, Pieter Buwalda, Rob Kroes
2 STV 1      10-14  Henk Jansen, R. Linsen, Frits Vervaet, George de Waal
3 Reynaert 1  9-12  Johan Braet, Paul Coolsen, Hank v Wolffelaar
4 ATV 1       9-11  E. v. Waes, G. Snauwaert, P. v Waes, F. Vermeulen
5 Effect 4   10-3   Peter Kruimink, J. vd Hooft, Evert Kamoen
6 Steen 2    10-2   F. vd Branden, Wendy vd Voorde, J. Kas

Wim Kint            21-20
Theo 't Hooft       18-17
Pieter Buwalda      18-13
Rob Kroes           27-18
inv. Kees Maas       3-0
inv. Rudie Asselman  3-0

5e klas D
1 HCG 2      8-14  Maurits vd Ende, John Kay, Guust Neve, Evert Butler
2 Effect 5   8-12  A. v Duren, Karin v Duren, 
3 SAR 5      8-10  Rudie Asselman, Ro v Waterschoot, George v Waterschoot, Kees Maas
4 Steen 3    8-2   Bennie Schuren, E. Henderiks, Ylona Vonk, Theo v Broeck
5 STV 3      8-2   Wil Berkhout, E. Roelandt, T. Hamerlinck

Rudie Asselman         24-19
Ro van Waterschoot      9-7
George v. Waterschoot  24-15
Kees Maas              15-9

JUNIOREN

2e klas A
1 Effect 2    8-16  J. de Leijser, Geert v Tiel, Hennie Rouw
2 Zand 3      8-8   Ronald Jobse, Edo Koole, Erik Kalverboer
3 Scaldina 1  8-8   R. v Dijk, R. vd Wekken, Paul de Graaf
4 SAR 1       8-6   Jan van Acker, Michel Schelfhout, Wim van Acker
5 MZ 4        8-2   T. Gader, Harold v. Luijk, R. vd Weele

Jan van Acker      24-20
Michel Schelfhout  24-4
Wim van Acker      24-4

5e klas A
1 Effect 5    7-12  R. Klaassen, R. Kinkelaar
2 Steen 1     8-11  P. Warrens
3 Reynaert 4  8-8   Johnny Braet, Daphne Buijsse, Karon v. Nielandt
4 SAR 2       7-7   Michel Kleinjan, Robin de Vilder, Dammy Krieckaart, Angelo Hulshout
5 Effect 6    8-0   M. Bakker, E. Jonker, R. Verhelst

Michel Kleinjan     21-13
Robin de Vilder     18-11
Dammy Krieckaart    24-13
Angelo Hulshout      6-1
Liesbeth van Assche  3-0